poniedziałek, 28 września 2020

Chcecie bajki ? Oto bajka ... po trzecie


Syjoniści objawiają się, i zaczynają demonstrować swoje zasady /tak ... par excellence/, kiedy w 9 stp. Bliźniąt, tworzy się wielka koniunkcja Neptun-Pluton. Neptun to struktura plemienno-narodowa związana ze znakiem Raka a Pluton to fizyczność, wspólnota krwi, zwyczajów i upodobań, związany ze znakiem Panny. Neptun i Pluton, w koniunkcji, oznaczają strukturę plemienną opartą na plutonicznych związkach - najbardziej skrajny nacjonalizm. 

Pamiętajmy, że jest rok 1891 i środowiska Ponadnarodowej Korporacji posiadają już olbrzymie wpływy na świecie. Przede wszystkim mają za sobą budowanie struktur Stanów Zjednoczonych - to jednak zbyt mało a być może miejsce tworzenia super państwa nie jest idealnym wyborem.

Posadowienie koniunkcji w znaku Bliźniąt wskazuje na rozpowszechniane, omawianie, opisywanie, reklamowanie takiej właśnie struktury, nadawanie jej niezasłużonej wartości i jakości oraz oczywiście powiązanie środowisk Ponadnarodowej Korporacji z szeregiem znaków, pieczęci, symboli /z reguły powiązania z czasami starożytnego Egiptu i Babilonu/.

Wielka koniunkcja Neptun-Pluton w 9 stp. znaku Bliźniąt zapoczątkowała bardzo trudny i niespokojny okres w dziejach świata - przewroty, nacjonalizmy, walki o supremację itp. Wpływy tej koniunkcji pokryły się ze zmianami wywołanymi cyklem koniunkcji Jowisz-Saturn w znakach ziemskich /rozwój przemysłowy, urbanizacja, wykorzystanie surowców i ludzkiej pracy/. 

Przyniosło to jeden z najkrwawszych okresów w dziejach świata - rewolucje komunistyczne, nieustanne wojny /w tym dwie wojny światowe/. Wszystkie te wydarzenia rozegrały się w relatywnie krótkim okresie czasu a swoimi konsekwencjami dotykały całego globu.

Tak jak super koniunkcja Uran-Neptun-Pluton z 577 r. p.n.e. ze swoim nowym postrzeganiem boskości i jednoczesnym nowym postrzeganiem miejsca człowieka we Wszechświecie, jest cały czas aktualna i podlegamy jej wpływom, tak i koniunkcja Neptun-Pluton z 1891 r. cały czas obowiązuje i będzie odciskała piętno aż do 2384 r. /wtedy będzie miała miejsce następna w 12 stp. Bliźniąt/.

Najnowszy cykl koniunkcji Jowisz-Saturn w żywiole powietrza wzmacnia koniunkcję Neptun-Pluton z 1891 r. w Bliźniętach. Z tego powodu dominacja żywiołu powietrza może być ... przytłaczająca lub natarczywa.

_____________________________________________________

Krótkie przypomnienie :

Wielki trygon powietrza to Wodnik-Bliźnięta-Waga.

Symbolem Wodnika jest "energetyczny płaszcz" Ziemi - myślę, że można przyjąć, że jest to astral.

Symbolem Bliźniąt jest Uran i jego aktywność technologiczno-informacyjna.

Symbolem Wagi jest Księżyc i emocjonalne relacje międzyludzkie.

Powstaje więc mocno skondensowany potok energii powietrza. Astral czyli myślokształty napędzają informacje, plotki a one z kolei generują emocje ... emocje tworzą następną porcję myślokształtów itd., itd. Światem można zarządzać poprzez iluzję i wyobraźnię, można całkowicie oderwać się od realiów życia, od potencjałów ziemskich.

Uwaga, uwaga ! ... bączek z "Incepcji" może okazać się koniecznym narzędziem do oceny stanu w jakim się znajdujemy.

__________________________________________________

Syjonistom do pełni szczęścia potrzebny jest, w konfiguracji Neptun-Pluton, jeszcze Uran /głównodowodzący znakiem Bliźniąt/.

