sobota, 28 listopada 2015

Audyt, cz.2


We wrześniu 2013 r. pisałam posty "Okiem astrologa - co przyniosą najbliższe lata" i .......
- zjawisko, które opisywałam pod hasłem "bunt maszyn" czyli przejmowanie kontroli nad ludzkim życiem przez sieci przesyłu informacji, stało się faktem. Systemy szpiegujące, podsłuchujące i indoktrynujące stały się elementem naszego codziennego życia. Ostatnie dwa lata pokazały wyjątkowy dynamizm tego zjawiska.
- potwierdziły się także moje prognozy dotyczące nowych zachowań Stanów Zjednoczonych  na arenie światowej. Widać bardzo wyraźnie, że USA weszły w fazę walki o swoją pozycję. Jednak ta prognoza jest rozwojowa i będzie trwała jeszcze wiele lat. Pewien "zwrot akcji" będzie można prawdopodobnie zaobserwować na przełomie 2015/16.
- potwierdziły się także prognozy o stosowaniu nowych systemów w walce. Drony stały się już standardowym środkiem rażenia /i prawdopodobnie jeszcze inne działania/. Różnego typu ataki, akty terroru stały się zaskakujące i trudne do wyjaśnienia - "armia duchów" systematycznie wkracza na pole walki.
- zgodnie z prognozą "przypomniał" o sobie zespół Led Zeppelin - zapowiedziano reedycję całej dyskografii i już w czerwcu 2014 r. pojawiły się odświeżone trzy pierwsze albumy /zawierające także niepublikowane utwory/.
- ruch LGBT zaczął nabierać rozpędu i zdobywa coraz większe znaczenie na świecie.
- przewidywałam także zaistnienie tematów związanych z AIDS /leki, leczenie, nowe odkrycie, podobna choroba/ - w tym przypadku nic takiego nie nastąpiło, ja o tym nie słyszałam.
- 28.09.2013 r. pisałam o istotnych wydarzeniach we Francji. Zwracałam uwagę, że libertyńskie społeczeństwo stanie się "passe" a Marsylianka stanie się wyjątkowo popularną pieśnią - to jeszcze nie wszystko, istotne mogą być pierwsze dni stycznia 2016 r./niemniej prognoza trafna/.
- przewidywany konflikt w rejonie Syria-Liban-Palestyna-Izrael rozkręca się z dużą siłą.
- zgodnie z moją sugestią coraz częściej podnoszona jest kwestia zmian i reform w ONZ.
- prognozy dotyczące Karaibów, Alaski i "konfliktu Falklandzkiego" nie potwierdziły się. Nie nastąpiło także nic istotnego w Czechach i Słowacji /jeśli nie liczyć ich weta w Parlamencie Europejskim, które dotyczyło polityki imigracyjnej/.
- prognozy dotyczące niepokojów i zmian w Grecji potwierdziły się a lato 2015 było dla Greków wyjątkowo gorące.
- istotne wydarzenia w Wlk.Brytanii także nie wystąpiły, oczywiście nie licząc żywiołów, które dosyć systematycznie utrudniały życie na wyspach /jednak z ostatecznym podsumowaniem poczekałabym do końca grudnia/.
- o Rosji 28.09.2013 r. pisałam " ... aż strach wyciągać jakiekolwiek wnioski" - i muszę powiedzieć, że były to bardzo trafne słowa. Jednak w tym przypadku także ta gra nie została rozegrana do końca /należy czekać przynajmniej do przełomu 2015/16 /.
- w Polsce sprawy potoczyły się zgodnie z moimi zapowiedziami z 29.09.2013 r - "... jako państwo i społeczeństwo możemy mieć poczucie bycia zdradzonym, wykorzystanym, instrumentalnie traktowanym".
Były także okrzyki o nowych rozbiorach i Targowicy.
Lato 2015 przyniosło poważne ostrzeżenia o niewydolności naszych układów energetycznych i wprowadzono pewne ograniczenia tzw. stopnia mocy /jeszcze tej zimy mogą pojawić się tego rodzaju kłopoty/. Zgodnie z sugestią, temat gazu łupkowego przestał istnieć a przełom luty/marzec 2014 r. przyniósł sprawy, które bardzo nas zaabsorbowały /przejęcie przez Rosję Krymu i akcje zbrojne w Donbasie/.
Jedynie Pałac Kultury w Warszawie okazał się tematem zupełnie nietrafionym.
- 6.10.2013 r. piszę " najbliższe trzy lata przyniosą nowe podziały na mapie świata. "Wielcy" ponownie będą ustalać swoje strefy wpływów. Układy i porozumienia międzynarodowe będą się rozpadać a na ich miejsce pojawią się nowe. O co będzie chodziło w tej grze ? O rynki zbytu i o surowce." - uważam, że prognoza była bardzo trafna.

-------------------------------------------
W grudniu 2015 r. i styczniu 2016 r. mogą powrócić zdarzenia, które przewijają się wkoło nas od końca 2013 r.
Dotyczyć mogą szczególnie różnorakich umów, aktów prawnych, układów, związków międzyludzkich /tych osobistych i tych formalnych/. Społeczeństwa, państwa mogą tworzyć nowe porządki, nowe zasady. My sami także możemy mieć ochotę aby tworzyć nowy porządek.
Jeśli przez ostatnie 2 lata szykowaliśmy się do dokonania zmian w zakresie naszego społecznego statusu lub naszych społecznych relacji  to być może przyszedł właśnie moment ostatecznej decyzji.
Bardzo mocno zaakcentowany jest znak Wagi /przez planetę Mars/. Układy, które Mars będzie tworzył z innymi planetami /szczególnie Plutonem, Uranem, Merkurym/ nie będą sprzyjające.
Mogą więc pojawiać się konflikty i napięcia, które nie będą służyły pokojowemu porozumiewaniu się.
Mogą pojawić się nagłe, nieprzemyślane decyzje. Decyzje mogą zapadać pod wpływem namowy lub sugestii i często być sprzeczne z rozsądkiem.
Jest to dosyć dynamiczny czas dla USA, Rosji, Turcji, Libii, krajów bałkańskich, Korei Północnej i Południowej.

0 komentarze:

Prześlij komentarz