niedziela, 10 sierpnia 2014

Mapa nieba, cz.5


Planeta Saturn
Planeta Saturn znalazła się w znaku Skorpiona na początku października 2012 r. i przebywać tam będzie do połowy września 2015 r.
Wpływy energetyczne Saturna opisałam w postach /luty-kwiecień 2014/ - Czas Skorpiona: jak się robi naprawdę duże pieniądze?, gry wojenne, pomiędzy duszą i ciałem, w poszukiwaniu Boga, sny o potędze, człowiek przyszłości, szatan w natarciu. A także w postach o "wojnie o kapitał", o mafii i o zmierzchu chrześcijaństwa.
Skorpion to koniec i początek, to "coś" a jednak "nic", to iskra lub tchnienie, to boskość.
Nie należy mylić tych sił z dobrym i miłosiernym Bogiem. To jest siła, która stwarza Wszechświat i jednocześnie go niszczy. Skorpion daleki jest od materii ale jeśli rezyduje tam Saturn /symbol materii/ to możemy obserwować jak niematerialne byty /niebyty/ przyoblekają się w całkiem materialne formy.
Powiedzenie: "Bóg cię ukarał" lub "jestem Bogiem" to właśnie przykłady jak niematerialne byty materializują się /oczywiście przy pomocy ludzkiej wyobraźni/.
Im więcej tworzymy takich materialnych form tym gwałtowniej są one degradowane a może raczej zasysane, bo Skorpion działa jak czarna dziura, która pochłania ciała niebieskie o dużej gęstości.
A później .......... gdzieś tam, daleko ................ pojawią się nowe formy, lekkie, gazowe, delikatne i .........
rozpoczyna swój żywot "super nowa".
O wydarzeniach w "skorpionicznym czasie" już dużo napisałam więc teraz tylko o jednym dość szczególnym układzie planetarnym w znaku Skorpiona.
Niedługo Saturn i Mars znajdą się w tzw.koniunkcji czyli zajmą tę samą pozycję w zodiaku.
Układ jest dosyć intrygujący ................ jest bardzo intrygujący.
Już jesienią 2011 r. zwróciłam uwagę na ten układ i wtedy wyobraziłam sobie ciszę informacyjną, brak komunikacji, załamanie elektronicznych systemów.
Trochę czasu upłynęło, przybyło nowych wydarzeń .............
Czas koniunkcji Saturna i Marsa to ostatnia dekada sierpnia ze szczególnym uwzględnieniem 25 i 26.08.

Jakie wydarzenia może przynieść ten czas:
- zjednoczenie świata muzułmańskiego i rozpoczęcie "świętej wojny" na bardzo szeroką skalę /uwagę zwracam szczególnie na Bałkany oraz Francję-katedry, kościoły/
- Ukraina nie da o sobie zapomnieć, ktoś z Polski tam pojedzie? negocjacje?
- Rosja wygląda bardzo wybuchowo - może gwałtowny ruch do przodu, prezydent Putin w bardzo dziwnym stanie /poczucie zagrożenia, fatum, los - albo ma konkurencję na Kremlu albo się ponownie ożeni/
- a w Polsce możliwe są przegrupowania w koalicji rządzącej /może coś w PSL-u/
- uwagi na ruchy złotówki i złota
- może sprawa Amber Gold odżyje
- może pojawi się odpowiedź na pytanie : czy ostatnie wydarzenia piłkarskie /decyzja UEFA w sprawie Legii/ nie mają czasem drugiego dna i jakie to jest dno? /korupcja też się wpisuje w znak Skorpiona/
- na systemy komunikacyjno-informatyczne też należy zwrócić uwagę /np. zabezpieczyć istotne pliki/

Jest to bardzo gwałtowny czas, można go porównać z wybuchem wulkanu.
Od momentu wejścia planety Mars w znak Skorpiona /26.07/ sytuacja polityczna i militarna bardzo się zaostrzyła, napięcie systematycznie wzrasta /Izrael-Palestyna, Rosja-Ukraina, Rosja-USA, Rosja-UE, USA-Irak/.

*1.09.2013 pisałam o Bliskim Wschodzie i o 3 stp. Lwa - teraz znowu jest tam Jowisz i mamy powtórkę z rozrywki
*22.09.2013 napisałam post Bunt maszyn i wspomniałam o koniecznym lub przypadkowym resecie baz danych. Nazwałam to "wirtualną wojną" - chyba jest w tym "coś"

A to poza tematem:
*Przypominam post z 9.07.2014 "Pożegnanie ze znakiem Wagi" i prognoza dotycząca krajów Benelux-u /wspomniałam o uszkodzeniach elektrowni jądrowych/. Media poinformowały, że 5.08 w belgijskiej elektrowni atomowej, położonej blisko Antwerpii, automatycznie wyłączył się reaktor. Nie wyklucza się sabotażu. Prognozuję, że to nie jest koniec tego typu wydarzeń.

0 komentarze:

Prześlij komentarz