poniedziałek, 30 listopada 2020

Mapa nieba ... jak to Pluton przedstawienia organizuje

 

Pluton wytrwale przemierza znak Koziorożca i obecnie znajduje się w 24 stp. W jego bliskim sąsiedztwie znajduje się Jowisz i Saturn /jeszcze w znaku Koziorożca/.

Przez najbliższy rok planeta minimalnie zmieni swoją pozycję i 2021 r. zakończy podróż w 26 stp. Koziorożca.

Pluton w ciągu najbliższego roku nie wejdzie w "układy kolizyjne" z żadną z "ciężkich" planet.

Oglądanie plutonicznych poczynań może odbywać się poprzez Merkurego, Wenus i Marsa, które będą tworzyły trygony lub kwadratury /ewentualnie opozycje i inne/ do 25-27 stp. Koziorożca.


Obecnie największe widowisko świata odbywa się w ostatnich stopniach znaku Koziorożca.

To tam Jowisz, Saturn i Pluton pokazują nam bliskie spotkania trzeciego stopnia ... cuda, cuda po prostu.

Naprzemienne koniunkcje w 23-25 stp. Koziorożca wskazują na zdobywanie władzy poprzez wprowadzanie praw i zasad, regulujących podstawowe funkcjonowanie jednostki.

W procesie tym bierze udział Jowisz /wielki kapitał, globalna finansjera, globaliści religijni i wszyscy ci, którzy mają wpływ na światowe rządy/, Saturn /przynosi skuteczność i moc w materializacji celów, często pokazuje tzw. opozycję, która w rzeczywistości pozostaje na usługach głównych ośrodków władzy i jedynie pozornie tworzy pewien rodzaj balansu-równowagi/, Pluton /kreator władzy, który kontroluje tych, którym jeszcze niedawno oferował swoje usługi/.

Pluton w Koziorożcu pokazuje "wybrańców z woli Boga", którzy mówią, co jest właściwe a co naganne, co jest mądre a co głupie, co wolno a czego nie wolno. Pluton wchodząc w znak Koziorożca sam siebie namaścił na decydenta i "głos Boga". Ten, który musiał zaspakajać potrzeby "wielkich tego świata" i umacniać ich pozycję, stopniowo stawał się wyrocznią mającą moc namaszczania i mianowania ... stał się królem.

* Jeśli chcesz wiedzieć, drogi czytelniku jak rodzą się królowie /na poziomie niewielkiej społeczności/ przeczytaj książkę Szczepana Twardocha "Król".

Pluton w takim otoczeniu to władza medialna, która kreuje, promuje i wspiera tych, którzy zrealizują określone plany.

Pluton wchodząc w znak Koziorożca w 2007 r. działał początkowo "na miękko" i stopniowo tworzył "objawionych" pałętających się po ekranach tv i okładkach kolorowych czasopism. Objawiła się wszystkowiedząca "celebra". Pluton zassał wszystkich, którzy przydatni byli tworzeniu "układu", do ogłupiania społeczeństw i do tworzenia "alternatywnej" rzeczywistości - od byłych mafiozów,  przez weselnych grajków, marnych komediantów, po uniwersyteckich profesorów i sprzedajnych klechów. To oni mieli czelność mówić, jak należy żyć. 

Pluton zassał, zastraszył, opłacił, przekupił, uzależnił i przetransformował wszystko, co spotykał na swojej drodze, w tym także Jowisza i Saturna.

Nadał kierunek naszym planom i perspektywom oraz nadał nowego znaczenia temu, co określamy "stanem posiadania".

W ujęciu geopolitycznym przejął kontrolę nad "elitami", rządami, partiami władzy i opozycji itd.

Stopniowo Pluton wprowadzał "twarde zasady" - zaczął decydować o prezydentach, premierach, prezesach banków, polityce religijnej itp. Medialny przekaz i manipulacja zaczęły odgrywać kluczową rolę w światowej polityce. Akty wyborcze stały się teatrem dla mas a wybrani przedstawiciele narodów zostali sprowadzeni do roli marionetek.

Przy pomocy marionetek wyniesionych ... niestety, rękami społeczeństw ... na szczyty władzy, sukcesu lub popularności, Pluton zawłaszczał kolejne dziedziny życia.

Koziorożec to symbol "głosu Boga" a więc ta plutoniczna celebra medialna często jest utożsamiana z boskimi pomazańcami /podobnie jak władza królewska nazywana była "panujący z woli Boga ..."/.

Tak więc władza medialna i mafijna, władza formalnych i nieformalnych służb oraz władza korporacyjna /finansowa, religijna, prawnicza, medyczna itp./ osiąga swoje apogeum - zdobywa władzę do rządzenia światem.

* Pamiętajmy, że 3-ci dekanat Koziorożca / i pozostałe znaki ziemskie/ zaznaczony jest przez syjonistyczną ideologię tworzenia super państwa.

Niedługo przyjdzie czas aby ten skonsolidowany ośrodek władzy podzielił się na tzw. dobrego i złego policjanta. Jowisz z Saturnem przejdą do Wodnika i zaczną planować "nowy wspaniały świat" a zły Pluton pozostanie w Koziorożcu z planem całkowitego opanowania poletka kapitału i zasad prawnych.

Pluton wypuści ze swoich objęć Jowisza i Saturna ale wejdą one w znak Wodnika już przetransformowane, zainfekowane.


Pozytywne znaczenie Plutona w Koziorożcu to przede wszystkim praca i wysiłek, który przynosi człowiekowi zadowolenie i spełnienie. Na ogół jest to praca, którą człowiek wykonuje "z sercem" i dochodzi do mistrzostwa w swojej dziedzinie.

