środa, 22 kwietnia 2020

MaskaMaska, która stała się obowiązkowym elementem stroju w przestrzeni publicznej, powinna zasłaniać usta i nos.
Symbolika :
- twarz … znak Barana, planeta Jowisz
Obecnie Jowisz jest w koniunkcji z Plutonem w znaku Koziorożca, w dekanacie Panny, w stopniu Wagi. Zakrywanie twarzy oznacza bezosobowość, odczłowieczenie, tłum, masę, podporządkowanie się władzy agentury i mediów. Ewentualni liderzy /Jowisz w Koziorożcu/ nie mają możliwości objawienia się w przestrzeni publicznej.
W Polsce wprowadzono obowiązek noszenia masek wyjątkowo restrykcyjnie ponieważ miejsce koniunkcji zaznaczone jest w horoskopie Polski przez natalnego Saturna /przymus, materializacja/.
- nos … znak Skorpiona, Słońce
Powiązanie z pierwszym oddechem, z życiem. Obecnie Słońce jest w pierwszych stopniach Byka, w kwadraturze do Saturna i zakrywanie nosa może mieć negatywne konsekwencje i jednocześnie wywoływać niezadowolenie/bunt.
Zakrywanie nosa w sensie energetycznym pozbawia człowieka sił twórczych, chęci do pracy i zarabiania.
Negatywnie wpływa na serce, układ nerwowy i potencję.
- usta … górną wargą rządzi Wenus a dolną Merkury. Można więc powiedzieć, że ustami rządzi "niosący światło" czyli sam "lucyferek". Jak wielokrotnie wspominałam, przekaz lucyferyczny to nie grom z jasnego nieba ale na ogół spotkanie z innym człowiekiem, który staje się "niosącym światło" /w danej okoliczności i potrzebie/. Zakrywając usta zamykamy dostęp do oświecenia i poznania.


Jak widać, maska symbolicznie blokuje dostęp do najistotniejszych energii z punktu widzenia Ziemianina, do Słońca, Merkurego i Wenus. Bez tych energii życie nie jest możliwe.
Maska to także symbol iluzji, oszustwa, manipulacji - aktorzy zakładali maski, przestępcy zakładają maski, powiedzenie "maski opadają" czyli prawda wychodzi na jaw.
Temat blokowania energii przez maskę jest intrygująco przedstawiony w filmie "Matrix", w scenie, kiedy znikają/zarastają usta Neo.
________________________________________
Kończy się niezwykły numerologicznie dzień : 22 - 4 - 4 = 30
22 = 4 to budowanie przy szerokiej współpracy
44 to już wielkie budowanie przez wielkiego budowniczego
444 to bardzo wielkie budowanie w celu stworzenia szerokiej społeczności/rodziny

0 komentarze:

Prześlij komentarz