środa, 30 grudnia 2020

Rok 2021 czyli "jeszcze w zielone gramy ..."


Okres zbliżającego się Nowego 2021 Roku jawi się niczym wieloaktowa sztuka teatralna.


Być może inaczej niż dotychczas spędzaliśmy wieczór wigilijny i świąteczne dni, ale Księżyc tranzytujący końcówkę znaku Barana i znak Byka sprawiał, że czuliśmy obecność "innych". Ci "inni" to przecież całkiem spory kawałek naszego życia - coś biorą od nas ale także zostawiają. Niekiedy nieobecni ciałem potrafią w znaczący sposób uczestniczyć w naszych emocjonalnych i mentalnych życiowych przepychankach. 

Pojawiają się wtedy wspomnienia, przeglądamy zdjęcia sprzed lat, zastanawiamy się czy przyrządzony karp bardziej przypomina ten "maminy" czy ten "babciny" lub na moment z astralnych bibliotek wyłowimy tembr głosu, kogoś, kto porzucił materialną formę - chwila refleksji, nostalgii i trochę żalu ... bo to taki dziwny rok się kończy.

Wielu z nas pozostawało rozdzielonymi z ludźmi, którzy gdzieś, kiedyś, byli blisko nas.

Ale ten Księżyc ... ten Księżyc zadbał o to, byśmy poczuli silniejszą więź niż siedząc przy jednym stole.


Księżyc pozostaje głównym reżyserem spektaklu "żegnamy stary i witamy nowy rok". Tak jest zawsze ale teraz jest wyjątkowo.

- 28 grudnia Księżyc z pozycji 16 stp. Bliźniąt stworzył opozycję z Wenus i być może przyniósł jakąś ciekawą wiadomość, coś uzmysłowił, nauczył czegoś ciekawego. Może był odrobinę nawiedzony /nawiedzony przez Wenus, która przekazywała mu swoje intuicyjne odczucia/. Być może ten Księżyc powiedział "sięgaj gdzie wzrok nie sięga". 

Taki Księżyc symbolizuje dobrego znajomego, który ofiarowuje ci wyśmienitą książkę /np. o technikach medytacji/- lubisz jego, jesteś zachwycony książką ... być może przeczytasz ją w czasie przymusowej izolacji.

Jak widać nawet izolacja może przynieść korzyści, które zaowocują w dalszej drodze życia.

Pamiętaj więc aby w nowym roku zapraszać do swojego życia tylko tych, których lubisz, i którzy wniosą, wraz ze swoją osobą, cenne dla ciebie wartości.

- Tego samego dnia, kilka godzin później, Księżyc /z pozycji 19 stp. Bliźniąt/ tworzy kwadraturę z Neptunem ... to jest już zupełnie inny znajomy. Ten się mądrzy, wszystko wie, pokazuje dyplomy i krzyże zasługi. Być może powołuje się na jakieś organizacje, partie lub inne kółka zainteresowań ... podkreśla ich poparcie. Dużo mówi, uderza pięścią w stół, pokrzykuje .... przyniesie ci ból głowy .... uciekaj i szybciutko wykorzystaj to, czego nauczyłeś się z książki o medytacji.

- Ostatnia noc to Księżyc /z pozycji 9 stp. Raka/ stworzący opozycję ze Słońcem ... pełnia.

Księżyc to już nie jest znajomy, to partner lub współmałżonek, z którym tworzysz rodzinę.

Słońce emanuje harmonią sfer, zestrojeniem, muzyką i przekazuje to światło Księżycowi. Zatrzymaj to światło Księżyca w pamięci i zachowaj na cały nowy rok - będziesz się przy nim grzał jak przy kominku. Być może Księżyc będzie wykazywał pewną ... "nieznośną lekkość bytu" ale ile uroku w tym będzie. Świetny moment na ogłoszenie przez W. Brytanię informacji o własnej szczepionce.

- Dzisiaj Księżyc /z pozycji 16 stp. Raka/ tworzy opozycję do Merkurego. Tym razem w Księżycową postać przyoblecze się może jakiś senior rodu. Słuchaj uważnie bo może ma ci coś ważnego do powiedzenia /może powie jak sobie radzić w ciężkich czasach/. A może zetkniesz się z przekazem astrologa lub wróżki i zapamiętasz go na długo ... zapamiętaj i wykorzystaj 😀.

