wtorek, 12 maja 2020

Coście s ... syny uczynili z tą krainą ?

Kazik
Jacek
Kazik
Kazik
Maciej
Mars kończy tranzyt przez znak Wodnika - zrobił koniunkcję z Księżycem 29 stp. Wodnika/ w horoskopie Polski/ oraz kwadraturę z natalnym Marsem /29 stp. Byka/.
Społeczeństwo uwolniło się /być może, raczej tak, chyba już powinno/ od naiwnych rojeń o swojej sprawczości i znaczeniu oraz zobaczyło, że jeśli będzie zbyt gwałtownie wyrażało swoje niezadowolenie, to czeka je spotkanie z milicyjną pałą. A rządzący … rządzący zrobią, co im się podoba a może robią to, do czego zobowiązali się wobec swoich sponsorów z "wielkiego świata".
Aspekt kwadratury Księżyca z Marsem /z horoskopu Polsk/ oznacza wykorzystanie społeczeństwa, podporządkowanie, pozbawienie indywidualizmu. Bardzo mocno tkwimy w energiach tego aspektu i nie wyobrażamy sobie drogi wyjścia. Jednak dyrekcyjny Księżyc jest w 29 stp. Ryb, i kiedy będzie tam tranzytował Mars /koniec czerwca/, możemy mieć do czynienia z buntem, przeciwstawieniem się
narzucanym  zasadom - uwaga na polski "majdan" !!! Może także nastąpić, w ty czasie, zniesienie ograniczeń w tzw. administracyjny sposób.


Mars w swoim tranzycie ma jednak inne bardzo ciekawe zadanie.
Na przełomie czerwiec/lipiec wchodzi w znak Barana. Jest to bardzo trudny tranzyt dla każdego z nas /oczywiście dla jednych bardziej dla innych mniej - to jest uzależnione od horoskopu natalnego/.
Mars będzie nas uwalniał od naszej tożsamości, od ego, od cierpliwie tworzonego wizerunku - obedrze nas ze skóry i pokaże wnętrze. Mars zaproponuje : zrzuć maskę i pokaż swoją duszę.
W wielu przypadkach może to być obraz zatrważający i smutny, ale mogą także nastąpić całkiem pozytywne przeistoczenia, kiedy ktoś niepozorny i "szary" odkryje najcenniejsze atuty swojej osobowości.
Niedyspozycje i choroby, związane z tym tranzytem, bardzo często widoczne są na twarzy /np. choroby zakaźne/, dają konsekwencje widoczne na twarzy /np. udary/, przynoszą zachowanie wskazujące na niedyspozycję /kaszel, przekrwienie oczu, krwawienie z nosa, tiki twarzy itp./. Bardzo istotny jest także wpływ tranzytującego Marsa na przysadkę mózgową i szyszynkę /kwadratura Mars-Saturn/.
Szacowny Mars będzie miał dużo czasu aby zabawić się z nami w tę grę - przejdzie prawie cały znak Barana i na poziomie 29 stp. wejdzie w retrogradację. Retrogradacja potrwa do połowy listopada i zakończy się na 15 stp. Barana. Później Mars wejdzie w ruch prosty i zakończy swoją podróż przez ten znak 6.01.2021 r.
W tranzycie Marsa bardzo ważna jest jego "retrogradacyjna ścieżka" oraz jej punkty brzegowe -
15-29 stp. Barana.
Każdy z nas będzie doświadczał w inny sposób tego tranzytu - w zależności od aspektów jakie stworzy Mars z naszymi planetami natalnymi.
Ogólne wpływy Marsa:
- 5-10.07 to kwadratura z Merkurym w Raku … może wnosić zmiany dotyczące zasad pracy i funkcjonowania w określonym środowisku /oznaczanie, wykluczanie/
- 3-6.08 i 18-20.10 to kwadratura z Jowiszem w Koziorożcu … wnosi wysoki poziom arogancji ale także potrafi pokazać "nagiego króla"
- 13-16.08 i 8-10.10 oraz 23-24.12 to kwadratura z Plutonem w znaku Koziorożca … pozbawia wpływów i możliwości manipulacji
- 16-17.08 to trygon z Merkurym w Lwie … może umożliwić odpoczynek i relaks na określonych warunkach
- 22-28.08 to kwadratura z Saturnem w Koziorożcu … lubi odbierać władzę i zaszczyty, prowokować poważne kryzysy oraz odzierać z marzeń
- 24-25.09 to opozycja z Merkurym w Wadze … "jak się nie ma co się lubi …" lub "małżeństwo z rozsądku"
- 28-30.08 to trygon z Wenus w Lwie … carpe diem
itd.


Działanie Marsa na horoskop Polski :
Mars, w czasie swojego tranzytu przez znak Barana, stworzy kwadratury z kluczowymi planetami natalnymi w znaku Koziorożca /Słońcem, Merkurym, Uranem, Wenus, Neptunem, Saturnem/.
Zostaną podważone wszelkie aspekty państwowości. Stworzy także znaczący trygon z natalnym Jowiszem w Lwie i spróbuje wynieść tych, którzy już są nadmiernie wyniesieni /tzw. pierwszy sort/.
Jeden z najistotniejszych aspektów to kwadratura z dyrekcyjnym Słońcem w horoskopie Polski /Mars będzie bardzo silny ponieważ znajdzie się na granicy swojej retrogradacyjnej ścieżki.


… 18-20.07 Mars /z pozycji 13 stp. Barana/ stworzy kwadraturę do natalnej koniunkcji Wenus-Neptun i trygon do natalnego Jowisza. Jest to bardzo istotna konfiguracja planetarna.
13 stp. Barana jest miejscem, gdzie instaluje się coś, czego działanie jest odsunięte w czasie.
Ten stopień Barana daje często odpowiedź na pytanie : a gdzie jest haczyk ?
W symbolice sabiańskiej określony jest : "bomba, która nie wybuchła, spoczywa teraz w bezpiecznym ukryciu".
Stopień związany jest z ukrywaniem problemów /tłumienie stresu, ukrywanie choroby, ukrywanie błędów np. w budownictwie, zatajanie trudnej lub niebezpiecznej sytuacji/. Stopień ten jest także wykorzystywany do "instalowania" różnorakich narzędzi przez organizacje wywiadowcze lub siatki terrorystyczne w celu ich uruchomienia w odpowiednim czasie - np. idee, sekty, partie, grupy działania, materiały wybuchowe, podstępne akty prawne, umowy wymuszające itp.
Można więc powiedzieć, że stopień obrazuje znane powiedzenia : "podłożyć komuś świnię", "kopać pod kimś dołki", "rzucać kłody pod nogi". Związany jest także z kopaniem wilczych dołów lub tworzeniem pól minowych.
W Polsce stopień ten demonstrował się już wielokrotnie. Najbardziej znaczące były lata 1997-98 oraz 2014-15.
W latach 1997-98 nad opisywanym stopniem tranzytował Saturn i prawdopodobnie instalował wszystko, co można będzie wykorzystać, w bliższej lub dalszej przyszłości.
Saturn robotę wykonał świetnie i w Polsce nastąpiła intensyfikacja wprowadzania potrzebnych i niepotrzebnych aktów prawnych /także Konstytucji RP/. Rozpoczęto także przygotowania do wejścia w struktury NATO. Dziwne organizacje i mniej dziwne agencje wywiadowcze, niczym zapracowani elektrycy, instalowali co mogli /a mogli dużo/.
W roku 2014, tranzytujący przez znak Koziorożca, Pluton stworzył kwadraturę z 13 stp. Barana - krzyknięto więc, że nadchodzi dobra zmiana i odsunięto starą władzę. Będzie lepiej … a może będzie inaczej … zapowiedziano, ponieważ jednocześnie Uran przechodził przez 13 stp. Barana.
W lutym 2017, nad rzeczony stopień w zodiaku, nadpłynęła retrogradująca Wenus. Ale cóż może Wenus ? - coś tam poszeptała, postukała palcem w główkę i … może zasiała ziarno wątpliwości.
Ja natomiast, jako wenusjański czeladnik napisałam zestaw postów o gadach, psychopatach itd. - posty z 23.02 - 23.07.2017 r.
Pluton i Uran przy pomocy "dobrej zmiany" nie rozbroili "bomby" ukrytej w 13 stp. Barana - dołożyli trochę nowych ładunków, odkurzyli zapalniki i zmienili kody.
Nadciągający retrogradujący Mars może obnażyć ten misterny plan działania ale może także spowodować detonację.
 Ostatnim hamulcowym w tej paskudnej grze był Saturn, który z pozycji 13 stp. Koziorożca tworzył kwadraturę z 13 stp. Barana - był to styczeń 2019 r. a w Warszawie odbywała się "konferencja bliskowschodnia", która bardzo wyraźnie pokazywała, w jaką stronę zmierzają "zmiany".
Saturn pozostawił trochę wstydu i upokorzenia … ku przemyśleniom.
Muszę także przypomnieć, że w lipcu dyrekcyjny Jowisz naczelnika Kaczyńskiego wtacza się na 13 stp. Barana - Jowisz nadyma, rozszerza, inicjuje, pobudza i uderza do głowy. Jest więc to idealna postać do podpalenia lontu. Każdy dostaje w swoim życiu takie szanse, na jakie zasługuje.
Lech Kaczyński także podpalił lont … swoją śmiercią.
Cały układ astrologiczny związany z 13 stp. Barana bardzo mocno koresponduje z historycznymi wydarzeniami z lat 1762-64 … wojna siedmioletnia o supremację na świecie, początek rządów carycy Katarzyny II, koronacja Józefa II Habsburga, w Polsce sejm konwokacyjny, wojna domowa w Rzeczpospolitej, podobne do dzisiejszych frakcje polityczne /obydwie na usługach mocarstw/ itd. - u wujka Google wszystko świetnie opisano.


