wtorek, 14 lutego 2017

Świnki prezesa


Grawitacja prezesa J. Kaczyńskiego została już omówiona i ..... życie zaprezentowało przykład "jak to działa". Być może młody mieszkaniec Oświęcimia, który wjechał w kolumnę rządową ma jakąś ciekawą planetę w 1-3 stp. Panny /np. Marsa natalnego lub progresywnego/.
Życie przyniesie jeszcze więcej takich wydarzeń ponieważ, jak już wspominałam, bardzo wielu współpracowników J. Kaczyńskiego poprzez swoje potencjały energetyczne, pogłębia efekty grawitacji/fatum. Szczególnie współgrają z przeciążeniami prezesa takie osoby jak B. Szydło /Uran w 2 stp. Panny/, J. Gowin /Uran w 1 stp. Panny/, M. Morawiecki /Jowisz w 1 stp. Panny/,
H. Kowalczyk /Jowisz w 2 stp. Panny/, K. Radziwiłł /Pluton w 3 stp. Panny/, E. Witek /Pluton w 2 stp. Panny/, J. Brudziński /Jowisz w 2 stp. Panny/, R. Czarnecki /Uran w 4 stp. Panny/ i pewnie jeszcze wielu innych.
Jeśli przyjdzie taki czas, że zbiorą się wszyscy razem a i "gwiazdy" ustawią się odpowiednio "przychylnie" to stropy w budynku na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie mogą nie wytrzymać takiego ciążenia.
Wspólne loty samolotem, przejazdy autokarami itp. są bardzo ryzykowne. Prawdę powiedziawszy wszystko staje się ryzykowne - to jak zapalanie papierosa na stacji benzynowej.
Jednak nie należy niepokoić się takimi wydarzeniami bo nawet gdyby wszyscy jednocześnie zgrawitowali na ziemię z 10 tys. metrów to nie będzie to miało żadnego znaczenia dla kondycji kraju.
Dużo większy problem pojawia się ze względu na uczestnictwo tych osób w kierowaniu krajem.
Niekiedy "być" jest większym problemem niż "nie być".
"Niebo" prawdopodobnie zaplanowało ciekawy scenariusz dla Polski skoro władzę w kraju powierzyło samobójcom-fatalistom.

Jest jeszcze jeden niezwykle ciekawy układ astrologiczny w horoskopie Jarosława Kaczyńskiego.
Jego działanie przypomina uderzenie "włóczni przeznaczenia". Zaznacza się nieuchronność, przed którą nie można uciec. Człowiek z takim układem astrologicznym może mieć poczucie władzy nad światem, czuje konieczność dokonania czegoś. Bardzo często nie zauważa, że ceną jaką przyjdzie za to zapłacić będzie krwawa ofiara /szkoda tylko, że jest to często cudza ofiara/.
Układ ten, w astrologii popularnej, nazywany jest "palcem bożym" i opisywany był na moim blogu 10.04.2015 r. w poście "Katastrofa w Smoleńsku - obraz astrologiczny". To właśnie połączenie trzech takich układów dało obraz katastrofy.

