środa, 2 grudnia 2020

Mapa nieba ... jak to Neptun więzi i wyzwala

 

Neptun tranzytuje znak Ryb i obecnie znajduje się w 19 stp. tego znaku.

Rok 2021 Neptun zakończy w pozycji 26 stp. Ryb.

Neptun symbolicznie związany jest ze znakiem Raka i wskazuje na ojca, ojcowiznę, głowę rodu czy plemienia, przewodnika narodu, partię lub organizację przypisującą sobie rolę przewodnią, różnego rodzaju grupy, które skupiają się wokół określonej idei lub zainteresowań, Wskazuje także wyodrębnione narody lub grupy społeczne /poprzez granice, przynależność kulturową lub religijną itp./.

Ryby to znak związany z odosobnieniem, więzieniem, kontemplacją, samotną wyspą lub ewentualnie ucieczką lub przeniesieniem się ... daleko za lasy, góry i morza. Ryby stanowią "klatkę mentalną", z której narodzi się wewnętrzna wolność - to jest miejsce, w którym różni guru prowadzili medytacje aby w pewnym momencie zakrzyknąć ... wiem, rozumiem, poznałem! ... jestem wolny!

Obecność Neptuna w znaku Ryb powoduje, że nasze wewnętrzne poznanie może być mocno zakłócone pewnymi wpływami zewnętrznymi /np. organizacje narzucające ideologie i koncepcje, indoktrynacje ze strony rodziny czy tzw. czynników narodowo-religijno-społecznych/.

Obecność "uszkodzonego" Neptuna w znaku Ryb /symboliczne nawiązanie do 12-tego domu/ to także nasze obawy i lęki dotyczące przede wszystkim naszego miejsca na świecie, miejsca do życia, naszej rodziny, naszego kraju ... także tzw. fundamentów rodziny czyli seniorów.

Neptun przechodząc przez znak Ryb tworzy zaczyn nowych koncepcji ideologicznych. Im więcej spotka na swojej drodze przeciwników tym więcej będzie rozedrgania i niespójnego przekazu. Więcej będzie kłamstw i manipulacji.

Od 2015 r. nieustannie występują negatywne układy planetarne z Neptunem :

- wrzesień 2015 r. opozycja z Jowiszem

- grudzień 2015 r. i lipiec-wrzesień 2016 r. kwadratura z Saturnem

- sierpień 2016 r. i lipiec-grudzień 2017 r. półkwadratura z Uranem

- maj 2018 r. do maja 2019 r. nieustanna półkwadratura z Uranem

- wrzesień 2019 r. kwadratura z Jowiszem

- styczeń-marzec 2020 r. ponownie półkwadratura z Urana

Neptun stał się kosmicznym szaleńcem - nie wiadomo, co wymyśli, i w jaki sposób to zademonstruje ... innymi słowy "miota się jak żyd po pustym sklepie".

Neptun, w tym całym szaleństwie, odbierał także aspekty pozytywne i wtedy ideologiczne przekazy były spójne /różnego rodzaju organizacje deklarowały konieczność zmian/ lub pojawiał się głos /całkiem ludzki, realny/, który przestrzegał przed nadchodzącym szaleństwem:

- jesień 2012 r., lato 2013 r. to trygon z Saturnem

- lato 2013 r. to trygon z Jowiszem /z Raka/

- koniec 2017 r. to trygon z Jowiszem /ze Skorpiona/

- wrzesień 2015 r. to opozycja z Jowiszem

W najbliższym roku Neptun zostanie poddany mocnemu bombardowaniu energetycznemu ze strony Saturna i Jowisza :

- styczeń 2021 r. to półkwadratury ze strony Jowisza a chwilę później ze strony Saturna

- sierpień-październik 2021 r. to ponowne półkwadratury z Saturnem

- a w pierwszej połowie kwietnia, ale już 2022 r., Neptun spotka się z Jowiszem w 24-25 stp. Ryb ... i to jest ten czas, kiedy tworzą się wielkie porozumienia o globalnym zasięgu. Unie, sojusze, wspólnoty, wielka i jedynie słuszna ideologia ogarnie świat, prawo i zasady równe dla wszystkich ... ale o tym już kiedyś pisałam. I wszystko to bardzo pięknie wygląda ... z pozoru. Taka koniunkcja w 1856 r. stworzyła znakomite podłoże do rozrastania się ideologii Marksa i Engelsa, syjonizmu, narodowego socjalizmu, komunizmu.

