środa, 27 maja 2020

Stan gotowościHistoria zatoczyła koło i powróciły wspomnienia z przełomu lat 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku.
Pamiętajmy, że w 1981 r. miała miejsce koniunkcja Jowisz-Saturn w znaku Wagi i była to pierwsza "jaskółka" zapowiadająca nową epokę. Lata 1981-2020 to okres przejściowy pomiędzy dominacją znaków ziemskich a epoką "powietrza".
Sytuacja na świecie była bardzo napięta a hasło "wyścig zbrojeń" stało się obowiązkowym prasowym nagłówkiem. Co jakiś czas, gdzieś na świecie, przeprowadzano próby jądrowe, zamachy stały się zwyczajnym elementem krajobrazu, mocarstwa  systematycznie gmerały patykiem w różnych częściach świata a Bliski Wschód zamieniał się w beczkę prochu. To także czas, kiedy "odkryto" całkiem nową chorobę AIDS.
Następowało przegrupowanie sił i zmiany wielkiej geopolitycznej mapy.
Szczególnie Europa środkowo-wschodnia szykowała się do wielkiego przeobrażenia.
Polska tradycyjnie znalazła się w "oku cyklonu" - podwyżki cen, ubożenie społeczeństwa, zadłużanie kraju, gwałtowne protesty robotnicze /umiejętnie organizowane i podsycane przez różnej maści agenturę/. Dywagacje "wejdą czy nie wejdą ?" /wojska radzieckie/ rozlewały się po kraju i wnikały w każdy zakamarek umysłu niczym "ostry cień mgły". Ograniczenia, zastraszanie, cenzura, … artyści także miewali kłopoty, aczkolwiek byli traktowani jako "wentyl bezpieczeństwa" /internetu nie było a dusza piszczała/. Apogeum tej sytuacji stał się stan wojenny, który był jednocześnie czasem, kiedy władza mogła sobie zorganizować bezpieczną i dostatnią przyszłość. Po kilku latach wszystkie zainteresowane strony, transformującego się układu /postkomuna, postsolidarność, kler i tzw. zewnętrzne ośrodki odziaływania/, wznosili magdalenkowy toast. Później już tylko uwłaszczali się na majątku narodowym a prościej rzecz ujmując rozkradli to, co zostało zbudowane gigantycznym społecznym wysiłkiem od 1945 r.
Pojawiła się wspaniała wizja wolnego, demokratycznego państwa więc zakrzyknięto, że potrzeba nowego wysiłku i wyrzeczeń aby zbudować "nowy dom" - do roboty ! do roboty !
Ale to był tylko stan przejściowy a geopolityczny plan wymagał kontynuacji.
Przeżyj to sam
Mamy więc 2020 r. i stosowane są bardzo podobne działania jak te sprzed 40-tu laty.
Narzędzia inżynierii społecznej są bliźniaczo podobne. I znowu mamy zastraszenie społeczeństwa, zadłużanie, upodlenie, zubożenie, izolacja, rozbudzenie najgorszych instynktów … wszystko przed nami. Nie zastosowano jeszcze sił wojskowych /"naszych" i obcych/.
Z całą pewnością rejon Europy środkowo-wschodniej /i nie tylko/ doświadczy bardzo istotnych zmian - przyjmie ostateczny kształt, który gdzieś, kiedyś wymyślono.
Ostatnia epoka znaków powietrza miała miejsce w latach 1200-1425 /bardzo dawno temu/ i trudno porównać ten czas z obecną sytuacją, jednak z całą pewnością, wspólną cechą jest ekspansja i powiększanie sfer wpływów. XIII wiek przyniósł utworzenie Cesarstwa Łacińskiego /państwo utworzone przez krzyżowców po zdobyciu Konstantynopola/ i Imperium Mongolskiego /największe państwo w historii / oraz szeroką ekspansję zakonu krzyżackiego na tereny środkowej i wschodniej Europy.
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że granice wpływów mocarstw w XXI wieku będą przypominały te z XIII wieku.
W obecnych czasach, mocarstwa nie są tymi strukturami, którymi były wieki temu - są to raczej potężne grupy wpływów /militarnych, finansowych, technologicznych, medialnych/ uzurpujących sobie władanie światem.
Polska jest zaledwie jednym z regionów, podlegającym ekspansji. Jest miejscem, przez które przetoczy się wicher historii.
Władza, rządy itp. nie mają zupełnie żadnego znaczenia. Przeznaczenie mówi, że Polska znalazła się ponownie w punkcie zwrotnym - taka karma, taki los.
W związku z tym losem, przeznaczeniem objawi się nowa "elita", oligarchia, nomenklatura, która ponownie jak w początkach lat 90-tych XX wieku uwłaszczy się na majątku narodowym /już się uwłaszcza/.
_______________________________________________
O działaniu "negatywnego" Plutona w horoskopie Polski pisałam już wielokrotnie.
Krótkie przypomnienie :
- "negatywny" Pluton w horoskopie państwa symbolizuje strukturę pasożytującą na organizmie państwa i społeczeństwa /mafia, agentura, obce struktury wojskowe, korporacje itp./. Pluton w horoskopie Polski jest szczególnie paskudny.
- w horoskopie Polski z 1990 r. Pluton zajmuje 19 stp. Skorpiona. Obecnie Pluton znajduje się w 25 stp. Koziorożca. Przez 30 lat Pluton negatywnie formatował bardzo istotne obszary państwowości.
W Skorpionie przejął kontrolę nad tzw. resortami siłowymi oraz całkowicie podporządkował państwo obcej agenturze i obcym strukturom wojskowym. Nastąpiło także gigantyczne drenowanie środków finansowych przez różnego typu sojuszników, partnerów i innych "przyjaciół".
W Strzelcu Pluton zawłaszczał system prawny, wmontowując w ten system tzw. ładunki z opóźnionym działaniem, których celem była dezorganizacja tego systemu lub wykorzystanie go w sobie tylko wiadomym celu.
W Koziorożcu /od 2008 r./ Pluton zawłaszczył urząd prezydenta, rząd, relacje międzypaństwowe, przejmując nad nimi pełną kontrolę. Między innymi tzw. afera Szumowskich jest przykładem, w jaki sposób działania plutoniczne degenerują sfery rządowe, powodując rozkład państwa - nie jest to oczywiście wyjątkowy przypadek. Prezydent, rząd, opozycja pozostają obecnie w całkowitej zależności od struktur plutonicznych. Pluton w Koziorożcu to także sprawowanie władzy przy pomocy mediów, kontrolowanych przez korporacyjne giganty.
- Pluton w pozycji 25 stp. Koziorożca tworzy koniunkcję z natalnym Saturnem w horoskopie Polski a to oznacza, że przeznaczenie i największe traumy Polaków zmaterializują się w bardzo negatywnej formie. Mocno uszkodzony natalny Saturn pokazuje także słabą kondycję tzw. opozycji oraz brak siły i możliwości do tworzenia skutecznego buntu społecznego wobec władzy.
- nadciągającą burzę geopolitycznych zmian mieliśmy okazję odczuć, kiedy Saturn tranzytował natalnego Plutona - był to grudzień 2013 r. a na Ukrainie następował przewrót polityczny.
Dla Polski, przykład ukraiński, może być "lekcją poglądową".
- masowy bunt społeczny może zaistnieć tylko wtedy, kiedy zostanie zorganizowany przez  … agenturę /co już było wielokrotnie w Polsce zrealizowane/.
Prawdopodobnie 6 czerwca w Warszawie odbędą się demonstracje. Jest całkiem spora szansa, że prawdziwi spece od "zadym" wykażą się swoją fachowością.
Może to być także okazja do spacyfikowania grupy wybrańców a nawet do "zorganizowania" ogniska epidemicznego, które w obecnej sytuacji jest wyjątkowym narzędziem represji.
