wtorek, 21 kwietnia 2015

Katastrofa w Smoleńsku - legenda


W horoskopowym obrazie katastrofy w Smoleńsku niezwykle istotną rolę odgrywa narracja, z którą mieliśmy do czynienia po katastrofie.

Pierwszy istotny układ to koniunkcja Księżyca /3 stp. Ryb/ i Neptun /28 stp. Wodnika/.
To właśnie ten układ pokazuje przekazanie informacji o katastrofie, moment upublicznienia jej.
Księżyc i Neptun w koniunkcji pokazują medialny zamęt, przekłamania, rozproszenie, niedoinformowanie, dużo gadania bez żadnego sensu - to jednocześnie jest symbol atmosfery jaka panowała w samolocie - to także jest symboliczne ukazanie sposobu przygotowania całej podróży.
Symbole Sabiańskie:
28 stopień Wodnika - "Ścięte i porąbane drzewo dla zapewnienia zapasu drewna na zimę"
Symbol mówi o potrzebie zaopatrzenia się w energię na trudniejsze czasy - prawdopodobnie oznaczał przygotowanie dobrego startu w wyborach prezydenckich.
3 stopień Ryb - "Skamieniały las, wieczny zapis dawno minionego życia"
Symbol mówi o pamiątkach z przeszłości, o wspomnieniach - prawdopodobnie oznaczał Katyń
*Koniunkcja Księżyc i Neptun w horoskopie oznacza zawsze dużo gadania w celu zdobycia popularności, chwalenie się, nieuzasadnione powiększanie swoich zasług.

Drugim istotnym układem jest koniunkcja Merkury /10 stp. Byka/ i Wenus /12 stp. Byka/. Układ jest w nieharmonijnym układzie do Marsa /6 stp. Lwa/.
To układ pokazujący oczekiwania jakie mięli organizatorzy lotu. To jednocześnie obraz "legendy", w który obrosła katastrofa smoleńska
Symbole Sabiańskie:
10 stopień Byka - " Pielęgniarka Czerwonego Krzyża serdecznie współczująca"
Symbol mówi o zaprezentowaniu współczucia i troski o innych ale jednocześnie o wykorzystaniu tego do jakiś celów.
12 stopień Byka - "Młoda para spaceruje główną ulicą, oglądając wystawy sklepowe"
Symbol mówi o możliwościach na przyszłość a jednocześnie pokazuje obawę co do jej realizacji
*Koniunkcja Wenus i Merkury w horoskopie oznacza, że ma być pięknie, miło i dokładnie tak jak sobie życzymy. Jeśli występuje układ nieharmonijny do tej pary to oznacza, że coś lub ktoś może zburzyć ten sielski i idealny obrazek. Taki układ wskazuje także na duże niezadowolenie z powodu zburzenia idealnego planu.
Nieharmonijnie działający Mars na koniunkcję Merkury-Wenus prawdopodobnie wprowadził niezadowolenie na pokładzie samolotu.
Ten sam układ będzie kruszył i niszczył legendę o tzw. zamachu smoleńskim i bohaterskim prezydencie.
Ostatnie wydarzenia medialne, pokazujące nowe wątki śledztwa w sprawie katastrofy, miały miejsce w czasie tranzytu Marsa przez koniunkcję planet Merkury-Wenus. W drugiej połowie sierpnia 2015 r. możemy się spodziewać dalszych informacji medialnych i być może całkowitego zniszczenia legendy smoleńskiej.

I być może to wszystko jest całkowicie naturalne a śledztwo posuwa się swoim rytmem a jednak .............
A jednak  pojawia się wątpliwość, czy wszystkie te rewelacje nie są znane od samego początku a różnorakie przecieki medialne są celowo /co do treści i co do czasu/ przekazywane.
Horoskop także sugeruje, że z jednego miejsca wychodzą koncepcje popierające zamach i te bezwzględnie go odrzucające. Ktoś manipuluje zdarzeniami i ludźmi za pomocą kłamstw i kontrolowanych przecieków.
"Szaleństwo smoleńskie" bardzo się komuś opłaca.

0 komentarze:

Prześlij komentarz