niedziela, 9 maja 2021

Tylko świnie, siedzą w kinie


25 i 26 kwietnia nastąpiła koniunkcja Merkury-Wenus /koniunkcja lucyferyczna/.

Koniunkcja ta wymaga koncentracji, skupienia uwagi na kimś lub na czymś.

Stuka palcem niczym wymagający nauczyciel i mówi popatrz, przyjrzyj się. Nie szukaj człowieczku przekazów u samego najwyższego - słoneczny blask oślepia i potrzebne są wyjątkowe okulary żeby coś zauważyć. Ja jestem wysłannikiem, który przekazuje ci wiedzę - na Merkurego i Wenus możesz spojrzeć bez niebezpieczeństwa oślepienia. Pokazuję ci ważne sprawy z wyprzedzeniem i zapewniam cię, że są godne uwagi.

 ... jak obiecywał ... tak zrobił.

Pełnia Księżyca 27 kwietnia jeszcze mocniej zaakcentowała istotne kwestie, natomiast przejście Słońca przez 14-15 stp. Byka /4 maja/ dopełniło przekaz.


W Polsce, zgodnie z moimi sugestiami, Lucyfer wskazał punk po przeciwnej stronie zodiaku /14-15 stp. Skorpiona/ i przypomniał o okrągłostołowych knowaniach w 1989 r. /Pluton tranzytował ten stopień/.

Tym razem mamy knowania Morawiecki+Kaczyński+Biedroń+Zandberg+Czarzasty. Idea dokładnie taka sama i oczywiście słowem przewodnim jest kasa ... bo kasa to jest to, co nas podnieca.

Jeśli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do historycznego znaczenia okrągłego stołu, to już w tym momencie powinien rozumieć ten proces albo ... jest niespełna rozumu.

Tak ubija się interesy obecnie, i tak robiono to w 1989 r. - a wszystko to pod płaszczykiem dobrostanu narodu i rezurekcji państwa /jak to mawia "inaczej inteligentny" ojciec narodu/.

Biorąc pod uwagę kwadraturę,  którą Lucyfer stworzył z Jowiszem w horoskopie Polski należy zakładać, że część wybrańców narodu może zostać pozbawiona zaszczytów a państwo właśnie podąża prostą drogą do zatracenia.


Następnym istotnym wydarzeniem jest fakt, że instytucje europejskie dogadały się w sprawie formuły tzw. covidowego paszportu a to bezpośrednio koresponduje ze stopniem horoskopu, w którym rzeczony Lucyfer zagościł /14-15 stp. Byka/.

Wspomniałam o bezpośrednim związku tego stopnia z 1940 r. i ... tu wkraczamy na niezwykle niebezpieczne tematy.

W czasie kiedy wielka koniunkcja Jowisz-Saturn /14-15 stp. Byka/ tworzy kwadrat z Merkurym a następnie z Wenus /z pozycji 14-15 stp. Lwa/ rozpoczyna działalność Konzentrationslager Auschwitz.

Powiecie przesadzam z tym porównaniem ... zapewniam, że nie przesadzam. Proponuję zapoznanie się z historią obozu i początkowymi planami dotyczącymi jego przeznaczenia oraz narracją jaka towarzyszyła organizacji tego przedsięwzięcia.

Tereny Polski naznaczone zostały systemowym, "inteligentnym" ludobójstwem w okresie 2-giej WŚ a ponadto, to właśnie na tych terenach, realizowało się żydowskie przeznaczenie. Patrząc więc na cały kontekst wydarzeń, lucyferyczne wskazanie niesie bardzo poważne ostrzeżenie.

* Dodatkowym źle rokującym czynnikiem są dwukrotnie wygłoszone słowa prezydenta RP /nawet jeśli jest niespełna rozumu/ o tym, że nie ma Polaków, którzy na 100% mogą powiedzieć, że nie mają w swojej krwi, choćby małej domieszki krwi żydowskiej - słowa wygłaszane w lutym 2018 r. i w styczniu 2020 r.

