czwartek, 4 lutego 2016

Rok 2020 czyli koniec starego świata


Nie wiem z jakich powodów koniec świata zapowiedziano na 2012 r.
Prawdopodobnie coś źle obliczono lub przetłumaczono. Majowie raczej nie pomylili się.
Zamknięcie "starego świata" i jednocześnie początek nowego pokazuje mapa nieba w 2020 r.
Można powiedzieć sprawa wyjątkowa bo w tym właśnie roku będziemy mieli do czynienia z trzema wielkimi koniunkcjami.
W styczniu nastąpi pierwsza Saturn-Pluton w 23/24 stp. Koziorożca. Na przełomie marca i kwietnia koniunkcję utworzy Jowisz z Plutonem, która powtórzy się jeszcze w czerwcu i listopadzie. Koniunkcja będzie występować w 25/24/23 stp. Koziorożca.
W 2020 r., dokładnie w dniu 21/22 grudnia, planeta Jowisz i planeta Saturn połączą swoje siły. Nastąpi trzecia wielka koniunkcja. Według mnie najistotniejsza.
Będzie miała miejsce w 1 stp. znaku Wodnika.
Jednocześnie jest to czas kiedy Słońce wejdzie w znak Koziorożca a jego towarzyszem będzie Merkury /tu także mamy do czynienia z koniunkcją/.
Księżyc będzie wchodził w znak Barana.
Ten układ planet sugeruje, że możemy mieć do czynienia z dużą dawką wpływów zewnętrznych /wpływanie na marzenia, potrzeby oraz "sztuczne" utrzymywanie stanu zadowolenia/ na nasze postrzeganie rzeczywistości. Jednocześnie wpływy te będą na tyle umiejętne, że człowiek przyjmie je jako swoje własne obserwacje a nawet będzie zadowolony z możliwości, jakie posiadł w tej dziedzinie. Wszystko powinno być idealne, najlepiej dopasowane do potrzeb a realizacja powinna odbywać się bezproblemowo.

Wielka koniunkcja Jowisz-Saturn w 1 stp. znaku Wodnika jest pewnym zamknięciem trygonu powietrza /Bliźnięta-Waga-Wodnik/.
Przez wiele lat planety /szczególnie te ciężkie/ przechodzące przez pierwsze stopnie znaków powietrznych przynosiły różnego typu wydarzenia.
Wydarzenia te pomogą zrozumieć, jaki świat się przed nami otwiera.
Niektórych to zasmuci ale niektórym da możliwości rozwoju, pracy czy zarabiania pieniędzy.
Najistotniejsze będzie prawdopodobnie przystosowanie się do zmieniającej się rzeczywistości.
Doświadczenia Bliźniąt i Wagi mamy już za sobą więc Wodnik nie powinien być wielkim szokiem.

1-szy stopień Wodnika jest niczym gigantyczna budowla, która jest wznoszona w "nowym barbarzyńskim świecie" trochę jeszcze bezrozumnym i naiwnym, nie mogącym pojąć jej wspaniałości i potęgi. Stopień ten kojarzę z budową katedr, mistrzami wolnomularstwa, misjami i zaszczepianiem wiary, tworzeniem cywilizacji. Jest to jednocześnie wmuszanie przekonań i idei, przejmowanie kontroli nad ludzkim życiem, indoktrynacja.
"Kiedy misjonarze przybyli do Afryki, mieli Biblię, a my mieliśmy ziemię.
Powiedzieli: "Módlmy się".
Zamknęliśmy oczy.
Kiedy je otworzyliśmy, mieliśmy Biblię, a oni mieli ziemię." /Desmond Tutu/

