środa, 12 maja 2021

SYSTEM - energetyczny wampir

 

W latach 2011-2014 występuje bardzo długo trwająca kwadratura Uran /w Baranie/-Pluton /w Koziorożcu/. Uran zmienia postrzeganie człowieka na poziomie zakorzenienia we wspólnocie a Pluton  niszczy autorytety i zmienia postrzeganie sukcesu. Neptun /w Rybach/ pozostaje w sekstylu pomiędzy Uranem oraz Plutonem - optimum oddziaływania na punkty zaznaczone kwadraturą Uran-Pluton osiąga w 2016 r. Neptun to organizacje -moderatorzy zmian.

Jest to czas, który można określić jako stan gotowości wprowadzania w życie super projektu - od tego momentu planety rozchodzą się i każda z nich niczym przeszkoleni generałowie będzie prowadziła walkę na innym froncie.

Neptun wchodząc do 2-go dekanatu Ryb /związany z Rakiem/ stworzy pandemię a tym samym izolacje,  kwarantanny oraz pokaże nieznane wpływy równie nieznanych organizacji sterujących tymi wszystkimi zachowaniami.

Uran wchodząc do Byka intensywnie wskazuje, że trzeba zmienić oblicze "tej Ziemi", przewartościować wszystko i wszystkich ... to rozprawianie o "wielkim resecie".

Pluton wchodząc do 3-ciego dekanatu Koziorożca wyniesie wszelkie "służby", które odpowiadają za tworzenie SYSTEMU na same szczyty. To z pozycji Plutona pojawia się agresywna milicja, mandaty, medialne k...wy, pato-medycy i oczywiście zabiegi pseudomedyczne.


W jaki sposób Pluton wpływa na energetykę Ziemi a tym samym każdego z nas ?

Wpływy Plutona są także ściśle związane z konsekwencjami wszelkich zabiegów paramedycznych wprowadzonych przez SYSTEM.

W tzw. okresie pandemicznym Pluton tranzytuje 23-27 stp. Koziorożca - to stopnie związane z Panną, Wagą i Skorpionem. Trudno się więc dziwić, że najważniejszą sprawą na tym globie stają się wytyczne prawno-administracyjne, pieniądze, śmierć i ... ratunek przed śmiercią /pozorny ratunek/.

Pluton zawłaszcza pewne potencjały Koziorożca a tym samym "zamyka Boga w butelce" /pisałam już o tym zjawisku/. Zamyka przede wszystkim intuicyjność i możliwość porozumiewania się z Absolutem.

Jeśli nie zamknie całkowicie /bo to trudne/ to przynajmniej będzie racjonował. Następuje bardzo duże uszkodzenie czakry 5-tej a jej połączenie z czakrą 7-mą zostaje przerwane. Teraz to on, Pluton wszedł w rolę wysłannika niebios a gawiedź ma mu składać pokłony i ... oczywiście ofiarę.


Pluton poprzez kwadraturę uderza w 23-27 stp. Barana. Stopnie te związane są ze znakiem Strzelca, Koziorożca i Wodnika. Następuje zerwanie połączeń pomiędzy 2-gą czakrą a 4-tą, 5-tą i 6-tą.

Powiedzenie "patrz sercem i czuciem" traci znaczenie.

Uszkodzenia energetyczne powodują spadek naszej witalności, obojętność, zniszczenie naszych marzeń i pragnień, brak życiowego celu. Pojawia się samotność, skupienie na sobie, gorycz, gniew, osądzanie i krytycyzm. 

Ciało fizyczne jest jeszcze w niezłej formie /Koziorożec i Baran całkiem dobrze sobie radzą/ ale im dalej w las, będzie coraz gorzej.


