wtorek, 30 sierpnia 2016

Panna**


Znak Panny jest najbardziej ziemski ze wszystkich znaków zodiaku. Jest esencją biologicznego bytu.
Dla osoby z mocnym zaznaczeniem tego znaku liczy się konkret, materia, praca, skrupulatność, obowiązkowość, coś za coś, pomoc innym lub pomoc ze strony innych ludzi. Bardzo ważne są funkcje ciała oraz jego wydolność - przynosi to często aktywność sportową, dbałość o zdrowie, wymyślanie różnorakich diet i ćwiczeń, itp.
Bardzo często ludzie ci pracują w usługach, które podnoszą komfort życia innym /fryzjer, krawiec, kucharz, szewc, kosmetyczka, masażysta itp./, w zawodach związanych z ochroną zdrowia /także zwierząt/ oraz ochroną i oceną produktów, z których korzystamy na co dzień /np. Sanepid/.
Zaznaczony znak Panny potrafi skierować do zawodów związanych z ochroną ludzi i mienia.  
Dobre rzemiosło także wymaga pozytywnego zaznaczenia tego znaku.
Znak Panny to także hodowcy, rolnicy, producenci żywności, producenci kosmetyków, producenci przedmiotów codziennego użytku. Do tej grupy należą także księgowi /z natury pracowici i skrupulatni/ oraz nauczyciele /szczególnie szkół podstawowych i średnich/ i opiekunowie grup przedszkolnych.
Jeśli ktoś poszukuje pracowników tzw. podległych powinien brać pod uwagę dobrą obsadę znaku Panny oraz dobre konfiguracje planetarne z tym znakiem. Jeśli konfiguracje będą nieharmonijne to będziemy mieć za pracownika lenia, obiboka, człowieka chorowitego lub symulanta, tzw. dwie lewe ręce i ewentualnie urodzonego związkowca, który będzie wnosił ciągłe pretensje dotyczące pracy i płacy.
Zodiakalna Panna lubi pracować i to stanowi jej sens życia. Może to być praca zarobkowa, praca na rzecz rodziny, praca charytatywna lub praca-hobby.
Jest obowiązkowa, skrupulatna a niekiedy wręcz pedantyczna dlatego wyniki jej pracy są zauważane a jej samej przynoszą satysfakcję.

Położenie znaku Panny w domu horoskopowym pokazuje w jakiej dziedzinie życia objawia się nasza fizyczność i w którą stronę kierujemy nasze wysiłki.
Temat ten został już opisany na moim blogu - post "Porozmawiajmy o Plutonie, cz.3" z 22.06.2015 r.
Oceniając jakość znaku Panny musimy zwrócić uwagę na położenie planety Pluton /szczególnie położenie w znaku/.
Ten temat także opisałam na blogu - posty "Porozmawiajmy o Plutonie, cz.5 i cz.6" z dnia 25 i  28 czerwca 2015 r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz