środa, 22 lutego 2017

Odpowiedź dla "Mag"


Skupiając się na poszczególnych stopniach Zodiaku, biorę pod uwagę :
- znaczenie symboliczne ..... "Symbole Sabiańskie" - jest to świetna pomoc do uruchomienia wyobraźni, pomoc w myśleniu obrazem/kadrem. Bardzo często ta symbolika przekłada się na rzeczywistość nadspodziewanie precyzyjnie /niekiedy aż trudno uwierzyć/. Symbolika w astrologii jest chyba najważniejsza. Wielokrotnie w moich postach powoływałam się na symbolikę sabiańską.
- zasady czysto techniczne ..... każdy punkt określam pod kątem położenia : w znaku-w dekanacie-w dwadzie ...... każda składowa zodiaku wnosi pewną jakość.
- własne spostrzeżenia ....... trochę już tego uzbierałam.

Bardzo dziękuję za podany link. Dla mnie, to jak otwarcie następnych drzwi ...... mam nadzieję, że jeszcze jest wiele zamkniętych.
Nikola Stojanovic poczynił bardzo ciekawe obserwacje i z pewnością będę zwracała uwagę na wszystkie 2-gie stopnie poszczególnych znaków.
Co ciekawe, Nikola Stojanovic opisuje 2-gi stp. Lwa także jako "rozprzestrzenianie się, wpływanie na...".

Gdzieś ..... tam ..... za górami, za lasami ..... pasjonaci  astrologii dokonują wielu ciekawych obserwacji i odkryć. Niestety nie istnieją płaszczyzny wymiany spostrzeżeń .... szkoda.
Można powiedzieć : "Astrolodzy wszystkich krajów, łączcie się".
Z drugiej strony, ludzie zajmujący się astrologią często są samotnikami i egocentrykami więc najważniejszy jest "ich kawałek podłogi".

1 komentarze:

Mag pisze...

Ciesze się, jeśli było pomocne :)

Prześlij komentarz