czwartek, 1 października 2020

Chcecie bajki ? Oto bajka ... po czwarte

 

Rok 2020 jest czasem przetaczania się Jowisza, Saturna i Plutona przez ostatnie stopnie Koziorożca i tworzeniu się wielkich koniunkcji pomiędzy planetami. Pluton pozostaje wprawdzie w tyle ale i on, do roku 2024, zakończy ostatecznie podróż przez znak Koziorożca. Domknie się pewien cykl ziemskich znaków oraz zdarzeń, do których ziemski żywioł tworzył fundament.

Ponadnarodowa Korporacja używa żywiołu ziemskiego aby uzyskać twarde materialne korzyści z żywiołu wody - ofiarę, holokaust, zniewolenie i wykluczenie zamieniają na prawo do dysponowania bogactwami naturalnymi Ziemi, do decyzji o człowieczeństwie i decyzji o społecznych zachowaniach. Bajki o narodzie wybranym tułającym się w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi zamieniają na władzę i możliwość kreowania marzeń i pragnień. Magię/wiedzę zamieniają na pieniądze, możliwość zmian materialnego świata oraz narzucanie reguł i zasad rządzących tym światem.


Następne lata to już epilog rzeczonej bajki.

Uran wytrwale kroczy przez znak Byka. W połowie stycznia 2021 r. wejdzie w kwadraturę z Jowiszem a w marcu w kwadraturę z Saturnem - cały system wartościowania i oceniania materialnych osiągnięć ludzkości rozpadnie się. Jeśli nawet pozostaną okruchy dawnych wyobrażeń, o świecie wartości, to zostaną ostatecznie zmiecione w czasie kwadratury Saturn /7-11 stp. Byka/-Pluton /7-11 stp. Wodnika/ w 2028-29 ... to jest tak naprawdę najgroźniejszy czas w destabilizacji całej kuli ziemskiej i dokonań cywilizacyjnych. Jednocześnie Pluton stworzy trygon do Urana / 9 stp. Bliźniąt/ - tak, to ten "czarowny" stopień, kiedy syjoniści zapowiedzieli walkę o swoje a raczej o cudze.

Kiedy Uran dojdzie do 9 stp. Bliźniąt /koniunkcji Neptun-Pluton z 1891 r./, dodatkowo wspierany trygonem z Plutonem i ... niestety sekstylem z Neptunem /9 stp. Barana/ powstanie przedziwny twór o całkowicie globalnym zasięgu i możliwościach do pełnej kontroli.

2028 r. to czas, kiedy zaznaczy się bardzo mocno wielki trygon powietrza Pluton /w Wodniku/-Uran /w Bliźniętach/- Jowisz /w Wadze/. Bardzo podobna konstrukcja astrologiczna występowała ostatnio w 1779 r. /wojna o niepodległość Stanów Zjednoczonych/ - konstrukcja nie miała wtedy ścisłych aspektów.


Jak widać zostają mocno zaakcentowane następujące stopnie horoskopu, które będą tworzyły swoistą scenografię do teatru zdarzeń /w tym miejscu niezbędna jest pewna doza wyobraźni aby okruchy przeszłości umiejętnie rozrzucić na scenie teraźniejszości/ :

7-11 stp. Wodnika

- Związany jest historycznie z 1997-99 r. ... czas wstępowania Polski, Węgier i Czech do NATO, wyniesienie na orbitę Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, gwałtowny rozrost platform cyfrowych i sieci komórkowych, Hongkong zostaje przyłączony do Chin, utworzenie Europejskiego Banku Centralnego i wprowadzenie "euro" do obrotu bezgotówkowego, potężne trzęsienie ziemi w Iranie, Afganistanie i Turcji, szczyt NATO-Rosja w Paryżu, próba usunięcia B. Clintona z urzędu prezydenta, Szwajcaria płaci "odszkodowania żydom", nasilenie zamachów "terrorystycznych" w Izraelu oraz na amerykańskie placówki dyplomatyczne a także na obiekty cywilne w Rosji, II wojna czeczeńska, amerykańsko-brytyjska akcja "Pustynny Lis" czyli naloty na Irak /mocarstwa już toczyły pianę z pyska i szykowały się do wielkiej wojny na bliskowschodnich pustyniach/, Pakistan oficjalnie uzyskał broń jądrową itd.

W Polsce mamy wysyp różnego rodzaju ustaw, które tworzą ramy ładu społeczno-politycznego /Konstytucja RP, ustawa lustracyjna, ustawa o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym, ustawa o ochronie danych osobowych i informacji niejawnych, ustawa o Trybunale Konstytucyjnym, nowy podział administracyjny kraju, Konkordat/. Polska rozpoczyna negocjacje akcesyjne z UE. Mamy także największą awarię energetyczną w Turowie.

Problemy energetyczne pojawiają się także w USA i Kanadzie ale to wina ... pogody.

