czwartek, 16 kwietnia 2020

COVID-19, mapa nieba, cz.3Dzisiaj przedstawię najciekawszy, moim zdaniem, fragment nieba.
Nie jest tak spektakularny jak wcześniejsze aspekty ale może się okazać niezwykle znaczący, i w zasadniczy sposób modelujący wydarzenia.


Bohater numer "1" to Wenus.
3 marca planeta weszła w znak Bliźniąt a jej tranzyt przez ten znak będzie nietypowy /retrogradacyjny/. Wenus w czasie tego tranzytu będzie nam usilnie podpowiadała "o co chodzi z epidemią ?"
Do 13 maja planeta porusza się biegiem prostym i na poziomie 22 stp. Bliźniąt wchodzi w retrogradację.
W czasie retrogradacji Wenus spotka się z Merkurym na poziomie 21 stp. Bliźniąt /22.05/ - tak, to zapowiadany już kiedyś lucyferyczny przekaz.
Do 25 czerwca Wenus "cofa się" aż do 5-6 stp. Bliźniąt a następnie 26 wraca do biegu prostego.
28 lipca Wenus ponownie osiągnie 22 stp. Bliźniąt a 7 sierpnia opuści znak Bliźniąt.
Najważniejsze w tym tranzycie są : 5-6 stp., 17- 22 stp. Bliźniąt - ten obszar zodiaku stopniowo będzie nabierał nowego znaczenia /być może niejednego/.


Czego możemy się spodziewać w czasie tranzytu Wenus ?
- Wenus tranzytując 17-20 stp. Bliźniąt dotyka miejsce, które zostało bardzo mocno uszkodzone przez kwadraturowy układ ze strony Neptuna /symbol epidemii/. Mogą dojść do głosu autorytety, które wniosą trochę "światła" w ten medialny zgiełk. Może usłyszymy trochę prawdy o konsekwencjach ogłoszonej pandemii a może po prostu zauważymy, to co dotychczas nam umykało.
Czas występowania tych wpływów : 25.04-5.05, 24-30.05 oraz 22-26.07
- jednym z granicznych punktów retrogradacji Wenus jest 5-6 stp. Bliźniąt i warto przyglądać się, jakie wydarzenia mają miejsce w tym czasie. Zwracam szczególną uwagę na informacje o jakimś ryzyku, które ma przynieść wymierne zyski - symbol sabiański mówi o nagłym wzbogaceniu się kosztem innych.
Czas występowania wpływów : 10-11.04 oraz 20-30.06
- drugim granicznym punktem retrogradacji Wenus jest 21-22 stp. Bliźniąt i tu także należy obserwować wydarzenia. Jest to punkt, który niesie energie oczekiwań, marzeń, pragnień. Oczekiwania często są wtedy uzewnętrzniane i okraszane atmosferą buntu, protestu czy manifestów.
Jest to punkt pokazu i demonstracji swoich przekonań /"jestem piękny, mądry i wspaniały … i ja to wymyśliłem"/.
Czas występowania wpływów : 4-22.05 oraz 26-28.07
- znak Bliźniąt jest bardzo mocno zaznaczony w horoskopie USA /Uran w 9 stp., Mars w 22 stp. oraz dyrekcyjny Saturn w 20 stp./. Pod wpływem tranzytu Wenus objawi się prawdopodobnie agresywna polityka kraju, kwestionowanie ustalonych struktur władzy, nadużywanie władzy itp.
Większość prowadzonych wojen, przewrotów, zamachów stanu była przeprowadzana przez USA przy wzmożonej aktywności znaku Bliźniąt.
Należy także brać pod uwagę zamieszanie wewnątrz państwa /wspominałam już o podobieństwie astrologicznym do czasów wojny secesyjnej/.
- Wenus spotka się z Merkurym 22 maja w 21 stp. Bliźniąt i … nastąpi lucyferyczny przekaz.
 Symbole sabiańskie określają ten stopień jako "burzliwą demonstrację robotniczą". Stopień często powoduje nacisk na zmianę istniejącego stanu rzeczy, stawanie w obronie swoich racji, melodramatyczne reakcje, protesty, zamieszki, poczucie, że nie liczą się z nami.
Niebezpieczny stopień. Lucyfer może ostrzegać przed jego konsekwencjami - podziały i brak grupowego współdziałania niszczą to, co zostało zbudowane, następują dramatyczne podziały społeczne.


A teraz zła wiadomość :
Wenus jest niezwykle łaskawą i wspomagającą planetą a Wenus z Merkurym to wielki przewodnik, nauczyciel. Niestety pojawia się wielki problem w postaci Neptuna, który z poziomu 21 stp. Ryb tworzy kwadraturę do Wenus /4-6.05, 26-28.07/ oraz koniunkcji Wenus-Merkury /22.05/.
Kwadratura Wenus-Neptun, Merkury-Neptun to iluzja, kłamstwo i manipulacja. To podszywanie się pod niosących "prawdę". Potrzebne będą wyśmienite umiejętności aby odsiać ziarno od plew.
Uwaga na fałszywych "proroków"!
Uwaga na tych, którzy prezentują proste sposoby na rozwiązanie trudnych problemów!
Uwaga na tych, którzy gotowi są zrealizować wszelkie pragnienia i potrzeby!
Uwaga na media!
Zaufaj intuicji, Drogi Czytelniku!


W czerwcu do gry wejdzie bohater numer "2" czyli Mars.
7 czerwca Mars zajmie 17 stp. Ryb i niewątpliwie przypomni czas ogłaszania pandemii.
13 czerwca Mars stworzy koniunkcję z Neptunem w 21 stp. Ryb. Jednocześnie Mars stworzy kwadraturę z brzegowym stopniem retrogradującej Wenus /22 stp. Bliźniąt/.
Cały układ Ryby-Bliźnięta uzyska jeszcze większą dynamikę i prawdopodobnie kwestia COVID-19 objawi zupełnie inne oblicze i zobaczymy, o co toczy się ta rozgrywka.
Mars z Neptunem w Rybach to symbol "wyjścia z domu niewoli".
Mam jednak wrażenie, że nie chodzi wyłącznie o opuszczenie domów niewoli, które były miejscem kwarantanny.
Z "domu niewoli " od kilku tysięcy lat wychodzi nieustannie i niezmiennie tylko jeden naród. Problemem jest fakt, że naród ten gdzieś zechce zadomowić się i biada temu, na kogo padnie … bęc!
Symbolika sabiańska 22 stp. Ryb : Prorok  znoszący z góry nowe prawo /informacje przekazywane w objawieniach, nowe postanowienia, przesłanie o sprawiedliwości społecznej, Arka Przymierza, Stary i Nowy Testament, góra Synaj, awatarzy, dogmatyczny kodeks moralny, narzucone prawa i przekonania/.

0 komentarze:

Prześlij komentarz