A oto charakterystyczne wydarzenia, które łączą znaki trygonu powietrza. Mimo, że moja obserwacja obejmuje 1,5 tys. lat  występuje wiele wspólnych cech, które łączą te odległe w czasie wydarzenia.
- powstają wielkie państwa-cywilizacje lub tzw.ośrodki dominujące
Państwa te stają się ośrodkami dominującymi w danym regionie lub na świecie. Można tu zaznaczyć rozszerzanie się wpływu Wizygotów, tworzenie się chińskich dynastii, powstanie państwa Majów i Azteków oraz powstanie Stanów Zjednoczonych.
- tworzą się i nabierają siły różnego typu zakony, tajne stowarzyszenia, nieformalne ośrodki władzy
Instytucje te często podpierają swoją ideologię wiarą. Jest to wiara katolicka i inne religie, a także gnoza lub wiara w moce magiczne. Często jest to korzystanie z mocy tzw. boskich zasad /znaki, boska geometria, dźwięki, potencjały ziemskiego istnienia-kamienie, rośliny, zwierzęta/.
To właśnie pod wpływem powietrznego trygonu powstawali i rośli w siłę templariusze, krzyżowcy, masoni, organizacje syjonistyczne i inne grupy, umiejące korzystać z potęgi rozumu oraz mocy jakie oferuje wszechświat.
- poznawanie wszechświata
Początkiem było poznawanie naszego globu /wyprawy i odkrycia geograficzne/. Później występowały koncepcje i odkrycia z zakresu astronomii i fizyki. XX wiek to wyprawy na Księżyc a wiek XXI to prace tworzące Międzynarodową Stację Kosmiczną  /umowa powstała kiedy Neptun był w 1 stp. Wodnika/, programy zasiedlenia Marsa i ..... kto to wie, jakie jeszcze prowadzone są programy ?
- globalna sieć /to dotyczy już tylko najnowszej historii .... no może nie tak bardzo nowej/
Początki to oczywiście telegraf, radio, telefon. 1969 rok uznawany jest za początek internetu /powstaje ARPANET a zaznaczony jest 1 stp. Wagi/. Każde "zaznaczenie"  pierwszych stopni trygonu powietrza to czas pojawiania się nowych sieci, nowych systemów /przy Uranie w 1 stp. Wodnika, nawigacja satelitarna GPS/, platformy cyfrowe, nowe portale internetowe itp. W tych układach astrologicznych pojawiają się także kwestie prawne związane tym tematem, np.ACTA.
- systemy obronne
Nie należy utożsamiać tych systemów z działaniami wojennymi, którym patronuje Skorpion.
Początki tych systemów to prawdopodobnie palisada, mury obronne i fosy.
Obecnie są to systemy nasłuchujące, inwigilujące, satelity szpiegujące, tarcze antyrakietowe czy wreszcie szkolenie wojskowe i różnego typu organizacje np.Gwardia Narodowa. To także zasady prawne regulujące zasady obronności.

Prawdopodobnie właśnie z tych elementów zostanie utkana nasza nowa rzeczywistość.
Możemy więc mieć super mocarstwo, stworzone i zarządzane przez ..... np.Trzech Króli.
Sieci internetowe, satelity będą ściśle oplatały nasz glob i informowały "CENTRUM" o naszych potrzebach a systemy obronne czuwały nad naszym bezpieczeństwem przed ...... ludkami z innych światów i meteorytami.
Będziemy żyć jak w raju - spokojnie i beztrosko.
Pozostaje jedno otwarte pytanie: Kto będzie realizował nasze potrzeby ?
Maszyny chyba nie podołają wszystkim zachciankom. Więc może część z nas musi wejść w rolę realizatorów marzeń.
"Przyszli ONI i przynieśli marzenia.
My mieliśmy życie.
Pozwolili nam obejrzeć te marzenia.
Od tamtej pory mamy marzenia a ONI mają nasze życie."  / to mojego autorstwa /

A później należy jeszcze poczekać do końca 2024 r. aby planeta Pluton /przemieści się przez 1 stp. Wodnika/ scaliła i ucieleśniła to wszystko co wniosła koniunkcja Jowisz-Saturn.
Nie będziemy już umieli żyć bez tego co nam przyniesie 2020 r.
****


6 komentarze:

Unknown pisze...

No i cyk, mamy takie zmiany że aż znalazłem ten materiał

Janek pisze...

No to czekamy do grudnia 21

Anonimowy pisze...

Lepiej nie będzie, ale będzie trochę inaczej.
Czekam na 21.12. tym razem na coś dobrego, bo 13.01.coś się wydarzyło na minus w moim życiu (dzień po koniunkcji) i do dziś nie mogę się z tego wygrzebać.

Unknown pisze...

Co mają planety do naszego życia. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz

Anonimowy pisze...

Bóg stworzył plenety,wiedział jak będzie w przyszłośći więc postanowił, że właśnie te planety(koniec ery) będą oznaką początku rozliczenia z ludźmi.Poczytaj Nowy Testament ,a dokładnie Apokalipsę Św Jana i przeanalizuj dokładnie to co się wydarzy ,to zacznie się już w krótce, ale prędko się nie zakończy ,na samym końcu po tych strasznych rzeczach nastanie nowy świat otoczony bramami i będą tylko tam ludzie z Bogiem, którzy byli z nim cały czas przed tym złem

Anonimowy pisze...

Bardzo dziękuję za solidny i treściwy artykuł.
Przyjemnie się czyta nawet będąc laikiem.
Udanego przejścia w nowy wymiar.
Pozdrawiam. Marek

Prześlij komentarz