czwartek, 2 kwietnia 2020

COVID-19, mapa nieba, cz.1Styczeń 2020 r.
Dnia 13-tego dochodzi do ścisłej koniunkcji Saturn-Pluton w 23 stp. Koziorożca. Koniunkcja jest wyjątkowa ponieważ asystuje jej dodatkowo Słońce i Merkury. Ta potężna grupa planet tworzy aspekt półkwadratury z Marsem /w Strzelcu/. Można powiedzieć, że następuje gwałtowne ich uwolnienie … bez zasad, bez reguł, bez wytycznych /to jak pierwsza jazda na rowerze/.
23-25 stp. Koziorożca to pasmo horoskopu, które znamy z całkiem bliskiej historii. Zaledwie rok temu, dokładnie tego dnia mieliśmy do czynienia z dziwnym show w czasie finału Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku.
Wyraziłam wtedy sugestię o próbie generalnej przed globalnym "mind control" w 2020 r. /post z 21.01.2019 r. /. W poście "Wenus palcem wskaże" z 28.11.2018 r. także zwracam uwagę na mocne wpływy tego pasma zodiaku w czasie wielkich transformacji w 2020-21.
Przypominam, że Pluton w Koziorożcu to symbol sieci panującej nad światem i sprawującej kontrolę.
W połączeniu ze Słońcem to wręcz cudowne przeistoczenie, iluzja i magia. Kiedy, dołożymy do tego Merkurego, to podłączymy system zasad i działania. Natomiast Saturn stworzy instytucję.
Czyżby uformowała się nowa światowa instytucja, która kontroluje społeczeństwa ?


Poczwórna koniunkcja stopniowo rozpada się. Najszybciej podąża Merkury, za nim Słońce, później Saturn. Planety na poziomie 25,5-26 stp. Koziorożca tworzą z Neptunem bardzo subtelne aspekty.
Septyl czyli aspekt 51stp. i 26min. 42sek. odnosi się do głęboko skrywanych zmian wewnętrznych o charakterze psychicznym, które w konsekwencji prowadzą do nieodwołalnych zmian w losie osoby.
Np. ofiara przemocy nie jest w stanie walczyć o swoją pozycję społeczną i w związku z tym niewiele osiąga w życiu. Może być wręcz przeciwnie i staje się swoistym mścicielem, odciska piętno na innych ludziach.
Aspekt jest bardzo trudny do interpretacji w osobistym horoskopie, jeśli się jednak pojawia, to można założyć, że pewne traumatyczne zdarzenia są nieuchronne.
W horoskopach państw i społeczeństw takie aspekty pojawiają się dosyć często ponieważ w prognozach bardziej istotne są dyrekcje a więc dynamika horoskopu.
Pokazują często zbiorowe doświadczenia np. narodu, uczenie się na bazie trudnych doświadczeń czy rozumienie, że wszystko jest względne.


Najistotniejsza, w prezentowanym obrazie, jest pozycja Neptuna, bo przecież do niego aspektują planety - 17 stp. Ryb /znak Ryb, dekanat Raka, stopień Panny/ czyli izolacja grupy społecznej, wspólnoty /to Neptun/ na terenie państwa, domu, w obrębie granic /to Rak/ ze względu na rasę, nawyki, choroby /to Panna/.
Pierwszy taki aspekt Neptun-Merkury ma miejsce już 14 stycznia i sugeruje oszustwo, niewłaściwą diagnozę, kłamliwą zapowiedź śmierci. Drugi taki aspekt Neptun-Słońce ma miejsce 16 stycznia i pokazuje decyzje kogoś kluczowego, kto staje się bez mała panem życia i śmierci.