Uran stanie się pieczęcią, znakiem jakości a tym samym zapewni wyjątkową rolę i znaczenie takiej społeczności. Uran może nawet usankcjonować określone byty/organizacje jako jedynie obowiązujące /Matrix/.

Pamiętajmy, że Uran jest pochodną Merkurego /boska matryca/. Merkury i znak Strzelca zawiera w sobie wszelkie zasady, które obowiązują we Wszechświecie.

Uran jest ziemską /niestety zubożoną w wyniku ziemskich wpływów/ emanacją Merkurego.

Zasady Merkurego są inicjujące, rozprzestrzeniające się, są nieograniczone - barierę dla Merkurego tworzy nasz brak poczucia wewnętrznej wolności, lęki przed nieznanym i brak wiary lub chęci aby przekraczać pojawiające się nowe horyzonty. Merkury jest ogniem, iskrą, która rozświetla i pozwala dostrzec więcej i lepiej.

Zasady Urana  ograniczają, zamykają nas w klatkach nauki, administracyjnych nakazów, obowiązujących "prawd wiary", znaków, symboli i wyznaczanych trendów. Uran jest przepięciem, porażeniem prądem, elektrowstrząsem - bywa oczywiście przydatny jednak wskazane jest posiadanie odpowiednich uprawnień do posługiwania się ta energią.

Zdarza się, że pod wpływem planetarnych aspektów, energia Urana upodabnia się do energii Merkurego - boska matryca odbija swoje, niczym nie zniekształcone światło, na naszym materialnym żywocie. Możemy wtedy powiedzieć "jak na górze, tak na dole" - objawia się jasność widzenia.

Uran to narracja, która narzuca obraz świata. Nie należy się więc dziwić, że syjoniści swój los związali z emanacjami tej planety. Myślę, że zrobili to całkiem świadomie ponieważ posiedli wiedzę o korzystaniu z tej energii.

___________________________________________________________

Ponownie, krótkie odejście od zasadniczego tematu :

- energetyczne emanacje planet tworzą swoisty kokon wokół Ziemi. Energie mieszają się, splatają, napinają a później /w nadarzającej się chwili/ następuje ... pac, pac ... i objawiają się na Ziemi w zmaterializowany sposób /osoby, wydarzenia itd./. Tym procesem zajmuje się właśnie astrologia.

- wokół Ziemi stopniowo tworzy się inny kokon ... sztuczne satelity. Być może zabieg ten pozwoli sterować wydarzeniami na Ziemi w sposób sztuczny i jednocześnie precyzyjny/pożądany.

Astrologia będzie musiała odkrywać nowe energetyczne emanacje a horoskop będzie opisywany relacjami np. Starlink-7 AV do Starlink-7 F. ... takie swoiste GMO dotyczące wszystkiego na kuli ziemskiej.

__________________________________________________________


W jaki sposób syjoniści "rozgrywają" uraniczne energie :

- koniunkcja Uran-Saturn w 26 stp. Skorpiona ... powstaje Światowa Organizacja Syjonistyczna w 1897 r. /określają swoje cele/

- w późniejszym czasie, każda istotna planetarna konfiguracja /szczególnie Urana/ do 9 stp. Bliźniąt lub do 26 stp. Skorpiona  czy to wielka koniunkcja, w której uczestniczy Uran będą przyczyniały się do coraz większej ekspansji Ponadnarodowej Korporacji.

Np. 

> koniunkcja Jowisz-Uran w 10 stp. Strzelca ... załamanie na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych w 1901 r. a w 1902 r. miał miejsce VI Kongres Syjonistyczny, którego przewodnim tematem był plan stworzenia państwa żydowskiego na terenie Palestyny.

> koniunkcja Jowisz-Uran w 10 stp. Wodnika w 1913 r. ... założenie fundacji Rockefellera, stworzenie Banku Rezerw Federalnych w USA , aktywuje się niejaki Lenin /fascynujące pochodzenie/, początek konfliktów, które doprowadzą do 1-szej wojny światowej.

