poniedziałek, 22 lutego 2016

Ryby***


Jak działają planety położone w znaku Ryb ?
Każda z planet albo wzmacnia poczucie wolności i chęć zasmakowania czegoś nowego i nieznanego lub wręcz przeciwnie, prowadzi do izolacji, samotności, uwięzienia, choroby.

Słońce - człowiek dostaje prezent, w postaci szerokiego dysponowania wolną wolą i możliwościami poszukiwania wolności. Jednocześnie może wpaść w pułapkę nadużywania wolności a w związku z tym ponoszenia niekiedy bardzo wysokich kosztów tej wolności.
W najpiękniejszej postaci, głęboka potrzeba wolności, objawiła się u M. Kopernika, G. Galilei i A.Einsteina /obydwaj Słońce w Rybach/.
Księżyc - człowiek tworzy wizerunek wolnościowy /może walczyć o wolność, może sprawiać wrażenie nieokrzesanego, aroganckiego/. Nie lubi zobowiązań i często ma kłopoty partnerskie. Partnerzy mogą prezentować się jako osoby niezależne lub skrajnie uległe.
Zachowania społeczne i kontakty często są utajone, tajemnicze.
Księżyc w Rybach znajduje się w horoskopach: S.Berlusconi, bracia Kaczyńscy, J.Piłsudski, H.Clinton.
Merkury - człowiek bada zasady i granice danej nam wolności. Pragnie zrozumieć wolną wolę i konsekwencje karmiczne. Pytanie klucz : Dlaczego to wszystko dzieje się tak a nie inaczej ?
Idealnymi przedstawicielami Merkurego w Rybach jest ponownie M.Kopernik i G.Galilei.
Wenus - niebo obdarza człowieka wielką wyobraźnią. Mogą pojawić się nieograniczone możliwości w kreowaniu wirtualnego świata ale w układach nieharmonijnych niebezpieczeństwo wystąpienia chorób psychicznych /omamy, słyszenie "głosów", widzenie istot pozaziemskich/.
Wenus w Rybach występuje w horoskopie: G.Galilei, H.Ch.Andersen, J.Verne.
Mars - nieokiełznany poszukiwacz wolności. Człowiek na ogół nie rozumie czym jest wolność. Upodobanie do łamania wszelkich przepisów i zasad. Wszystko przeszkadza i ogranicza a człowiek czuje się jak w potrzasku. Występuje duży mentalny nieład. Często występują kłopoty ze stopami lub człowiek nie idzie "właściwą drogą". Mars w Rybach występuje u E.Kopacz.
Jowisz - twórcza wyobraźnia dotycząca wolności. Samotnik, który bardzo dużo myśli o wolności i o ograniczeniach. Człowiek w każdych warunkach /nawet w więzieniu/ odnajduje wolność. Może być tym, który pokazuje czym jest wolność.
Jowisz występuje w horoskopie: T.Mazowiecki, A.Pinochet, papież Benedykt, I.Newton, G.Orwell.
Saturn - człowiek, który skutecznie tworzy swoją przestrzeń wolności. W układach nieharmonijnych mogą występować ograniczenia wolności lub choroba, która "przykuje do łóżka".
Saturn w Rybach występuje w horoskopie: J.Stalin, papież Franciszek, I.Newton.
Uran - o tym, czym jest wolność decydują zmiany społeczne, pokoleniowe tendencje. Wolność staje się wielką wartością ludzkości - często Uran przynosi zmiany społeczno-polityczne, pojawianie się ognisk rewolucyjnych i niepodległościowych.
W tym czasie nasz brat, siostra, znajomy, sąsiad może trafić do szpitala lub...... do innego miejsca odosobnienia.
Uran przemieszcza się przez znak Ryb co 85-90 lat. Ostatnio przebywał tam w latach 2003-2011.
Neptun - kiedy już Uran zaszczepił w społeczeństwach smak wolności Neptun zaczyna konkretyzować ten temat. Zaczynają się rozmowy o wolności, tworzą się grupy społeczne propagujące wolność, wyodrębniają się państwa /wolnoć Tomku w swoim domku/.
Uwaga na wszelkie nieruchomości znajdujące się poza granicami kraju zamieszkania.
Mogą pojawić się problemy prawne u osób funkcjonujących w wielu krajach jednocześnie.
Neptun od 2012 r. przemierza znak Ryb i będzie to trwało do 2026 r.
Pluton - głęboka potrzeba totalnej wolności /także tej cielesnej, materialnej/. Jednocześnie pojawia się niebezpieczeństwo ograniczenia tej wolności - wolność reglamentowana. Być może prawdziwym będzie jedynie marzenie o wolności. Może nadejść nowa forma niewolnictwa.
Pluton w znak Ryb wejdzie w 2043 r.
Wolność

0 komentarze:

Prześlij komentarz