środa, 9 grudnia 2020

Mapa nieba ... jak to Jowisz, Saturn i Uran grają w kulki


Obecnie Uran zajmuje 8 stp. znaku Byka.

Jowisz zajmuje 28 stp. Koziorożca i znajduje się w bardzo bliskim kontakcie z Saturnem w 30 stp. tego znaku.

 Przez ostatni rok Uran podważył istniejący od 85 lat "porządek rzeczy" i pokazał iluzję świata materii.

Świat materii, budowany przez Saturna i tworzący złoże karmiczne, dymi, dudni i pęka - jeszcze chwila i eksploduje niczym wulkan.

Przez blisko 10 lat Uran poddawany był negatywnym aspektom ze strony Plutona a w związku z tym uraniczna energia stała się bardzo agresywna, nieobliczalna. To były czasy, kiedy Uran tranzytował znak Barana ale właśnie wtedy zademonstrował pełną gotowość do dokonywania zmian.

Półkwadratura Uran-Neptun /z ostatniego roku/ stała się ostatecznym przyczynkiem aby objawił się światu system matrixa, w którym jesteśmy zatopieni. Mamy okazję oglądać jak działają systemy ocen, złudnych wartości, które stały się fundamentem budowy świata od 1935 r.

Taka półkwadratura jest świetnym przyczynkiem do rewolucji o wielkim zasięgu. Mamy jednak "pandemię" i rewolucja została poddana kwarantannie.

Niekontrolowana rewolucja jest niebezpieczna więc "wielcy tego świata" postanowili zorganizować rewolucję kontrolowaną, izolowaną, ukierunkowaną. Trudno się im dziwić ... lepiej utoczyć krew "maluczkich" niż samemu stracić głowę.


2021 r. Uran zakończy tranzyt w 11 stp. Byka /w drugiej połowie sierpnia wejdzie w retrogradację z pozycji 15 stp. Byka/.

Jowisz zakończy tranzyt 2021 r. w 1 stp. Ryb a Saturn w 12 stp. Wodnika. Jowisz już w czerwcu zawita do Ryb i dojdzie tam do 3 stp. a następnie przez blisko cztery miesiące będzie retrogradował. 

Saturn maksymalnie wysunie się do 14 stp. Wodnika /koniec maja/ i ponad cztery miesiące będzie w biegu wstecznym.

Wystąpi bardzo duża dynamika powiązań między tymi planetami i tzw. działań pośrednich:

- 13-14 stycznia to kwadratura Urana z Merkurym i trygon z Wenus ... coś za i coś przeciw ... być może jakieś targi, konsultacje. Sytuacja może dotyczyć wahań giełdowych lub walutowych.

- 18 stycznia kwadratura Urana z Jowiszem ... propozycje uzdrowienia sytuacji. Pomysł "na lepsze jutro" wysuwany przez tzw. autorytety, teatr pozorów. Mogą pojawić się niejasne decyzje banków.

Plany i koncepcje będą powstawać i chwilę później upadać ... aż do wiosny 2024 r., kiedy to Jowisz spotka się z Uranem w 22 stp. i pojawi się "odnowiciel" niczym gołąbek pokoju, z pomysłem na nowy wspaniały świat.

- 21 stycznia koniunkcja Urana z Marsem ... tendencja do podważania traktatów granicznych, obalanie rządów, naruszanie granic państwowych lub blokowanie /może mieć związek z pandemią/, segregacja /różnego typu, np. rasowa/, nowy system wartościowania czegoś/kogoś

- 26 stycznia kwadratura Urana ze Słońcem ... być może problemy z bankami, walutami

- 7 luty kwadratura Urana z Wenus ... być może pojawi się wskazówka ostrzegająca przed najistotniejszą zmianą

- od połowy lutego aż do końca 2021 r. należy przyjąć okres kwadratury Uran-Saturn /wystąpi jedynie chwilowe rozluźnienie kwadraturowego napięcia/ ... to czas zmian na poziomie funkcjonowania państw narodowych /być może niewypłacalność, niewydolność/ i systemów finansowych, to także zmiany dotyczące wartości pracy i wynagradzania za nią. Ostatnia tego typu kwadratura miała miejsce w 1975-76 r. /z pozycji Saturn w Lwie - Uran w Skorpionie/ i przyniosła np. w Polsce "wydarzenia-czerwiec 1976", które stały się bezpośrednim przyczynkiem do przemian lat 1981-89.