Pomiędzy 15 a 23 stycznia zaczynają pojawiać się pierwsze medialne informacje o dziwnym wirusie, który pojawił się w Chinach - Merkury i Słońce przechodzą przez pierwsze stopnie Wodnika, które będą pokazywały jak budowane są "światy" i jak szybko potrafią upadać.
24 stycznia zostaje zamknięte chińskie miasto Wuhan a dzień później WHO informuje o niebezpiecznym wirusie /o tym już pisałam/.
Zamknięte miasto to opisywany Neptun ale informacja o tym, że wirus może być groźny dla świata to już Wenus wchodząca w koniunkcję z Neptunem i kwadratura Marsa do tej koniunkcji.
Jednocześnie pozycja Marsa sugeruje, że już od 24 stycznia wiedziano, że jest to atak biologiczny.
Panuje jednak spokój, pozornie nic się nie dzieje.
10 lutego mamy do czynienia z trzecim septylem, tym razem tworzy go Saturn. Neptun czyli społeczeństwo poddane zostaje traumatycznym doświadczeniom losu, przeznaczenia.
Symboliczny czas i symboliczny  układ.
Tak się składa, że akurat wtedy Akademia Filmowa rozdaje nagrody.
Nie można nic bardziej symbolicznego wymyślić / brawo Hollywood !/ jak zestaw filmów, które zostają zwycięzcami wieczoru : Parasite, 1917 i Joker … ze szczególnym wskazaniem na Parasite /azjatycki tygrys bierze wszystko/. Film, który mówi o przekleństwie społecznych ról, w które wtłacza nas ślepy los, jest wprost niebywałym symbolem septylu a także wydarzeń , które rozgrywają się z naszym udziałem.
Wszystkie te filmy są odzwierciedleniem kontrowersyjnych relacji Neptun-Saturn czyli tworzenia izolacji, murów, granic, wykluczeni, podziałów pomiędzy narodami i społecznościami.


13 lutego Neptun zmienia swoją pozycję /tylko troszeczkę/ i wprawdzie jest w znaku Ryb, dekanacie Raka ale już w stopniu Wagi.
Zmienia się także stan energetyczny.
Ludzie są izolowani nie ze względu na chorobę ale ze względu na administracyjne nakazy.
Być może "deszcz zakażania" już przeszedł a teraz możemy oczekiwać na rezultaty tych wątpliwych działań.
Zagrożenie z poziomu Neptuna /17-18 stp. Ryb/ rozkłada się po tzw. krzyżu:
- 17-18 stp. Bliźniąt … to opisywałam w poprzednich postach
- 17-18 stp. Panny … związany z poczuciem własnej wartości i przydatności, koresponduje z chorobami głowy, mózgu, powoduje stany depresji
- 17-18 stp. Strzelca … wiąże się z rozpadem zasad i praw funkcjonujących w obrębie pewnej społeczności, koresponduje z układem tętniczym, wątrobą, eliminacją substancji toksycznych, jakie dostają się do krwi oraz objadaniem się.


Dalsze dni są dosyć ospałe i nudne, planety przetaczają się i nieuchronnie podążają w kierunku Neptuna.
18 lutego Merkury zatrzymuje się w 13 stp. Ryb i wchodzi w retrogradację.
13 stp. Ryb w symbolice sabiańskiej oznacza "odłożenie na bok myśli o zemście i odwecie".
___________________________________
Dodatkowe horoskopy /na ogół horarne/ wskazały :
- odwołanie stanu pandemii przez WHO może mieć miejsce ok. 24.09.2020 r.
- działanie wirusa to : pojawienie się dysfunkcyjnego białka, które powoduje niedobór antytrombiny III a co za tym idzie DIC czyli zespół rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego.
Zaznaczam, że nie mam nic wspólnego z medycyną i biologią a powyższe zdanie jest jedynie logicznym zbiorem astrologicznych wskazań. Nie jestem nawet pewna czy ma ono jakiekolwiek zamocowanie w naukach medycznych. Wiem tyle co mówi "Wikipedia" i "wujek Google".
Czytelników, którzy mogą udzielić jakiejkolwiek podpowiedzi w tym zakresie, proszę o pomoc w rozwikłaniu tematu. Może ktoś z Was, Drodzy Czytelnicy, dysponuje zapleczem, w zakresie nauk medycznych ?1 komentarze:

Anonimowy pisze...

nie tyle Szanowna Pani mam umocowanie w naukach medycznych, co pozwolę sobie przytoczyć rewelację z dzisiejszych informacji. Okazuje się, że stara dobra iwermektyna na świerzba może być rewelacyjnym lekiem na koronawirusa. Tak twierdzą australijscy lekarze, co potwierdzają trwające od kilku lat badania nad iwermektyną w walce zwłaszcza z malarią, HIV, grypą i innymi chorobami wywoływanymi przez wirusy. Tylko szkoda,że tabletki z iwermektyną są dostępne w USA czy Kanadzie. A w Polsce jest tylko jakiś kremik na pryszcze, ewentualnie preparaty dla szczurów i koni...
pozdrawiam Olaf

Prześlij komentarz