Ponadto zostaje zamordowany komendant główny policji M. Papała a księżna Diana ginie w wypadku. Kult wydaje album "Ostateczny krach systemu korporacji", założono Google i odbyła się premiera filmu Armagedon z B. Willisem.

- Związany jest z 1285 r. ... na tron Francji wstąpił Filip IV Piękny /ten, co wypowiedział wojnę Templariuszom/. W Polsce odbył się synod w Łęczycy.

- Związany historycznie z 1913-15 r.  ... to wojny bałkańskie i oczywiście 1-sza wojna światowa

- Związany historycznie z 1784-86 r. ... koniec wojny o niepodległość w Stanach Zjednoczonych a w Polsce trzęsienie ziemi /Beskid/


7 - 9 stp. Barana 

- Historycznie zaznaczają się lata początku XVIII wieku ... czyli tzw. wojna północna, w której Szwecja siłowała się z Cesarstwem Rosyjskim na terenie ... Rzeczpospolitej i krajów bałtyckich. Jednocześnie w innym miejscu Europy trwała wojna o tzw. sukcesję hiszpańską.

- Zaznaczają się także lata 1761-63 ... to ostatnie lata wojny siedmioletniej /hegemonicznej o zasięgu światowym/, czas objęcia tronu Rosji przez Katarzynę II Wielką, powstanie Pontiaca przeciwko brytyjskiemu panowaniu w Ameryce Północnej.

Otwarto także pierwszą synagogę na terenie dzisiejszego USA . 

W tym czasie wystąpiła koniunkcja Jowisz-Uran a także Saturn-Uran i Jowisz-Saturn/.


7-11 stp. Byka

- Tutaj odwołam się do postów, które pisałam między 2 stycznia 2018 r. a 21 czerwca 2018 r.

Myślę, że po ponad dwóch latach od publikacji stały się bardziej zrozumiałe. Omawiam tam tranzyt Urana przez Byka, proces zapoznawania się z Matrixem a także przyjemności jakich możemy doświadczyć ze strony Ponadnarodowej Korporacji /"Matrix, cz. 4 - Sezamie otwórz się !" z 28.02.2018 i "Matrix, cz. 5 - Wiedz, że to bujda, granda zwykła" z 7.03.2018/

- Rozwinięciem dalszych przygód Urana jest post "A planety ? ... oczywiście szaleją cz. 2 Uran i Saturn" z 7.01.2019 r.

* Zupełnie przy okazji, polecam także post "A planety ? ... oczywiście szaleją, cz. 1 Pluton i Neptun" z 2.01.2019 r. - wszak Neptun to organizator "domu niewoli" więc i pandemicznych obostrzeń.

- Obecny tranzyt Urana jest nawiązaniem do lat 1858-60 ... początek budowy Kanału Sueskiego a także niezmiernie ciekawe wydarzenie jakim była największa, zaobserwowana burza słoneczna i magnetyczna /ten temat jeszcze rozwinę, ponieważ jest niezwykle intrygujący w obecnej sytuacji/ oraz początek wojny secesyjnej w USA.

- Występuje także nawiązanie do lat 1715-17 ... np. potężny sztorm, który zatopił wybrzeża Holandii, Skandynawii, Niemiec. Na uwagę zasługuje także wojna turecko-wenecka oraz totalny rozkład administracyjny we Francji.

-  ... i jeszcze w tych okruchach z przeszłości pojawią się postacie Kartezjusza i Jana Keplera oraz Czechy /bez istotnych wskazań/.


Niewątpliwie, nie jest łatwo wyobrazić sobie świat, ulepiony z tych okruchów przeszłości, i jeszcze ocenić czy może on stanowić trampolinę ku "wielkim" celom Ponadnarodowej Korporacji.

A co z nieszczęsnym 9 stp. Bliźniąt,  który jest zaznaczony koniunkcją Neptun-Pluton z 1891 r. ?

Oprócz powołania na świat syjonistycznej ideologii pojawiły się na świecie takie ciekawostki jak np. pierwsze systemy ubezpieczeń społecznych /instytucja państwa zaciąga u swoich obywateli dług a jego spłatę odracza do tzw. świętego nigdy/, użyto pierwszy raz słowa neuron jako nazwę komórki nerwowej, Zygmunt Freud /oczywiście pochodzenia żydowskiego/ tworzy fundament do swojej psychoanalizy, rozpoczął działalność szpital w Tworkach pod Warszawą, Artur Conan Doyle wydał zbiór opowiadań o Sherlocku Holmesie /psychologiczne zagadki/.

Nastąpił także wysyp różnego typu partii robotniczo-socjalistycznych /tak w Polsce jak i na świecie/ - idea jest wspólna : jak zniewolić ludzi, jednocześnie wprowadzając ich w poczucie decydowania o swoim losie? Ideolodzy tamtego czasu wzorowali się filozofią Karola Marksa /oczywiście, że żyd/ ale w sposób umiejętnie zniekształcony i zmanipulowany. 
0 komentarze:

Prześlij komentarz