> koniunkcja Jowisz-Uran w 25 stp. Raka ... prowokacyjna, terrorystyczna akcja "Susannah" z 1954 r. i atak izraelskich komandosów na obóz szkoleniowy fedainów w Stefie Gazy /1955 r./

> masakra, z inspiracji Izraela, uchodźców palestyńskich w Libanie /1982 r. koniunkcja Jowisz-Uran w 9 stp. Strzelca/

> koniunkcja Jowisz-Uran w 9 stp. Wodnika w 1997 r. ... pod presją syjonistyczno-amerykańską, Szwajcaria wypłaca odszkodowania spadkobiercom ofiar holokaustu.

... to jedynie kilka przykładów, można je rozszerzyć badając tranzyty samego Urana.

- przy pomocy dwóch, symbolicznie zaakcentowanych miejsc w całym zodiaku czyli 9 stp. Bliźniąt i 26 stp. Skorpiona można pozyskiwać /a może kontrolować/ energię wszystkich znaków zodiaku.

Przypomina to trochę lokowanie anten /w konkretnym miejscu i ustawieniu/, tak aby optymalnie wychwytywały np. sygnał radiowy.

- w 1941 r. występuje koniunkcja Jowisz-Uran w 26 stp. Byka /opozycja do 26 stp. Skorpiona/ a w 1943 r. występuje koniunkcja Uran-Saturn w 30 stp. Byka-1 stp. Bliźniąt. Skorpioniczna, założycielska energia syjonistów niczym magiczne zaklęcie odciska swoje materialne piętno w krainie Byka - ofiary całopalne zostają złożone a i migracja do "ziemi obiecanej" przypomina falę tsunami. Należy także zaznaczyć, że powyższe koniunkcje wzmacniane są trygonem z Neptunem /w Pannie/.

!!! Wydarzenia z tego okresu, kiedy to zaznaczone są cztery ostatnie stopnie Byka, staną się kluczowe do zapanowania nad światem. Jest to znaczący krok do zrealizowania celów Światowej Organizacji Syjonistycznej.

Kiedy Uran dociera do 9 stp. Bliźniąt /jest rok 1944/ mocno aktywizuje się żydowska organizacja terrorystyczna "Irgun", działająca w Brytyjskim Mandacie Palestyny.

- kiedy Jowisz z Neptunem tworzą trygon do 9 stp. Bliźniąt /jest 1945 r./ syjoniści przystępują do ostatniego etapu rozgrywki, której celem jest stworzenie żydowskiego państwa/.

14 maja 1948 r. o godz. 16-tej w Tel Awiwie odczytana zostaje Deklaracja Niepodległości o ustanowieniu państwa Izrael.

Słońce znajduje się w 24 stp. Byka i tworzy kwadraturę z Marsem - mają niepodległość ale pozostają w mentalnej niewoli ... ach ! ten brak mesjasza.

- w latach 1965-1969 występują koniunkcje Uran-Pluton, Jowisz-Uran i Jowisz-Pluton w ostatnich sześciu stopniach znaku Panny /trygon do Byka/.

Pojawia się następny etap syjonistycznej rozgrywki, który ma na celu umacnianie państwa i powiększeniu zasobów ludzkich :

> walki na granicy izraelsko-palestyńskiej

> Egipt zamyka Cieśninę Tirańską dla Izraela i dochodzi do tzw. wojny sześciodniowej pomiędzy Izraelem a Egiptem, Jordanią i Syrią

> antysyjonistyczna polityka w Polsce /1968 r./ i masowa emigracja osób pochodzenia żydowskiego do Izraela

- kiedy w latach 1991-93 występuje tranzyt Saturna, Urana i Neptuna przez ostatnie stopnie Koziorożca /trygon do Panny i Byka/ mamy następny etap migracji osób pochodzenia żydowskiego, tym razem z upadającego imperium sowieckiego / między innymi operacja "Most"/.

- w 2000 r., w 26 stp. Byka, pojawia się koniunkcja Jowisz-Saturn i wchodzimy w etap ostatecznego rozwiązania syjonistycznej kwestii.

