środa, 22 kwietnia 2020

Nicowanie świataPoprzedni post to spojrzenie na energie, którym podlegamy, i które modelują nasze myślenie i emocje.
To taka ezoteryczna ułuda, która wnosi w nasze życie hasła typu "czas wodnika", "wszechogarniające porozumienie", "budzenie się ludzkości" itp.
Kiedy jednak te wszystkie bajki poddane zostaną gwałtownej grawitacji może pozostać po nich mokra plama na planecie Ziemia.
"Czas wodnika" tak … ale może jako matrix, w którym bączek kręci się bezustannie /"Incepcja"/.
"Wszechogarniające porozumienie i wspólnota myśli" ależ oczywiście … szczególnie wtedy, kiedy zostaniemy spięci szerokopasmowym łączem internetowym.
"Budzenie się ludzkości" czemu nie …szczególnie wtedy, kiedy obudzimy się z tzw. ręką w nocniku /może lepiej się nie budzić ?/.
Jedno jest pewne … musimy być gotowi do wejścia na nową drogę życia i tak ją sobie zorganizować aby pozwalała jak najlepiej funkcjonować.


Wejście w okres dominacji znaków powietrza sprawia, że zaczynamy inaczej postrzegać świat.
Informacja, przekaz, plotka, regulacja prawna, nakaz administracyjny, umowa społeczna mają nas doprowadzić do celu, którym jest wodnikowy, idealny świat marzeń - ciąg Bliźnięta-Waga-Wodnik
Czy jest to możliwe ?
Czy jest możliwe upieczenie chleba przy pomocy przepisu kulinarnego i listy zakupów ?
Tak pod warunkiem, że nasz chlebek będzie hologramem a nam wystarczy wyobraźnia, która zapełni brzuszki.
To oczywiście iluzja a łącze internetowe nie da wiktu i opierunku. Bliźnięta złożą zapotrzebowanie u Panny /produkty, praca/, Waga skieruje swoje oczekiwanie do Koziorożca /zarządzanie, organizacja/, a Wodnik wyciągnie rękę do Byka /pieniądze lub inny środek umożliwiający wymianę dóbr i usług/.
Rozwijając ten "planetarny łańcuch pokarmowy" :
Panna musi otrzymać coś od Strzelca /uniwersalne boskie zasady/  a Strzelec zapuka do Ryb /wolność i tajemnice/.  Jeśli Ryby pokażą środkowy palec to Bliźniak dostanie zapalenia płuc i będzie informował jedynie o syropie na kaszel /to obecna sytuacja/.
Koziorożec, żeby właściwie zarządzać skieruje swoje spojrzenie na Barana /perspektywiczne myślenie/ a on sam musi zaczerpnąć co nieco od Raka /organizacje, baza twórcza, terytorium, ziemia/. Jeśli Rak wykopie fosy lub zamknie się w jakimś forcie to Waga może być oblana smołą z murów obronnych i nikt nie zainteresuje się jej prawnymi regulacjami.
Byk pieniędzy nie stworzy więc poprosi o pomoc Lwa /kreatywność, gry finansowe/ a ten z kolei ma tylko jedną drogę … Skorpion /kapitał/. Jeżeli Skorpion zablokuje kapitał to Byk co najwyżej popuka kopytem w twardą skałę /nawet pługu nie pociągnie bo ziemia to też kapitał/.
W ten sposób dominujący i obowiązujący świat znaków powietrza ukrywa  prawdziwe oblicze znaków wodnych - to one będą decydowały czy brzuszek będzie można zapełnić. To znaki wodne wprowadzą reglamentacje na swoje produkty.
Jednak o tych prawdziwych ośrodkach decyzyjnych dowiedzą się dopiero nasi potomkowie.
W 2159 r. nastąpi pierwsza koniunkcja Jowisz-Saturn w znaku wodnym /w 8 stp. Skorpiona/ i ona dopiero pokaże, do kogo należał świat po 2020 r.


Mój dzisiejszy post to oczywiście tylko koncepcja … taka nieoczekiwana zmiana miejsc.
Nasuwa się jednak pytanie czy świat, w który wkraczamy, jest rzeczywiście nowy.
A może to przenicowana "stara kapota" ?
*Nicowanie to zabieg krawiecki. Używaną i podniszczoną odzież rozpruwano i tkaninę przekładano na tzw. lewą stronę. Zabieg ten stosowano przede wszystkim w przypadku odzieży ciężkiej /wełny, gdzie prawa i lewa strona wyglądały tak samo/.
Nicowanie jest procesem bardzo pracochłonnym a stosowane było w czasach ograniczeń finansowych lub materiałowych.
Nicowanie pozwala "odświeżyć" garderobę jednak stara kapota nie będzie nowa … pozostanie starą kapotą.
Myślę, że nie należy mieć wielkich złudzeń co do nowego wodnikowego świata … to stary przenicowany świat.
"Wielcy tego świata" wyeksploatowali pewne potencjały i teraz oddają je w ręce maluczkich z pozorami nowości - pobawcie się teraz dzieciaczki, tymi dwustuletnimi zabawkami.  Sobie pozostawią to, co będzie obecnie najbardziej lukratywne, będzie stanowiło największy obiekt pożądania i będzie podlegało ścisłej reglamentacji: Ryby /tajemnice, sprawy ukryte, wolność / - Rak /struktury państwowe, ziemia, zasoby mieszkaniowe, organizacje religijne i partyjne/ - Skorpion /władza, kapitał, własność społeczna /.
___________________________________
Ciekawą demonstracją zmian, które wnosi Uran w Byku, jest gwałtowny spadek cen ropy.
Omawiając wpływy Urana zwracałam uwagę, że bardzo szybko mogą następować przeszacowania pewnych dóbr. Spadła cena ropy, czekamy więc, kiedy stare pluszowe misie będą wyceniane na miliardy dolarów.0 komentarze:

Prześlij komentarz