czwartek, 3 grudnia 2015

Audyt, cz.3


W związku z ciekawymi wydarzeniami w Polsce dzisiaj robię "przeskok" w prognozy, które przedstawiałam w "innym" czasie astrologicznym.
Wcześniejsze "rozliczanie" prognoz dotyczyło układów planetarnych ze znakiem Wagi /konfiguracje z Koziorożcem, Baranem i Rakiem/, dzisiaj pokażę jak zagrały energie planetarne w ramach Panna-Strzelec-Ryby oraz jak silnie objawiły się ostatnie stopnie Skorpiona /wiele razy pisałam na ten temat/.

- 22.09.2015 r. "A planety szaleją i śmieją się ..., cz.4"
Przewidywałam, że kwadratura Saturn-Neptun, która wystąpi 26.11-5.12.2015, przyniesie zmiany układów prawnych, konstytucyjnych i prawno-finansowych. W Polsce możemy obecnie obserwować potężną demonstrację tych sił, media określają te wydarzenia jako kryzys konstytucyjny. Trochę mówi się o zamachu stanu a trochę o konieczności naprawy Rzeczpospolitej. Podłoże sporu jest banalne. Planety wskazują, że jest to gra o władzę, wpływy i ..... pieniądze. Z przepychanek sejmowych będą kłopoty, które odczujemy przez cały 2016 r. /bardzo ostra sytuacja wystąpi w czerwcu, sierpniu oraz wrześniu/.

Jednak najbardziej znaczącym układem, który demonstruje się tak żywiołowo w polskiej polityce jest kwadratura Jowisz /w Lwie/ - Saturn /w Skorpionie.
W układzie tym, kluczową rolę odgrywa Saturn. Saturn przemieścił się już do znaku Strzelca jednak energie, które pozostawił w znaku Skorpiona będą aktywne jeszcze przez wiele lat.
Przypomnę jeszcze, kiedy to planety w ostatnim czasie bardzo intensywnie zagrały na skorpionicznej nucie: koniec sierpnia 2014 /premier Tusk otrzymuje intratną posadę w PE/, początek września 2014 /Ewa Kopacz zostaje zaproponowana na stanowisko premiera/, listopad 2014 /wysunięcie kandydatury Andrzeja Dudy do startu w wyborach prezydenckich/, początek sierpnia 2015 /zaprzysiężenie na prezydenta Andrzeja Dudy/.
- 18.08.2015 r. "Nadciąga odwilż ?"
Post dotyczył kwadratury Saturn /w ostatnich stopniach Skorpiona/-Jowisz. Przypomniałam historyczne wydarzenia z 1956 r. i sugerowałam, że sytuacja może przybrać podobny charakter.
Pisałam: "28.06.1956 r. doszło do tzw. wydarzeń czerwcowych. (...) Powołano komisję, która miała na celu zbadanie przypadków łamania prawa przez wojskowe organa ścigania i wymiar sprawiedliwości. Odbyło się kilka pokazowych procesów. Niestety "odwilż" trwała krótko. Nowa władza bardzo szybko zaczęła stosować stare, wypróbowane środki (...).
Tym razem będzie podobnie ........ nie należy mieć żadnych złudzeń bo ........ "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi".
- 17.05.2015 r. "Frustracje Pana Boga"
W tym poście także opisywałam układ kwadraturowy Jowisz-Saturn i wydarzenia polityczne, które występowały. Zawsze układowi temu towarzyszyły zmiany, pękanie starych struktur, frustracje, bunt i chęć postawienia na swoim.
- 4.04.2015 r. "Czy mury runą? - obraz astrologiczny"
Tu także opisuję rzeczywistość w układzie kwadratury Jowisz-Saturn.
- 19.11.2014 r. "Okiem astrologa-Rzeczpospolita czy układ zamknięty"
W poście tym podałam długą listę wydarzeń, które wpisywały się, w charakterystyczny dla horoskopu Polski, układ Byk-Lew-Skorpion-Wodnik. Wyraźnie widać, że istotne zmiany społeczne, polityczne i prawne dokonują się właśnie w tym rytmie.
Pisałam: "Te same osoby, te same układy. Tryby, które mielą bezustannie to samo. Kto nie jest w układzie, nie ma prawa głosu."

Polityczne szaleństwa nie ucichną zbyt szybko. Szykuje się prawdziwa "jazda po bandzie".
Zostaną podważone podstawy naszej państwowości, które były kształtowane w okresie 1989-1998.
Zmiany będą nieprzemyślane, nieodpowiedzialne, kosztowne ale jednocześnie nieuniknione.
Bo jeśli "niebo" sugeruje zmiany i rozbijanie struktur to czyż można mu się przeciwstawić ?
Nieprawidłowości, wypaczenia i złe prawo zostaną zastąpione przez ........ nieprawidłowości, wypaczenia i złe prawo. Wbrew retoryce o zielonej wyspie szczęśliwości lub o wielkim i dumnym narodzie wybranym będziemy niczym liść na wietrze. Wiatrem tym będą duże zmiany geopolityczne.
Energie ostatnich stopni Skorpiona będą nam towarzyszyć prawie bezustannie przez najbliższe dwa lata.
Atrakcje mamy zapewnione.
Należy zwrócić uwagę na daty: przełom luty/marzec 2016, przełom maj/czerwiec 2016, przełom lipiec/sierpień 2016, 18-22.11.2016, przełom sierpień/wrzesień 2017, 2-ga połowa stycznia 2018.

Jak widać astrologia to nie nauka tajemna. Wystarczy sprawdzić, kiedy w przeszłości występowały podobne układy planetarne, następnie sprawdzić jakie zaistniały w tym czasie zdarzenia i już ........
Wszystko się powtarza, powtarza, powtarza ....... aż do znudzenia, aż do bólu.
Tak jak powtarza się historia państw, narodów, społeczności tak samo powtarzają się wydarzenia w naszym osobistym życiu. Powtarzamy te same błędy, spotykamy podobnych ludzi, mierzymy się z podobnymi problemami i tęsknotami. Żyjemy niczym na karuzeli ........... i nie możemy z niej zeskoczyć.
Przejście ...

0 komentarze:

Prześlij komentarz