Energetyczne dziury w Baranie kwadraturowo "zasysają" energię ze znaku Raka. 23-27 stp. Raka związany jest z Rybami, Baranem i Bykiem a tym samym zostaje ograniczony dostęp do korzystania z czakry 1-szej, 2-giej i 3-ciej. Zakłócone zostaje rodzinne i grupowe bezpieczeństwo fizyczne, zdolność do zapewnienia sobie środków do życia, społeczne i rodzinne zasady i porządek, kreatywność, etyka i honor, poczucie solidarności. Czujemy lęk, tracimy pewność siebie i mamy problemy z podejmowaniem decyzji. W tym przypadku dziura energetyczna przekłada się automatycznie na ciało fizyczne.

Uszkodzone zostają błony śluzowe, unerwienie serca, odcinek piersiowy pnia sympatycznego, opony mózgowe, układ chłonny.

"Dziura energetyczna" w Baranie powoduje także niedoenergetyzowanie 23-27 stp. Lwa /sekstyl z Baranem/ a tym samym obniżenie potencjałów na poziomie Byk i Bliźnięta. 

Mamy więc ponownie obniżenie funkcji 1-czakry oraz ograniczenie społecznych kontaktów. Fizycznie najmocniej naruszony zostaje rdzeń kręgowy oraz układ odpornościowy.


Idziemy dalej.

"Dziura energetyczna" w Raku zasysa energię z poziomu 23-27 stp. Wagi /związany z Bliźniętami, Rakiem i Lwem/.

W tym wypadku mamy wyłącznie do czynienia z uderzeniem w ciało fizyczne i stosunki społeczne.

Następuje osłabienie siły woli, kreatywności, działań wspólnotowych, otwartości na pomysły innych, inteligencji emocjonalnej. Uszkodzone zostają nadnercza, następuje ograniczenie przewodzenia bodźców ruchowych i czuciowych, przerost serca, obrzęki. Pojawiają się problemy z nerwami, narządami oddechowymi i systemem odtruwania organizmu.

Oczywiście braki energetyczne Raka automatycznie powodują niedoenergetyzowanie /poprzez sekstyl/ 23-27 stp. Skorpiona /związany z Lwem i Panną/. Pojawia sią bardzo szczególny problem pomiędzy czakrą 7-mą a ciałem człowieka i jego fizyczną wydolnością /szczególnie płodność/. Nić wiążąca Absolut z ciałem fizycznym napina się niebezpiecznie. 

A przecież już niedługo przyjdzie czas kiedy ten punkt doświadczy bezpośredniego uderzenia ze strony Urana w Byku.

Uran uderzy kwadraturą w Lwa i stworzy tam dziurę energetyczną a dziura ta zaabsorbuje także kwadraturą energię ze Skorpiona. Na poziomie 23-27 stp. nastąpi to w latach 2023-25.


Ale ... co dalej ?

"Dziura energetyczna" z poziomu Wagi zasysa energię 23-27 stp. Koziorożca i ... wracamy do początku naszych rozważań. Następuje już bardzo mocne zerwanie połączeń pomiędzy 7-mą i 5-tą czakrą a społecznie następuje upadek autorytetów.

Należy koniecznie i bezwzględnie "zatkać" taką dziurę ... i to nastąpi.

Jest tam przecież Pluton-SYSTEM i on to załatwi. SYSTEM uzupełni braki energetyczne, tak jak będzie chciał, i z całą pewnością pogłębi dysfunkcje energetyczne jeszcze mocniej, jeszcze skuteczniej, jeszcze i jeszcze ....


Podobnie wygląda działanie Neptuna i Urana - działanie Neptuna /symbol pandemii/ opisywałam we wcześniejszych postach.

Jednak Pluton jest szczególny ponieważ związany jest z ciałem fizycznym, zdrowiem, zabiegami medycznymi oraz między innymi z systemami ochrony zdrowia.


Każda planeta, tranzytująca wymieniane powyżej stopnie horoskopu, może demonstrować destrukcje energetyczne oraz te fizyczne.

Każda planeta w horoskopie natalnym, która zajmuje wymieniane powyżej stopnie, także może uaktywnić "energetyczne czarne dziury".

W "energetyczne czarne dziury" będzie wpływała energia tych planet - może być lepsza lub gorsza a niekiedy bardzo niebezpieczna.

W przypadku horoskopu Polski, w "czarną dziurę" w 23-27 stp. Koziorożca wpływa energia tranzytującego Plutona i natalnego Saturna /bardzo ciężkie, trudne/. Państwo straciło instynkt samozachowawczy oraz nie istnieje opozycja /może być stworzona tylko i wyłącznie przez czynniki zewnętrzne ... oczywiście pochodzące z  SYSTEMU/.


Jeśli w wymienionych powyżej stopniach znajdzie się Słońce /poprzez tranzyt lub pozycję natalną lub dyrekcyjną/ to może ono zadziałać pozytywnie i normalizować zakłóconą energetykę.

Nawet w przypadku tzw. ludzi SYSTEMU, Słońce podnosi energetykę w sensie globalnym /np. pojawiają się wpadki, przejęzyczenia, które pokazują innym absurdalność pewnych sytuacji a tym samym możliwość spojrzenia na otaczającą sytuację w inny sposób/.

Mojego bloga piszę już prawie od ośmiu lat a przez blisko 5 lat Pluton tranzytował moje natalne Słońce. Prawdopodobnie z tego powodu nieustannie podkreślałam niebezpieczeństwo płynące z nieuchronnych wpływów rozrastającego się SYSTEMU - "rzucałam" światło na pojawiający się problem.

Od blisko dwóch lat moje dyrekcyjne Sońce idzie ramię w ramię z tranzytującym Neptunem i prawdopodobnie z tego powodu już na początku pandemii byłam w stanie postawić całką niezłą diagnozę problemu oraz dosyć szeroko opisać mechanizm tzw. głębokiego państwa.

Niestety trzeciego Słońca już nie mam. Gdybym miała takie, które przemieszcza się razem z Uranem to być może dosyć precyzyjnie mogłabym pokazać np. wszelkie ruchy finansowo-kapitałowe.

Tak działa Słońce. W przypadku Koziorożca pozwala uaktywniać intuicyjność, w przypadku Ryb odkrywa tajemnice. 

Natomiast nie należy się łudzić, że "odpowiednia" pozycja Słońca wszystko załatwi.

Drodzy czytelnicy ! wykorzystujcie potencjały Słońca /swojego i cudzego/. Wykorzystujcie energie Słońca wszelkich twórców, którzy mają posadowione Słońce w stopniach zodiaku, o których pisałam.

W dziełach twórców zawarta jest wielka słoneczna siła, która może stabilizować energetycznie.

Wszelką pomoc należy wykorzystać.

________________________________________________

Syjoniści w napięciu oczekiwali, ogony na pazury nawijali, kopytami w piachu grzebali i ... poszło.

Tranzytujący Merkury zajął swoją natalną pozycję w horoskopie Izraela. Natomiast tranzytujący Jowisz stworzył w horoskopie półkrzyż z punktem przepalenia w ostatnich stopniach Skorpiona /to ten paskudny syjonistyczny punkt/.

Rozwój akcji będzie więc następował przez natalne Słońce /24 stp. Byka/ - ciekawe czy coś się wydarzy w ciągu najbliższych trzech dni.

Ponadto 15/16 maja bardzo charakterystycznie ustawia się tranzytujący Mars w stosunku do natalnego Słońca i Marsa.

Natomiast przełom czerwca i lipca to już prawdziwa beczka z prochem.

* Dzisiaj pojawiła się dziwna informacja o potencjalnych zamachach na polskie służby mundurowe - zabrzmiało to jak ciąg dalszy realizowanego planu. Uwaga, uwaga ... nadchodzi !

Arabski terroryzm nagle podnosi łeb ??? - a może amerykańskie służby wyjęły nowe pudełko z zabawkami. Mars tranzytuje Raka, kluczowy znak dla USA.

Na przełomie maja i czerwca Mars stworzy trygon z Neptunem i jest to układ mocno wpisujący się w horoskop USA.

0 komentarze:

Prześlij komentarz