Takie słowa, wypowiedziane przez głowę państwa skazują naród na zniszczenie ponieważ żydzi obarczeni są rytualnym wykluczeniem i śmiercią ... oczywiście przez swoją własną syjonistyczną "elitę"... bo ten biznes się opłaca.

19 lutego 2019 r. w poście "Jak to Wenus ogłosiła upadek Rzeczpospolitej" zwracałam uwagę na gromadzenie/zabezpieczanie dokumentów potwierdzających pochodzenie - być może nadchodzi czas, kiedy okażą się bardzo potrzebne lub trzeba je będzie zniszczyć lub umiejętnie spreparować. 

Tzw. paszporty szczepionkowe mogą być zaledwie preludium do innych pomysłów technokratów.

Energia Merkurego i Wenus wsparta pełnią Księżyca i tranzytem Słońca przyniosła w Polsce akcję "zapraszamy państwa do szczepienia".

Na tej lucyferycznej energii "popłyną" także prezydent Wałbrzycha.

* Przypominam przy okazji opowiadanie Tadeusza Borowskiego "Proszę państwa do gazu".

Z prezydenta Wałbrzycha człowiek szalony lub bardzo odważny bo wręcz prosi się o nieoczekiwane i nieszczęśliwe zwroty akcji - z horoskopu wnoszę, że doświadcza tzw. karmy władzy. Saturn w koniunkcji z Marsem w Koziorożcu potrafi łamać kręgosłupy.


Od momentu zaznaczenia przez Lucyfera /koniunkcja Merkury-Wenus/ 14-15 stp. Byka wydarzenia toczą się dosyć wartko i już w wielu krajach zadeklarowano wprowadzenie kenkart i innych ausweisów kowidowych. 

Tylko patrzeć jak spopularyzuje się stare hasło "tylko świnie siedzą w kinie".

Rozpędu nabiera propaganda dotycząca kowidowych szczepień dzieci i młodzieży - medialno-medyczną swołocz powinno wypalać się gorącym żelazem.

Warto zapisywać "ku pamięci" nazwiska propagandzistów i lobbystów szczepień - być może przyjdzie czas polowań na uczestników zbrodniczego systemu tak jak polowano na faszystowsko-syjonistycznych morderców  po 2-giej WŚ ... oby skuteczniej.

27 stycznia 2020 r., w 75-tą rocznicę wyzwolenia Auschwitz padają niezwykle prorocze słowa Marian Turski /szczególnie istotny fragment pomiędzy 7 - 16 min./. 

Wenus tworzy w tym czasie kwadraturę z Marsem i koniunkcję z pandemicznym Neptunem a Wuhan zamyka się.

Być może w latach 30-tych ubiegłego wieku przeprowadzano zaledwie próbę generalną przed akcją o zdecydowanie większym zasięgu.


Obecnie, twarzą restrykcji kowidowych oraz wszelkich podziałów w Europie, stała się Ursula von der Leyen. To nie tylko tzw. urzędniczy beton to także psychopatyczne zachowania /kwadratura Mars - Pluton/. Łamanie zasad praworządności, ograniczanie wolności, wykluczenia i despotyzm bardzo mocno zaznaczone. Osoba rozpuszczona i płytka, snobka, wykluczająca innych ze względu na religię, pochodzenie czy status materialny. Separacyjne postrzeganie społeczeństwa. Moralność sterowana opinią publiczną. Jest spora szansa, że zaplącze się o własne nogi. 


W poprzednim poście wspominałam, że koniunkcja Merkury-Wenus, Saturn oraz oś pełni Księżyca stworzyły astrologiczny półkrzyż. Punkt przesilenia zaznacza się w 14-15 stp. Lwa.

Jest to punkt historycznie naznaczony potrójną koniunkcją Jowisz-Saturn-Uran w 1623 r. /np. azjatyckie wpływy na Europę/ oraz koniunkcją Saturn-Pluton z 1947 r. /np. zimna wojna mocarstw, konflikty Indie-Pakistan, wojny izraelsko-arabskie/.
0 komentarze:

Prześlij komentarz