Bardzo istotnym stopniem tranzytującego Marsa jest 29 stp. Barana /stopień graniczny/.
Stopień ten tworzy kwadraturę z dyrekcyjną pozycją Słońca w horoskopie Polski /30 stp. Koziorożca/. Jest to prawdopodobnie obraz związany z wyborami prezydenckimi oraz zapisami konstytucyjnymi.
Ponadto, od kwietnia aż do końca roku, Saturn tranzytuje nieustannie nad dyrekcyjnym Słońcem, blokując je lub zmieniając energetyczne znaczenie /daje i zabiera/.
Kwadratura z Marsem uaktywnia się na początku września, jednak nie tworzy ścisłego aspektu i prawdopodobnie nie spełni swojego, blokującego zadania.
Na początku 2021 r. Mars, już z pozycji Byka, tworzy kwadraturę do dyrekcyjnego Słońca /1 stp. Wodnika/ - jest to niezwykle ciekawe bo kilkanaście dni wcześniej występuje koniunkcja Jowisz-Saturn w 1 stp. Wodnika /kojarzy mi się wybór prezydenta w wyniku targów i dysput - tzw. okrągłostołowy/.
Mars blokuje dyrekcyjne Słońce … eliminacja, zamach stanu, bunt generałów ???
Jednak w znaku Wodnika tuż przed dyrekcyjnym Słońcem odbywa się tranzyt Jowisza /4 stp./ i Saturna /3 stp./ - to tam gdzie rezyduje Jowisz w horoskopie Gowina.
Jowisz Kaczyńskiego zajmuje 1 stp. Wodnika /aktywność uzyskuje w 2 stp./.
Jak widać, nie ma nic dziwnego w fakcie, że Jarosław duży i mały paktują i nie liczą się z konstytucją.


Mars tworząc trygon z Jowiszem /w horoskopie Polski/ sugeruje organizację "dętych" uroczystości lub wyreżyserowanych eventów /np. wybory/, które mogą kolidować z tzw. interesem społecznym - ponownie uwaga na "polski majdan" i na tzw. ogniska epidemiczne. Sytuacja taka występuje 18-22.07.2020 r.


Mars w horoskopie państwa oznacza także siły zbrojne a retrogradujący Mars ma swój punkt graniczny /15 stp./ blisko Asc w horoskopie Polski. Należy więc uwzględniać sytuację : wojsko na granicy, kordon, izolacja - dotyczyć to może już tylko Polski. Mars retrograduje, tak więc, może występować zmienność decyzji.
Krzysztof + Krzysztof0 komentarze:

Prześlij komentarz