Układ przeznaczenia w horoskopie J. Kaczyńskiego :
- Jowisz w 2 stp. Wodnika znajduje się  na wierzchołku grotu "włóczni przeznaczenia".
- kwinkunks /150 stp./ tworzą z Jowiszem dwie planety, Saturn /2 stp. Panny/ i Uran /2 stp. Raka/.
- żeby układ uruchomił się, trzeba określić tzw. punkt przyłożenia - będzie to punkt po drugiej stronie horoskopu względem "wierzchołka grotu" czyli 2 stp. znaku Lwa.
Jak to działa ?
- 2 stp. Lwa jest swoistym spustem, to z tego miejsca rozchodzi się impuls.
- 2 stp. Panny i Raka tworzą swoisty napęd, zwiększa się moc oddziaływania.
- 2 stp. Wodnika to uderzenie, rodzaj oddziaływania, rezultaty uderzenia.
Symbolika znaczenia wymienionych stopni horoskopowych
- 2 stp. Panny ....groby, męczeństwo, płyty i pomniki nagrobne, krzyże, nakazy religijne, odkupienie
- 2 stp. Raka ..... zatracenie się, marzenia i pragnienia, sny, astral, brak poczucia odpowiedzialności, syndrom Piotrusia Pana
- 2 stp. Wodnika ......burza z piorunami, karta "Wieża" w Tarocie, nagłe wyzwolenie energii, wybuchy, huki, wstrząsy ogłuszenia, nieoczekiwane i nagłe zdarzenie ......tak będzie efekt zmaterializowania się układu astrologicznego
Ale pozostaje jeszcze punkt-spust. W horoskopie pozornie niewidoczny ale w rzeczywistości najważniejszy.
Symbolika Sabiańska 2 stp. Lwa ..... "epidemia świnki", choroby zakaźne, rozprzestrzenianie się zarazy, hipochondria, rozsiewanie plotek, powszechny lęk i niepokój, propaganda strachu, coś co wymyka się spod kontroli, histeria.
...... jest duże prawdopodobieństwo, że bracia Kaczyńscy chorowali na prawdziwą świnkę i że mogła ona wywołać powikłania. Ale to tak na marginesie.
Aby uaktywnił się taki "pusty" stopień w horoskopie musi występować tranzyt planety przez ten stopień lub musimy spotkać osobę, która posiada w swoim horoskopie planetę właśnie w tym miejscu. Aktywacja może także nastąpić poprzez przejście własnej planety progresywnej.
Do 58-go roku życia prezes J. Kaczyński sam mógł się "infekować" przy pomocy własnych progresywnych planet ......do 2007 r. Później musiał wspomagać się tranzytami lub energią planet innych ludzi.
Np. w 1-szej połowie 2010 r. punkt ten tranzytował retrogradujący Mars.
A ludzie ? Poszukajmy świnek, które roznoszą "świnkę", i które naciskają na spust.
Przedstawiam oczywiście tylko osoby, których dane są publicznie dostępne.
J. Szczypińska  .... Mars w 2 stp. Lwa ..... podjudza i bezwzględnie uruchamia układ.
A. Lipiński ....... Wenus w 2 stp. Lwa ..... snucie prognoz, poszukiwanie sławy i chwały
A. Maciarewicz ...... Merkury w 2 stp. Lwa ....... strategie
W. Waszczykowski ......Uran w 3 stp. Lwa ...... kontakty

Mamy więc "świnki", które roznoszą zarazę. Mamy przedstawicieli totalnej grawitacji /występuje ich wyraźny przerost/. Energię romantycznego Piotrusia Pana w 2 stp. Raka uzupełni prezydent A. Duda
/Mars i Wenus w 2 stp. Raka/, M. Kamiński /Jowisz w 1 stp. Raka/, W. Waszczykowski /Mars w 1 stp. Raka/
Natomiast prezes Kaczyński przycupnie na samej szpicy "włóczni przeznaczenia" /w 2 stp. Wodnika, tam gdzie stacjonuje Jowisz/ i poleci ...... do gwiazd.
Jeśli gdzieś przypadkiem zawieruszy się Saturn /10.04.2010 r. Saturn pojawił się w postaci gen. Błasika a na przełomie 2020/21 pojawi się tam tranzytujący Saturn/ to wtedy ..... w piz...... .

3 komentarze:

Hanna pisze...

Ha..... ha... a my wszyscy razem ha.

Mag pisze...

Hm, ciekawe. Tez mam uklad wloczni w swoim horoskopie, a nawet planete w punkcie przylozenia.... Z jakiego zrodla znaczenia poszczególnych stopni zodiaku Pani korzysta?
MG

Mag pisze...

I jeszcze jedno, taki link znalazlam w temacie drugiego stopnia:
http://www.astrologyinserbia.com/e/knjige/tajne/tajna_2.htm

Prześlij komentarz