czwartek, 4 sierpnia 2016

Mapa nieba - bliskie spotkania


Planeta Mars zakończyła swoją wędrówkę po znaku Skorpiona a za chwilę zakończy wędrówkę po swojej retrogradacyjnej ścieżce /czyli pomiędzy 24 stp. Skorpiona i 9 stp. Strzelca/.
Opadną nastroje skorpioniczne - zmniejszy się liczba wariatów wymachujących ostrymi przedmiotami, spódnice zakryją nadęte pośladki a dekolty nie będą tak mocno eksponowały równie nadętych biustów ....... zapanuje nuda ???
Poszukiwanie boskości i zamykanie jej w butelce, zaopatrzonej w aerozol, także zejdzie na dalszy plan - pogodzimy się z zasadą i dogmatem. Szatan, Lucyfer i Antychryst zostanie zamknięty w przepastnej szufladzie z adnotacją "otworzyć za 28 lat, uchylić za 2 lata".
Oczywiście zmiany te nie wystąpią z dnia na dzień. Przed nami jeszcze tranzyty Słońca /15-21.11/, Merkurego /8-13.11/ i Wenus /13-19.10/ przez wrażliwe ostatnie stopnie Skorpiona. One niewątpliwie podkreślą ten znak, jednak nic nowego nie wygenerują.

Planeta Mars weszła w znak Strzelca i przemieszcza się ruchem prostym. W dniach 22-25 sierpnia spotka na swojej drodze Saturna. Nastąpi to w 10 stp. Strzelca. Taka para tuląca się do siebie może dostarczyć nie lada atrakcji.
Koniunkcja Mars-Saturn jest układem wysoce energetycznym. Wydarzenia następują nagle i nieodwołalnie - wola /Mars/ materializuje się /Saturn/.
!0 stp. Strzelca wskazuje na propozycję, przedstawienie lub prezentację. Wskazuje na dostrzeganie okazji, propagandę, promocję oraz na odniesienie sukcesu "z dnia na dzień". Może wiązać się z ujawnieniem czegoś lub na decyzję, która rozwiązuje problem.

Koniunkcja Mars-Saturn utworzy kwadraturę z Neptunem i prawdopodobnie przyniesie zmiany dotyczące samostanowienia /a raczej ograniczenia samostanowienia/o sobie organizacji, państw itp. /może pojawić się pomysł tworzenia jeszcze większych, globalnych organizacji oraz unii państw/. Zasada "w kupie siła" może nabrać nowego znaczenia.
Z biegiem dni kwadratura z Neptunem przekształci się w tzw. półkrzyż. Nastąpi to 2-3.09 /Słońce w Pannie, Saturn w Strzelcu, Neptun w Rybach - planety w 11 stp. znaków/.
"Wyładowanie" tego układu dotknie 11 stp. Bliźniąt /nastąpi prawdopodobnie - koniec października 2016-połowa lipca 2017/.
Pod jego wpływem mogą wystąpić istotne wydarzenia na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii oraz na Pacyfiku.
11 stp. Bliźniąt związany jest z wkraczaniem na tereny innych oraz roszczeniem sobie pretensji do czegoś, co prawowicie należy się komuś innemu.

Należy także zwrócić uwagę na wydarzenia z dnia 1 sierpnia, kiedy to Mars był w ostatnim stopniu Skorpiona.
Tego dnia USA rozpoczęły bombardowanie na "cele islamskie" w Libii.
Układ planet sugeruje, że jest to kontynuacja operacji "Świt Odysei" z 19.03.2011 r., która zapoczątkowała destabilizację w regionie. Destabilizacja Bliskiego Wschodu niestety wpływa także na inne rejony świata, w tym Europę.
Mars rozniecający wojnę, z ostatniego stopnia Skorpiona, to nie jest dobry prognostyk na przyszłość.
Rozgrywki mocarstw o ten rejon świata są bardzo niebezpieczne a jednocześnie zapowiada się bardzo długa wojna. Prawdopodobny jej koniec to lata 2025/26


0 komentarze:

Prześlij komentarz