- 31 grudnia, rano, Księżyc /z pozycji 25 stp. Raka/ stworzy opozycję z Plutonem. Uważaj ! bo usłysz głos, który nie pozostawia wątpliwości ... to władza, tak samo bezwzględna jak Pluton w Koziorożcu.

A może usłyszysz "głos Ameryki".

To ten, co kreuje się na jedyny, właściwy głos społeczny. To megalomania, panoszenie się, natręctwo wobec innych, to ukryte intencje. Opozycja ciężkiej planety Pluton i Księżyca mówi : ręka, rękę myje. 

-31 grudnia tuż przed północą Księżyc /z pozycji 2 stp. Lwa/ tworzy opozycję do Saturna.

Księżyc w Lwie lubi się napić i pobalować, to towarzysz imprez. Może usłyszysz, że będzie co ma być, że żyje się raz a tak naprawdę "hulaj dusza". Być może jest w tym sporo prawdy ale pamiętaj, że 2 stp. Lwa według symboli sabiańskich to "Epidemia świnki" /choroby zakaźne, rozprzestrzenianie się wirusów, plotki/, a 2 stp. Wodnika to "Nieoczekiwana burza z piorunami".

Nie biegnij pod dom Kaczyńskiego /2 stp. Lwa to istotny punkt w jego horoskopie/ bo nigdy nie wiadomo co  partia i władza może zorganizować.

Księżyc w Lwie to także wystąpienia, czerwone dywany, szelest pieniędzy, orędzia i bąbelki szampana - być może zauważymy coś co pozwoli nam zrozumieć tą totalną światową rozpier ... /choćby miało to wybrzmieć pomiędzy słowami/.

- Witamy w 2021 r., po północy Księżyc /z pozycji 3 stp. Lwa/ tworzy opozycję z Jowiszem.

Księżyc zwinnie i tanecznie przeskoczył jeden stopień zodiaku a świat się zmienił - czy to możliwe? Zobaczymy czy tak się stanie ? i o co chodzi ?

Bardzo trudno to wytłumaczyć, ale wygląda to, jak wielkie pęknięcie, jak gdyby stworzyły się dwa różne światy.

Warto jednak pamiętać w tym momencie, że najważniejszy na świecie jest nasz osobisty kreacjonizm, nasze zasady i obrona osobistych przekonań. 

Kompromisy są zgniłe a wrogom należy obcinać ... co tam popadnie /wpływy Tarantino/. Rebelia. Środkowy palec.

Przypominam także, że 3 stp. Lwa to "wiatr od piramid" czyli tematy bliskowschodnie - to wyprawy krzyżowe te dawne i te całkiem współczesne, to trzęsienia ziemi w tym regionie.

To także katedry pełne kolorowych witraży.

- 1 styczeń 2021 r., godz.8:30 ... pobudka ! Księżyc /z pozycji 7 stp. Lwa/ tworzy kwadraturę z Uranem ... nie mam pojęcia co obstawiać. Duża dynamika, "wysoka" technika", wielkie bum !, samolot, ostatnia rozmowa Kaczyńskich, Iran, burza magnetyczna, atak hakerski ... nie wiem 😕.


Scenarzystą noworocznego spektaklu jest Słońce /11 stp. Koziorożca/ - niekiedy występuje w 10 lub 12 st. Koziorożca w godz. 0:00 1 stycznia.

To bardzo mocna pozycja Słońca a wręcz luksusowa. 

Scenarzysta należy do elity zamieszkującej ekskluzywne posiadłości otoczone parkami i lasami - przystrzyżone trawniki, bukiety kwitnących rododendronów, przechadzające się pawie i bażanty, podskakujące wiewiórki, podwieczorki w ogrodach i kolorowe kapelusze itd.

To także stopień pozytywistycznej pracy u podstaw, rezultatów osiąganych dzięki pracy.

Słońce pozostaje w trygonie do Urana /w Byku/ - aspekt uściśli się w maju.

Uran to wzrastanie i docenianie pracy dzięki pozytywistycznym liderom bo przykład idzie z góry. To także docenianie dorobku pokoleń i umiejętność współdziałania wspólnoty.

