poniedziałek, 16 listopada 2015

Ponownie ....."Allons enfants de la Patrie ..."


1.Mireille
2.Mireille
3.Mireille

Wiele miejsca na moim blogu poświęciłam sprawie Bliskiego Wschodu.
Pokazywałam zagrożenia i nieuchronność pewnych wydarzeń. Jednocześnie zwracałam uwagę na wielkie przetasowania geopolityczne. Konfrontacja z cywilizacją Bliskiego Wschodu to także wielkie wyzwanie karmiczne dla kultury zachodniej.

Podsumowanie moich rozważań zawarłam w poście z 6.09.2015 r. "Arabska rewolucja w Europie".

Na ataki terrorystyczne należy patrzeć nie tylko pod kątem agresywnych fanatyków religijnych, to także jeden z elementów wielkiej gry o strefy wpływów. To także wielki biznes, na tyle wielki, że przypadkowe ofiary są zupełnie nieistotne. Ofiary są wręcz pożądane bo najprościej zarządza się strachem - szczególnie w kulturze zachodniej.
Strach dyscyplinuje, strach odbiera rozum, strach woła o pomoc, strach godzi się na wszystkie rozwiązania.
Kiedy pojawia się strach, społeczeństwem można manipulować w dowolny sposób.
"(...) Niemal wszyscy władcy świata, twórcy religii i państw, apostołowie wszelkich wyznań, wielcy mężowie stanu, a w mniejszej skali i przywódcy małych społeczności, posiadali zawsze instynktowną znajomość duszy tłumów, byli intuicyjnymi psychologami tłumów. Dzięki temu panowali nad tłumami. Napoleon wprost nadzwyczajnie poznał duszę tłumu francuskiego, natomiast często nie mógł wczuć się w duszę tłumów należących do innych ras. Ta nieznajomość kazała mu wyruszyć do Hiszpanii i Rosji, by samemu sobie zgotować upadek. (....)" - Gustaw Le Bon, Psychologia tłumu, 1895 r.

A kiedy już strach stanie się wszechogarniający i społeczeństwa będą marzyły o uwolnieniu się spod jego jarzma, pojawi się "ON" ......... i wybawi stłamszoną ludzkość.
Ale kim jest ten "ON" ?
"ON" jest jednocześnie strachem i wybawieniem.
"ON" przemieni stary porządek w nowy ład ............. ale to dopiero za wiele, wiele lat / za około 20-25 lat/

Zamach w Paryżu bardzo mocno koresponduje z horoskopem ISIS.
Planeta Mars weszła w znak Wagi / tak jest w horoskopie państwa islamskiego/ i aż do pierwszych dni stycznia 2016 r. będzie odgrywała dominującą rolę. Istotne daty to także 11-26.02.2016 r.
Znaczenie Marsa w Wadze opisałam w poście "Wolna wola, cz.4".
Układ planet sugeruje, że wszelkiego rodzaju służby, miały okazję od początku października zebrać wyjątkowo dużą ilość informacji, na temat ewentualnych zamachów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz