środa, 9 grudnia 2015

Audyt, cz.4


Dzisiaj wracam do prognoz z 2013 r., które opisywały dużą aktywność znaku Wagi. W tamtym czasie związane to było z bardzo długim tranzytem /retrogradacją/ planety Mars przez ten znak.
Obecnie /po dwóch latach, ponieważ pełne okrążenie zodiaku, przez Marsa, wynosi dwa lata/ planeta Mars znowu przemierza Wagę /13.11.2015-4.01.2016/. Odgrzewa więc sprawy z tamtego czasu, załatwia to co jeszcze nie załatwione - można powiedzieć, że Mars robi ostatnie sprzątanie. Powróci do Wagi dopiero za następne dwa lata /24.10-10.12.2017/. Nie będzie jednak już sprzątającym, będzie inspiratorem. Jego rola zmieni się ponieważ tuż przed nim, przez znak Wagi, będzie kroczył Pan Jowisz.  Jowisz w Wadze to nowe koncepcje dotyczące społecznego porządku, to czas aby zaszczepić w społeczeństwie nowe reguły gry. Mars będzie podgrzewał atmosferę, będzie przekonywał, skłaniał, popychał do działania.
Czas pomiędzy wrześniem 2016 a grudniem 2017 będzie czasem na skonstruowanie podwalin pod proces, który nazywamy "nowym porządkiem świata", a który zacznie się w grudniu 2020 r.

Jednak zobaczmy jak realizowała się wcześniejsza prognoza:
- 8.12.2013 r. "Okiem astrologa-objawienie zodiakalnej Wagi"
Potwierdziła się prognoza o unii państw islamskich czyli o ISIS /jednak mogą jeszcze powstać innego typu "sojusze"/.
Prognoza o powrocie do ostrej gry politycznej Marine Le Pen i jej Frontu Narodowego potwierdziły się w 100 %.
Idea "obudź się Polsko" powróciła w formie zmian, które dokonały się w wyniku wyborów prezydenckich i parlamentarnych.
Przewidywane napięcia na linii Polska-Roja, Polska-Niemcy, Polska-Izrael potwierdziły się w dwóch pierwszych przypadkach - proszę pamiętać, że pisałam to w czasie, kiedy Putin nic nie wspominał o aneksji Krymu a o imigranckich problemach w Niemczech nikomu się nie śniło.
Prognozy o podsłuchiwaniu się "wielkich tego świata" także okazały się trafne.
Nie na darmo zwróciłam uwagę na KGHM Polska Miedź - ta spółka w ostatnim czasie stała się bardzo kontrowersyjna ze względu na swoje giełdowe notowania.
Ostatnie zdanie w tym poście: "Już za chwilę najwięksi gracze światowej polityki, USA i Rosja rozgrzeją serwisy informacyjne a Unia Europejska  będzie musiała się natrudzić w najbliższym czasie /zmiany struktur, traktatów, a może i tzw. bunt na pokładzie" - uważam za niezwykle trafne.
- 13.12.2013 r. "Okiem astrologa-objawienie zodiakalnej Wagi, USA"
Niewiele konkretów padło w tym poście i także niewiele konkretnych wydarzeń zaistniało w USA, jednak mam wrażenie, że toczy się tam bardzo istotna "gra". Stany Zjednoczone wkroczyły na bardzo istotną ścieżkę w swojej historii. Jeszcze niewiele widać .......... . Już w nowym roku poświęcę USA sporo czasu.
- 17.12.2013 r. "Arogancja władzy"
Opisałam kwadraturę Jowisza i Marsa /Jowisz był w Raku a Mars w Wadze/, nazywając ją "arogancją władzy". Wiele następnych miesięcy upłynęło właśnie w takiej atmosferze i prawdopodobnie ta atmosfera przyczyniła się do zmian, które później nastąpiły. Wdzięcznym przykładem tego tematu był premier Donald Tusk. To także w tym poście przepowiedziałam, że przełom 2014/15 może być czasem zmian w Platformie Obywatelskiej /a konkretnie jej rozpadu/. Czas pokazał, że w tym czasie D.Tusk zrezygnował z przewodniczenia PO i przeniósł się do Brukseli i zaczęła następować dosyć gwałtowna degeneracja partii. Prognoza spełniła się idealnie.
Czy PO upadnie całkowicie ? Niekoniecznie. Partie są niczym smoki o wielu głowach. Odrąbiesz jedną a zaraz wyrasta następna /niby inna ale jakaś podobna/. Partie raczej nie upadają - zmieniają się, ewoluują .
- 26.12.2013 r. "Okiem astrologa-objawienie (...), cz.5
Pisałam o zagrożeniach w miejscach publicznych, rozrywkowych i wypoczynkowych i to niestety sprawdziło się.
Zwracałam uwagę na przesadne przywiązywanie wagi do wyglądu i wizerunku a jednocześnie na niebezpieczeństwo utraty dobrego wizerunku i pozycji medialnej - ostatnie dwa lata przyniosły bardzo duże zmiany w postrzeganiu osób "medialnych" i na ogół było to rozczarowanie.
Przewidywałam zmiany w SLD a wręcz w całej polskiej lewicy - zmienili się totalnie ..... przestali cokolwiek znaczyć.
Przewidywałam aferkę w polskiej piłce nożnej i ........ błąd - wyszła cała wielka afera i to w światowej piłce.
Coś tam także delikatnie wspominałam o cenzurze w życiu publicznym - to chyba dopiero nadchodzi.
- 29.12.2013 r. "Okiem astrologa-objawienie ....., cz.6 Niemcy
W tym poście nie wypowiadałam się pochlebnie o naszym zachodnim sąsiedzie. Kiedy pisałam tę krytyczną opinię być może nie byłam przekonująca.
Czas znowu pokazał zapędy dyktatorskie Niemiec, ich układy z Rosją i ich negatywny wpływ na rozwój Europy ......... ale nie pokazał jeszcze wszystkiego. Przewidywałam także, że coś "wisi w powietrzu" i coś zdarzy się z ich symbolicznymi budowlami - dwie już został mocno naruszone - to kanclerz Merkel i narodowa marka Volkswagen /prawdopodobnie istnieje bardzo wiele takich elementów w życiu Niemiec, które tylko pozornie wyglądają dobrze - w rzeczywistości mogą być nic nie warte/. Rozważania na temat Niemiec będę prowadziła w nowym roku bo problemy z nimi jeszcze nie skończyły się.
- 30.12.2013 r. "Okiem astrologa-objawienie ......, cz.7 Rosja"
W tym poście przywołałam historyczne wydarzenia, które miały miejsce w czasie tzw. mocnej ekspozycji znaku Wagi i pokazywały, że Rosja prawdopodobnie wejdzie na ścieżkę mocnych i jednocześnie dramatycznych zmian. Tak też się stało, przełom luty/marzec 2014 r. pokazał nową twarz Rosji. Pokazał także, że Rosja gotowa jest na dużą rozgrywkę.
O prezydencie Putinie pisałam: "Świetny polityk i ostry gracz, w najbliższym czasie nie będzie się nudził bo to może być gra o wszystko. To może być dla niego bardzo trudny czas, pełen wyzwań."
Niewątpliwie dużym osiągnięciem dla W. Putina jest fakt, że jeszcze żyje. Czas Wagi to czas wielkich pogrzebów w Rosji. Fakt, że żyje świadczy o tym, że w sposób właściwy realizuje zadania jakie powierzyło mu przeznaczenie.
O Rosji będę pisała w nowym roku ponieważ jej znaczenie może znacząco rosnąć.

0 komentarze:

Prześlij komentarz