Ten piękny, romantyczny obrazek pokazuje historię Podkowy Leśnej, Brwinowa i Milanówka /jej powstanie, rozwój ale także jej zmierzch/. Niemniej cały czas unosi się tam duch Lilpopów /pomimo, że ich groby odwiedza niewiele osób/. 

Tyle tylko, że ten "ziemski" świat umiera - jego kruszenie nastąpiło już w wyniku koniunkcji Jowisz-Saturn w Wadze w 1980/81 r. a teraz postępuje poprzez koniunkcję Jowisz-Saturn w Wodniku.

Wizjonerów pracy u podstaw zastąpi buraczano-plastikowa arystokracja, która zmiecie to wszystko co stworzyli inni, podważy i zlekceważy pracę pokoleń, zniszczy resztki wspólnotowego działania.

Technokracja i automatyzacja to świat przyszłości - ale tylko dla maluczkich będzie to świat obowiązkowy.

Uderzenia w Urana zmieniają zasadniczo postrzeganie wartości /szczególnie wartości kreatywności i pracy oraz podważają znaczenie istoty ludzkiej jako kreatora świata/. Aspekt kwadratury pomiędzy Uranem a Jowiszem i Saturnem uściśla się w czerwcu/lipcu.

Poprzez uderzenia w Urana nastąpi WIELKA OBNIŻKA CEN !!! twojej pracy, twoich firm, twoich oszczędności, twoich nieruchomości, twojej kreatywności, twoich "skarbów" rodzinnych, twoich kontaktów międzyludzkich i wszystkiego co się da. Podobny zabieg był stosowany w czasie największych wojen i rewolucji.

Ale nie daj się ... trzymaj w garści wszystko co masz jak długo będziesz mógł i jak długo sił ci starczy.

Pamiętaj, że na "obniżki cen" czekają amatorzy tanich zakupów !!! - jesień 2021 r.

Nie poddawaj się narracji o nieistotności materii bo tu na Ziemi to ona jest dowodem twojego istnienia.

Jesteś jak Bóg - tworzysz materię i tchniesz w dzieło rąk i umysłu swoją duszę.

Jak pokazuje historia tylko ludzie pracujący w materii i tworzący materię pozostali w pamięci potomnych /choćby na pewien czas/.


Dominującą konstrukcją planetarną w horoskopie, na nowy rok, jest półkrzyż : koniunkcja Jowisz-Saturn /w Wodniku/ - Uran /w Byku/ - Księżyc /w Lwie/. Aspekt uściśla się w ciągu 4-5 miesięcy.

Punktem "przepalenia" energetycznego jest 7 stp. Skorpiona /mocny stopień odkrywania tajemnic/ a symbolem energii, Słońce.

Słońce /konserwatywny strażnik przeszłości z 11 stp. Koziorożca/ połączy się w ciągu 5 miesięcy z Merkurym w 18 stp. Koziorożca - warto jednak się przyjrzeć wydarzeniom z 5-7 stycznia 2021.

18 stp. Koziorożca to stopień siły, wielkich interesów, nacjonalizmu, korony brytyjskiej i kolonialnych ekspansji. To imperializm, walka o status quo, wojny domowe, gry wojenne, pokazy siły.

Mamy więc sytuację, kiedy Słońce z Merkurym będą grały na wzmocnienie znaku Byka a koniunkcja Jowisz-Saturn będzie niszczyła dotychczasowy porządek rzeczy. Można powiedzieć, że to klasyczny układ wojenny ... a może to tylko pozór i jak zawsze gra w dobrego i złego policjanta.


A pandemia ?

Neptun rozlokowany jest oczywiście w 6-tym domu horoskopowym i izoluje społeczeństwa nakazami i zakazami administracyjnymi. Pozostaje w półkwadraturze z koniunkcją Jowisz-Saturn szczególnie Jowisz odgrywa istotną rolę/ więc należy wnosić, że społeczeństwa izolowane są ... bo tak ktoś chce.

Lubi sobie delikwent pospacerować po opustoszałym świecie ... to takie kojąco-uspakajające. Ostateczne każdy z nas lubi pospacerować po pustej ulicy, plaży, czy lesie. Luwr pobiera gigantyczne opłaty za samotny spacer wśród obiektów muzealnych. Coś w tym jest.

Merkury ma inne zdanie niż Jowisz w odniesieniu do byczych wartości, jednak w przypadku izolacji zachowuje obojętność a nawet jest mu z tym wygodnie.

Jedynie Wenus buntuje się przeciwko kwarantannom i izolacjom . Wenus zajmuje 21 stp. Strzelca a kwadratura z Neptunem uściśli się za ok. 2 miesiące /Neptun wejdzie do trzeciego dekanatu znaku Ryb i zajmie stopień Skorpiona/. Wenus będzie błaznowała, robiła miny i mówiła niczym do małego dziecka - powie jednak ... ku...wa patrz i myśl człowiecze, nie zachowuj się jak bachor tylko weź odpowiedzialność za swoje życie. Być może pod wpływem Wenus zacznie się całkiem głośno mówić o pandemii, jako o wojnie biologiczno-informacyjnej a być może Wenus pokaże do jakiego "głębokiego gardła" w "głębokim państwie" spływają profity z pandemii /ależ to pornograficznie zabrzmiało 😧/.


"Narodowe zabiegi medyczne" nie wnoszą nic w kwestii pandemii. Horoskop pokazuje, że będą prawdopodobnie wykorzystywane do znakowania /mogą być trójkąty jak w obozach koncentracyjnych - syjoniści przecież uwielbiają trójkąty/.

Ciekawe jest to, że horoskop podpowiada, że wykluczenia i restrykcje mogą dotyczyć tych zaszczepionych ... dziwne ... może źle to postrzegam a może trójkątów nie odróżniam 😵.


Rok 2020 to w sensie numerologicznym super globalizacja, wielkie spinanie wszystkiego i wszystkich siecią. Liczba 4 lub 40 wskazuje na budowanie nowego świata. Zaznacza się jednocześnie podział /jakieś dwa światy ... alternatywne/ bo 20 i 20.

Rok 2021 to numerologiczne 5 a więc wolność, wola, wulkan, odrealnienie, ekspansja.

Bardzo ważna jest w tym wypadku "1" a to jest początek, lider, pionier.

Można więc powiedzieć, że "4 lub 40" zbudowała katedrę a teraz potrzebny jest przywódca "1", który napełni ją życiem /tchnie ducha/.

W nadchodzącym roku będą potrzebni liderzy /w różnych dziedzinach i na różnych płaszczyznach społecznych/. Bądź liderem !!!


Życzę wszystkiego dobrego, dużo wytrwałości i siły ... i niech gwiazdy nad Wami czuwają

Jeszcze w zielone gramy

___________________________________

Komentarz :

Zgadzam się z tym co Pan sugeruje. Piszę w poście, że 25.01.2021 zmienia się położenie Plutona a to może znaczyć, że albo zaczyna się negatywna ekspansja szczepionki w organizmie albo, że podawane są te "prawdziwe szczepionki",

W związku z medialną hucpą proponuję tworzenie "listy wykluczonych" na wzór i podobieństwo do "Listy Kisiela".

Moje pierwsze typy :

A. Duda

M. Morawiecki

A. Horban

K. Simon

W. Kosiniak-Kamysz

M. Łaszcz

_____________________________________

Prywata :

Pochwalę się ... mam już kompletny zestaw książek P. Dicka wydanych w Polsce /wydawnictwo Rebis, okładka i rysunki Wojciecha Siudmaka/. Przepiękne, cudne, ukochane.

Mam nadzieję, że spotkamy się niebawem ... bo, ponieważ, że itd.  ... w tym noworocznym horoskopie nie ma planety, która nie aspektowała by moich planet natalnych /z koniunkcjami włącznie/.

Jakoś dużo tego szczęścia a od nadmiaru to głowa boli. Nadmiaru energii należy się pozbyć a więc ... "Gruzinie chwyć za miecz" /L. Zawadzki powiedział mi kiedyś, że w nieokreślonej inkarnacji obcinałam wrogom głowy"/- to chyba nie tylko wpływy Tarantino.

0 komentarze:

Prześlij komentarz