poniedziałek, 14 grudnia 2015

Audyt, cz.5


Ze znakiem Wagi związane były posty o tzw. aferze podsłuchowej /czerwiec 2014 "Wprost do upadku"/.
19.06.2014 przedstawiłam historyczne wydarzenia, które zostały przywołane przez aktywność tego znaku /a konkretnie przez 14/15 stp. Wagi/. Zaznaczone były lata 1981-83, 1989-90, 1997, 1999, 2004.
Dużo się wtedy działo. Było o cenzurze, była czarna lista dziennikarzy, był Trybunał Konstytucyjny, była Konstytucja RP, był Trybunał Stanu, i wiele innych ciekawych wydarzeń. Wszystko to było i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powróciło właśnie teraz - dlaczego ? W dniach 3-9.12.2015 planeta Mars przemieszczała się przez te punkty zodiaku.
Pozostaje kluczowe pytanie: kto rządzi w naszym kraju i podejmuje kluczowe decyzje ?
A.Duda, J.Kaczyński, B.Szydło - nie. Rządzi Pan Mars - on daje okazje i możliwości oraz równie skutecznie może je odebrać ..... w odpowiednim czasie, np. w październiku 2016 r.
Można oczywiście mieć nadzieję, że te stare wydarzenia zostaną zmienione i uporządkowane ale ..... .
Mars tworzy ostry układ kwadratury z Plutonem /w Koziorożcu/ i opozycję z Uranem /w Baranie/ i zapowiada to raczej kłopoty i bardzo poważne perturbacje.
21.06.2014 pisałam: "Być może uświadomimy sobie czym była powszechna prywatyzacja, uwłaszczenie nomenklatury. poznamy z innej strony polskich oligarchów i ich kontakty z polityką i służbami różnej maści. Może być smutno, ponieważ rozwieją się wyobrażenia wielu ludzi o wolnej Polsce. Okaże się, że to był tylko sen."
------------------------------------

Następne prognozy dotyczyły tranzytu Saturna przez znak Skorpiona - nazwałam ten czas "czasem Skorpiona". Tranzyt występował w okresie listopad 2012 - wrzesień 2015.

- 24.01.2014 "Czas Skorpiona czyli jak się robi naprawdę duże pieniądze", zwracałam uwagę na perturbacje na rynkach finansowych i walkę o kapitał.
Wiele z elementów tej gry już się objawiło ale cały czas jeszcze sporo wydarzeń przed nami.
- 27.01.2014 "Czas Skorpiona czyli gry wojenne", pokazałam tendencje do siłowych rozwiązań, które mogą rozprzestrzeniać się po całym świecie. Przypominałam wiele wydarzeń, z którymi mięliśmy do czynienia w czasie, kiedy także mocno podkreślony był znak Skorpiona /w wielu z tych miejsc ponownie pojawiły się "ogniska zapalne"/.
- w lutym 2014 pisałam o "poszukiwaniu boskości" a tym samym o konfrontacjach religijnych i o tendencjach do odwoływania się do boskości. Czas pokazał, że coraz więcej słyszymy o walce za wiarę, o wyższości jednej religii nad inną itp. Niektóre środowiska powróciły do zabobonu egzorcyzmu, walki z szatanem lub wykluczaniu niewiernych. Tendencje rozrastają się i są aktywne tak po stronie islamu jak i po stronie chrześcijaństwa.
- 21.02.2014 "Okiem astrologa-Ukraina" i 21.03.2014 "Ukraiński klincz" -  zwracałam uwagę jak podstępna może być gra w "ukraińską ruletkę" - bo to jest gra wielkich graczy i jeszcze do tego ustawiana.
W tym samym czasie napisałam post "Jak rozpętano wojnę światową" i pokazałam w jaki sposób przebiega proces generowania się konfliktu militarnego i jak działa zasada domina.
Napisałam: "Powstrzymać się z wyjazdami na Ukrainę. politycy jeśli chcą to pojadą, ale lepiej niech nie wsiadają do jednego samolotu." i zaznaczyłam połowę lipca 2014 r. - 17.07.2014 nad Ukrainą zostaje zestrzelony Boeing 777.
- krótki post z 18.05.2014 "Powrót do przeszłości" uważam za bardzo trafny. Obecnie tak właśnie opisywana jest nasza rzeczywistość przez polityków, przez dziennikarzy i przez intelektualistów.
Tylko dlaczego dopiero teraz ? Astrologia pokazywała to już 1,5 roku temu a "świetlane" umysły naszych elit zauważyły to dopiero teraz.
- znak Skorpiona mocno związany jest z produkcją i handlem bronią. Pisałam o tym 21.07.2014 "Panowie życia i śmierci" - proszę zwrócić uwagę jak popularny jest to obecnie temat.

"Czas Skorpiona" nie opuści nas tak szybko. Planeta Saturn wprawdzie jest już w Strzelcu ale Mars niezwykle skutecznie przypomni o tych wydarzeniach. Mars niedługo wejdzie w Skorpiona a także w tzw. retrogradację /pozorny ruch wsteczny/. Siła oddziaływania Marsa jest bardzo duża i może on w sposób bezwzględny i bardzo niebezpieczny przywołać te wszystkie skorpioniczne zdarzenia. Najwyższa aktywność przypadnie pomiędzy 15.02 a 30.11.2016 r.


0 komentarze:

Prześlij komentarz