poniedziałek, 17 marca 2014

Lost


Już wiele dni minęło od zaginięcia malezyjskiego Boeinga 777. Czas pełni Księżyca, tak jak przypuszczałam, zmienił całą sytuację. W sobotę tajemnicze zniknięcie samolotu stało się zagadką kryminalną. Władze Malezji zwróciły się oficjalnie o pomoc do społeczności międzynarodowej. Przekazano trochę więcej informacji na temat feralnego lotu ale......................

- nawet podstawowe informacje są chaotyczne / np.moment startu samolotu / - ostatnio określiłam go na 0:41 w Kuala Lumpur, nie zmieniło to w sposób istotny horoskopowego obrazu.
- wystąpienia władz Malezji i konferencje prasowe w dniach 15-17.03 są kłamliwe a wręcz służą wprowadzaniu nieprawdziwych informacji / to tak jakby ktoś starał się, żeby nie odnaleziono samolotu /.
- pogłoska o rzekomym transporcie złota prawdopodobnie została stworzona celowo, jednak jest tylko plotką.
- prawdopodobieństwo "cennego" ładunku jest duże /nie chodzi tu jednak o ładunek typu złoto, diamenty, dzieła sztuki itp/ - wyobraźnia wskazuje mi substancje, które mieszając się ze sobą wywołują dość gwałtowne reakcje chemiczne i zmiany w świecie fizycznym. Prawdopodobnie przewożono to "coś" z premedytacją. Być może ładunek wybuchowy, ale chyba niezbyt tradycyjny /super generacja???/. A może płyny w urządzeniach samolotu przemieściły się nie tam gdzie trzeba ?
- jeśli była usterka techniczna, to ktoś był tego świadomy.
- czy pilot lub inna osoba z obsługi samolotu nie wysuwała roszczeń w stosunku do pracodawcy ?
- prawdopodobnie przed samym lotem "coś" się zdarzyło /jakaś scysja, ktoś "ważny" jest arogancki, ktoś uspakaja i łagodzi sytuację/ - to może być ważny etap całej podróży, może dużo wyjaśnić.
- należy rozważyć katastrofę także Boeinga 777 z 6.07.2013 w San Francisco /lot z Szanghaju, linii Asiana/-astrologicznie, bardzo mocno związane te zdarzenia.
- w akcji poszukiwawczej powinno się wziąć pod uwagę okolice 45 równoleżnika /szczególnie najbardziej na południe wysuniętą część Nowej Zelandii /Invercargill/ oraz okoliczne wyspy /Auckland, Campbella/ i przesuwać się na zachód na Ocean Indyjski w okolice Wyspy Kerguelena .
- podtrzymuję opinię o bardzo ważnym czasie dla tej sprawy - 21-23.03.2014. Jestem bardzo ciekawa informacji z tego okresu.
-horoskop tego lotu jest bardzo dziwny i tajemniczy. Pokazuje mieszankę filmu "Lost", legendarnego eksperymentu Filadelfia, oraz paranaukowych koncepcji o ektoplaźmie.

To nie jest prosty przypadek. Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, istotną rolę odegrały tu energie Neptuna.
W dniach 21-23.03.2014 r. wszyscy będziemy pod dużym wpływem tych energii.
Należy uważać w tym czasie na środki odurzające, lekarstwa /szczególnie przeciwbólowe, uspakajające i psychotropowe/, zioła /nawet te niewinne mogą zadziałać w nieprzewidziany sposób/.
Należy ostrożnie podchodzić do informacji, które będą się pojawiać /kłamstwa, manipulacje/.
Możemy być podatni na reklamę /uwaga na zakupy, umowy/.
Trzymajmy się z daleka od sekt i związków wyznaniowych, partii i ruchów społecznych, nawet spotkania rodzinne i towarzyskie mogą nas rozczarować.0 komentarze:

Prześlij komentarz