Uzupełnieniem tej światowej gry o "pozycjonowanie" syjonistów jest tranzyt Saturna przez 9 stp. Bliźniąt w 2001 r. /mamy "zamach" na World Trade Center i początek nieustającej wojny na Bliskim Wschodzie/. Natomiast, kiedy retrogradujący Mars tworzy trygon do tego stopnia zodiaku w 2018 r. Trump przenosi ambasadę USA do Jerozolimy, uznając ją za stolicę Izraela.


Rok 2020 to już domykanie projektu - ten etap potrwa około 8 lat.

____________________________________________________

Komentarze :

Do Ani R.

Jak miło, że odwiedzasz mojego bloga ... i pomyśleć, że rozmawiamy ze sobą dzięki Marsowi.

Kiedy przygotowywałam i prezentowałam mój mikro wykład w czasie warsztatów L. Zawadzkiego to Mars, Jowisz, Wenus i Merkury przetaczały się przez ostatnie stopnie Barana. Obecnie zawitał tam retrogradujący Mars ... wspomnień czar. 

Do zobaczenia 😘

______________________________________________________

Pojawiły się komentarze do mojego bardzo starego acz znaczącego postu "Rok 2020 czyli koniec starego świata" z 4 lutego 2016 r.

Bardzo za nie dziękuję.

Zwracam uwagę, że wraz z zaistnieniem wielkiej koniunkcji Jowisz-Saturn w 1 stp. Wodnika nie nastąpi grom z jasnego nieba, to tak nie działa. Ale o tych wszystkich "subtelnościach" piszę nieustannie na moim blogu.

Mogą oczywiście wystąpić zdarzenia, które po pewnym czasie określone zostaną jako symboliczne, znaczące lub zmieniające bieg życia. Niemniej warto śledzić wszystko to co przyniesie nam czas 19-24 grudnia 2020 r. a nawet czas 19.12.2020 - 15.02.2021.


Jeśli negatywne wydarzenia w życiu miały związek z koniunkcją Saturn-Pluton, w pierwszej połowie stycznia, to niestety konsekwencje tych wydarzeń mogły się rozciągać na dłuższy czas, ponieważ w lipcu występowała koniunkcja Jowisz-Pluton /tendencja do powiększania wcześniejszego problemu/.

Koniunkcja Jowisz-Pluton wystąpi jeszcze w pierwszej połowie listopada, więc dopiero po tym czasie, należy spodziewać się pozytywnych rozwiązań.

Wskazówek, jak rozwiązać problem lub go zrozumieć radzę poszukać 15-18 listopada, kiedy planeta Wenus stworzy kwadraturę do stopni Koziorożca, w których wystąpiły koniunkcje.


Co do sugestii, że planety nijak się mają do naszego życia to absolutnie rozumiem a nawet popieram.

Każdy z nas inaczej postrzega świat ... i to jest dobre, ponieważ różnorodność jest dobra.

Zwracam jednak uwagę, że astrologia zajmuje się właśnie wpływem ciał niebieskich na życie na Ziemi. Tym samym astrologiczny blog nie jest najlepszym miejscem dla apologetów nietykalnej wolnej woli.

W umacnianiu wolnej woli pomagają blogi tzw. praktyczne np. "mały majsterkowicz czyli zrób sobie sam" lub " jak w tydzień zarobić milion dolarów" ale także "magia praktyczna" itp.

W ramach polemiki przytoczę cytat :

"Przepraszam - łagodnie powiedział nieznajomy - po to, żeby czymś kierować, trzeba bądź co bądź mieć dokładny plan, obejmujący jakiś możliwie przyzwoity czas.

Pozwoli więc pan, że go zapytam, jak człowiek może czymkolwiek kierować, skoro pozbawiony jest nie tylko możliwości planowania na choćby śmiesznie krótki czas, no, powiedzmy, na tysiąc lat, ale nie może ponadto ręczyć za to, co się z nim samym stanie następnego dnia ?"

(...)

"A Annuszka już kupiła ojej słonecznikowy, i nie dość, że kupiła, ale już go nawet rozlała."

                                                                         /"Mistrz i Małgorzata", M. Bułhakow/


0 komentarze:

Prześlij komentarz