Nie będzie to jednak moment materializacji zmian - tu jeszcze poglądy i ideologie będą wnikały niczym mgła, mamiły i oplatały; narodzą się przywódcy, liderzy tych ruchów.

Do materializacji procesu potrzebny jest Saturn a on stworzy koniunkcję z Neptunem 2025 r. w 1 stp. Barana ... witamy w świecie całkiem nowego człowieka.

Baran to początek, Neptun to naród, społeczeństwo, grupa. Neptun w Baranie osiąga maksimum energetyczne i oznacza dominację jakiejś wybranej, "skazanej na sukces" nacji. Saturn oznacza wartość, przydatność.

Ale to już chyba było, już się zdarzyło ...

1 stp. Barana został zaznaczony już kiedyś przez koniunkcję Jowisz /przywódca/-Uran /administracyjny system zasad i wartości/ w 1927/8 r. i .... świat może czytać "Mein Kampf".

Koniunkcja Jowisz-Uran jest niezwykle mocna - post z 17.11 o heksagramie.

Koniunkcja Saturn-Neptun /zależność Ryby-Byk/ jest mocno powiązana z koniunkcją Jowisz-Uran /zależność Baran-Bliźnięta/.

Czyżby Urząd Polityki Rasowej NSDAP miał znaleźć swojego kontynuatora a w czasach wysokich technologii doprowadzi politykę rasową na szczyt intelektualnych osiągnięć.

Napięcie w 1 stp. Barana będzie zwiększał Pluton, który zajmie 1 stp. Wodnika i stworzy sekstyl z koniunkcją Saturn-Neptun. Ponadto Pluton zajmie pozycję koniunkcji Jowisz-Saturn, która już niedługo nastąpi. Można powiedzieć, że najbliższe wydarzenia zadecydują o tym jak zademonstruje się rok 2024.


Jednak teraz, przed nami, rok półkwadratur Neptuna z Jowiszem i Saturnem a więc schizofrenia społeczeństw, narodów oraz tych, którzy mienią się jej ojcami może osiągnąć poziom absurdu.

Jeśli Neptun jest symbolem ojca /np. ojciec-prowadzący naród/ to można powiedzieć, że będzie to obraz pijaka, psychopaty, schizofrenika, nieudacznika maltretującego swoje dzieci i utracjusza w jednym. Tym samym narody staną się DDD czyli dorosłymi dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych.

A gdzie jest matka ? 

Odpowiedzialna, silna matka powinna zabić drania i rozpuścić w wannie aby ślad po nim nie został.

I tak należy postąpić, nie ma innego wyjścia. 

Ostatnie dwa dni tego roku to świetna okazja do tego szlachetnego uczynku - Wenus w kwadraturze do Neptuna /obnażenie czegoś, ostrzeżenie przed czymś/, Jowisz i Saturn w półkwadraturze do Neptuna /doprowadzenie do niewłaściwego ruchu, wzburzenie, pomieszanie szyków.

______________________________________________________

Pandemia /uwagi i sugestie/:

- "inteligentny inaczej" czyli pan M.M. poinformował, że rząd przygotowuje się do "wyszczepiania " narodu. Szczepionki mają być Darmowe, Dobrowolne, Dwufazowe. 

- informacja o "wyszczepianiu" została podana, kiedy Księżyc znajdował się w pierwszych stopniach Raka a to może oznaczać nakaz administracyjny. Koniunkcja Księżyca z dyrekcyjnym Marsem w horoskopie Polski może wskazywać na przymus lub/i społeczny bunt. Możliwy jest także uczestnictwo wojskowych. Dodatkowo Księżyc był w opozycji do natalnego Słońca w horoskopie Polski.

Ogólnie bardzo negatywny układ ... ale nie beznadziejny 

- uwaga na informacje 5-8.12 ... nagromadzenie niejednoznacznych, skonfliktowanych energii

- biorąc pod uwagę powyższy tekst należy uważać na udostępnianie organom państwowym /np. SANEPID/  swojego DNA.

_________________________________________________________

Komentarze:

Dziękuję za komentarze.

Tylko Asc jest miejscem istotnie zaznaczonym przez osie domów - myślę, że planety mają moc tworzenia heksagramowych zależności.

_________________________________________________________

W chwili, kiedy niewolnik postanawia, że nie będzie dłużej niewolnikiem,

opadają jego kajdany.

Uwalnia siebie i wskazuje drogę innym.

Wolność i niewola to stany umysłu.         /Gandhi/

1 komentarze:

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Prześlij komentarz