Próżno jednak szukać tych mistrzów w głównym nurcie medialnym - oni gdzieś są ... niezauważeni ... ukryci przed błyskiem fleszy ... robią swoje ... niezmiennie.

Jeśli trzeba to coś tam poradzą, pomogą, wskażą i ... odejdą - są przecież zmaterializowanym głosem Boga a ... Bóg rozmawia czasami i w ciszy.

______________________________________________________________

Pandemia /uwagi i sugestie/ :

- w związku z restrykcjami, które nakazują noszenie w miejscach publicznych maseczek, jesteśmy narażeni na zaburzenia zmysłów. Wyobraźmy sobie, że musimy funkcjonować z zawiązanymi oczami - będą kłopoty. A może zatkajmy sobie uszy - także będą kłopoty. Zakrycie ust i nosa bardzo mocno ogranicza odczucia zapachu i smaku mimo, że nie jest to odczuwane tak nagle i zdecydowanie jak w przypadku widzenia i słyszenia. 

Jednak ograniczenie powonienia i smaku, w długim okresie, spowoduje ogólne problemy z postrzeganiem zmysłowym. Mogą wystąpić bóle i zawroty głowy, splątanie, lęki, depresje, poczucie wyobcowania.

Nadmierne używanie ochronnych rękawiczek i płynów dezynfekujących doprowadza do ograniczenia bodźców dotykowych. Ograniczenie doznań dotykowych bardzo mocno uszkadza układ nerwowy ... "bez serc, bez ducha to szkieletów ludy ...".

Uważam, że wymyślanie różnego rodzaju "objawów covidowych" ma na celu uśpienie czujności jeśli chodzi o negatywne skutki restrykcji.

Nasza "zwierzęca" część mózgu, która odpowiada za przetrwanie "uciekaj albo walcz" jest degenerowana. Następuje przestawianie się mózgu na system zautomatyzowany - liczy się przetwarzanie informacji, które są wprowadzane z pominięciem odczuć zmysłowych /np. kup szyneczkę zawierającą podane na etykiecie składniki odżywcze ale bez świadomości, że śmierdzi i ma strukturę starej opony/.

Proszę pamiętać, że nie mamy do czynienia z naturalnym procesem epidemii. Jest to stan wojny, w której używana jest przede wszystkim inżynieria społeczna a także broń biologiczna /w zależności od potrzeb na określonym terenie/.

Żadne doświadczenia i zasady, związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych, nie mają tu racji bytu. Nie dziwmy się więc, że informacje i pomysły wypływające z mediów mają charakter schizofreniczny ... one mają być schizofreniczne bo tak zadecydował Pluton.

Przypominam w tym miejscu mój post z 11 stycznia 2020 r. "Mapa nieba w 2020 r." - szczególnie zwracam uwagę na fragment dotyczący pozycji Jowisza i jego koniunkcji z Plutonem i Saturnem.

___________________________________________

Zaćmienie Księżyca :

Dziś o 10:30 następuje pełnia Księżyca, z jego częściowym zaćmieniem.

Pełnia ma miejsce na osi 9 stp. Bliźniąt - 9 stp. Strzelca. Jest to bardzo znacząca pełnia ponieważ pokrywa się z osią ... syjonistycznych planów stworzenia superpaństwa - odsyłam do postów z 22 i 28 września "Chcecie bajki ? Oto bajka ...".

9 stp. Bliźniąt zaznaczony został koniunkcją Neptun-Pluton w 1891 r. - pierwszy raz pojawia się koncepcja syjonizmu /inne przykłady we wspomnianych postach/

10 stp. Strzelca zaznaczony jest koniunkcją Jowisz-Uran z 1901 r. - VI Kongres Syjonistyczny przedstawia plan stworzenia tzw. państwa żydowskiego na terenie Palestyny. Taka sama koniunkcja w 9 stp. Strzelca występuje w 1982-3 r. - wojna libańska /izraelska inwazja/, gwałtowny wyścig zbrojeń pomiędzy USA a ZSRR i wiele innych niezmiernie ciekawych wydarzeń, łącznie z wybuchem Etny na Sycylii i Kilaueą na Hawajach.

Pamiętajmy także, że przez 9 stp. Bliźniąt w 2001 r. tranzytuje Saturn a 11.09.2001 Księżyc przemieszcza się także przez ten znak. Natalny Uran w horoskopie USA znajduje się w 9 stp. Bliźniąt /brakujące "ogniwo" do syjonistycznych wojennych gier/. Dodatkowo Słońce, w czasie dzisiejszej pełni, znajduje się tuż nad Asc w horoskopie USA. 

Trudno więc uwierzyć, żeby nie nastąpiły w Stanach Zjednoczonych /lub przy ich udziale/ jakieś ekstrawagancje.

Zaćmienie Księżyca, w tym stopniu znaku Bliźniąt, może wskazywać na bezprawie, obnażenie kłamstw i manipulacji oraz wskazanie niezasłużonych zaszczytów, nominacji czy popularności.

Słońce z pozycji 9 stp. Strzelca wskazuje na "opiekę sił wyższych", które jednocześnie kontrolują, opiekują się i wskazują drogę /niczym matka, ucząca swoje dziecko chodzić/. Bardzo mocno zaznacza się intuicja i rozumienie tzw. wyższych zasad rządzących światem.

Oś Słońce-Księżyc tworzy istotny aspekt z tranzytującym Plutonem. Słońce tworzy półkwadraturę a Księżyc oczywiście półtorakwadraturę. Być może aspekt ten pomoże zweryfikować medialnych, nieomylnych półbogów.

2 komentarze:

urok miłosny pisze...

Swietne miejsce.

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Prześlij komentarz