Taki układ planetarny służy wzniecaniu kontrolowanych chaosów, które mają z góry określone cele. W tym przypadku prawdopodobnie chodzi o stworzenie ponadpaństwowych korytarzy komunikacyjnych, enklaw o charakterze para-państw, globalnych organizacji kontrolujących świat /prawdopodobnie chodzi o handel, komunikację i przepływ informacji/ - być może chodzi o huby i skonstruowanie świata na wzór i podobieństwo sieci komputerowej.

Dzisiejszy obraz sytuacji może się bardzo mocno różnić od tego co zostało zaplanowane - Uran i Saturn spotkają się w ostatnich stopniach znaku Bliźniąt  w 2032 r. i wtedy cel zostanie osiągnięty.

Koniunkcje Uran-Saturn zawsze przynoszą potężne zmiany geopolityczne i zmieniają postrzeganie świata. Zmiany te wyrastają na pożogach wojennych, gospodarczych, finansowych, społecznych - tak było w czasie koniunkcji Uran-Saturn w 1942 r. /rok później konferencja w Teheranie/ i w 1988 r. /rok później upadek muru berlińskiego/.

- znaczącym elementem gier pomiędzy Uranem a Jowiszem i Saturnem jest Neptun - o tym pisałam w poprzednim poście.

_____________________________________________________

Pandemia i inne ekscesy :

- Narodowy Program Szczepień jest pomysłem "dętym" - prawdopodobnie w lipcu i sierpniu zostanie ośmieszony lub wyjdą na jaw prawdziwe intencje pomysłodawców. Pseudo elity, które go popierają znajdą się na czarnej liście podobnie jak dziennikarze i artyści, którzy w czasach stanu wojennego popierały reżim.

- radiomaryjne przedstawienie Rydzyka odbywało się w momencie, kiedy Księżyc tranzytował Jowisza w horoskopie Polski /Jowisz pokazuje "elity"/. Mogliśmy zobaczyć jak wyglądają te elity i jakie mają poglądy. To parszywcy nie elity, którym śni się nowy Babilon ze złotym cielcem na ołtarzu i ... woskowym JP II.

- w dn. 2-5.12 Wenus /z pozycji w Skorpionie/ tworzyła kwadraturę do Jowisza, kwadraturę z dyrekcyjną koniunkcją Wenus-Neptun w horoskopie Polski oraz półkwadraturę z natalnym Słońcem.

* Pozycja Wenus dotyczy także pierwszej prezentacji Narodowego Programu Szczepień

- Wenus w takiej pozycji ostrzega przed konsekwencjami oraz wskazuje na niebezpieczną sytuację dla społeczeństwa i dla tzw. tkanki narodu.

Wczoraj Wenus tranzytowała przez stopień Plutona w horoskopie Polski a 14.12 stworzy ścisłą kwadraturę z natalnym Księżycem i ostrzega przed organizacjami mafijnymi, które żerują na społeczeństwie.

- Wenus z pozycji 19 stp. Skorpiona tworzy trygon z Neptunem /symbol pandemii/ a tym samym pokazała do czego służyło ogłoszenie pandemii - przy błysku fleszy rozpoczęto "wyszczepianie" Brytyjczyków. 

To niezwykle intrygujący układ planetarny w przypadku podjęcia działań mających wyeliminować wirusa ... może przyniesie odwrotny, od założonego, skutek.

W 2019 r., kiedy Wenus stworzyła trygon do Neptuna, w Chinach odbywały się Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe /może wtedy do Chin przyjechali wyszczepieni żołdacy ... podobnie jak w przypadku tzw. hiszpanki/.


0 komentarze:

Prześlij komentarz