6 czerwca 2020 r. Słońce /17 stp. Bliźniąt/ jest w kwadraturze z Marsem /17 stp. Ryb/. Wskazane stopnie zodiaku były szczególnie zaznaczone w czasie początku kwarantanny w Wuhan.
- tranzytujący Pluton, do końca 2022 r., będzie umacniał aspekt trygonu z natalnym Marsem w horoskopie Polski. Następuje wzmocnienie energii Marsa, który jednocześnie tworzy kwadraturę z natalnym Księżycem /społeczeństwo/ - może być zastosowany wariant siły, przymusu, wykorzystania, przewrotu.
________________________________________________
22 i 23 maja wystąpiła koniunkcja Merkury-Wenus /w 20-21 stp. Bliźniąt/ czyli przekaz lucyferyczny. Występował on w kwadraturze do Neptuna w Rybach.
Z potoku informacji wyłowiłam jedną, która mnie szczególnie zaintrygowała : obligacje wieczyste.
Uwaga ! na tego typu instrumenty finansowe, które mogą być emitowane przez państwo.
Efekty działań mogą być podobne do tych z lat 90-tych XX w. czyli Programu Powszechnej Prywatyzacji /tzw. największy przekręt Rzeczpospolitej/.
Formuła "obligacji wieczystych" pojawiła się w ustawie o obligacjach z dnia 15.01.2015 r. i nomen omen był to także czas koniunkcji Merkury-Wenus /w 14-15 stp. Wodnika/. Księżyc w Skorpionie tworzył z koniunkcją kwadraturę a to wskazuje na potencjalne oszustwo.
_________________________________________________
Tranzyty Merkurego i Wenus pokazują jeszcze jedną ciekawą wskazówkę.
18-19 kwietnia  Merkury znajdował się w 13-14 stp. Barana /to ten stopień gdzie "spoczywa bomba, która nie wybuchła"/ i stworzył kwadraturę z natalną koniunkcją Wenus-Neptun w horoskopie Polski. Wenus w tym dniu znajduje się w 12-13 stp. Bliźniąt i tworzy trygon z dyrekcyjną koniunkcją Wenus-Neptun w horoskopie Polski.. Dodatkowo Mars tranzytuje rzeczony stopień dyrekcyjnej koniunkcji czyli 12-13 stp. Wodnika.
19 kwietnia wybuchł pożar w Biebrzańskim Parku Narodowym.
Kiedy gasi się taki pożar, można świetnie poznać topografię terenu i możliwości przejazdu ciężkiego sprzętu w określonych warunkach. Pamiętajmy także, że w okolicach tych znajduje się tzw. Carska Droga oraz sławny przesmyk suwalski /strategiczny fragment polskiej granicy/
W podobny sposób można było określić warunki terenu w czasie wycinki w Białowieży /Pluton tranzytował koniunkcję Wenus-Neptun/.
Koniunkcja Wenus-Neptun, która znajduje się w znaku Koziorożca na szczycie horoskopu Polski, wskazuje na szczególne znaczenie nienaruszalności granic oraz status quo państwa.
W 1999 r. dyrekcyjny Pluton stworzył półkwadraturę z koniunkcją Wenus-Neptun a był to czas, kiedy Polska weszła do NATO.
Ponadto przypominam, że gdzieś tam za górami a może tylko za lasami trwają manewry DEFENDER /są a niby ich nie ma, niczym … ostry cień mgły/
Czyżby dywagacje "wejdą czy nie wejdą" także stawały się aktualne … ?
Pamiętaj, Drogi Czytelniku … do prostego człowieka
_________________________________________________
Historia zatoczyła koło także w moim osobistym życiu. W 1981 r. opiekowałam się moim malutkim synkiem, w 2020 r. opiekuję się moim malutkim wnuczkiem.
Gdyby nie PESEL to mogłabym podejrzewać, że odbyłam jakiś nieoczekiwany poślizg w czasie.
Tak jak przed wielu laty  pozostaje … stan gotowości0 komentarze:

Prześlij komentarz