czwartek, 23 lutego 2017

Zrób sobie dobrze


Kończy się właśnie okres karnawału. Jak zawsze sprzyja to uciechom cielesnym.
Warto zadbać o przyjemności dla ciała ale warto także zadbać o nasze wewnętrzne "ja".
Sprzyja temu położenie planety Wenus. 3.02 planeta weszła w znak Barana i będzie przebywała tam aż do 6.06. Jej działanie zwiększone jest przez proces retrodragacji, który będzie odbywał się na ścieżce : 27 stp. Ryb-14 stp. Barana i będzie trwał między 5.03 a 19.05.
Możemy mieć przypływ intuicji, wieszcze sny, zdarzenia, które "dają do myślenia" itp.
Szczególne konfiguracje planety Wenus :
- 18/19.03 to koniunkcja z Merkurym ...... może odczujemy co naprawdę jest dla nas ważne i jakich zasad musimy się trzymać.
- 25/26.03 to koniunkcja ze Słońcem ...... uważaj bo może "niebo" przemówi do Ciebie /w bardzo ważnej sprawie/.
- 18-23.04 to kwadratura z Saturnem ..... może zobaczysz co niszczy intuicję i co sprawia, że Twoje postrzeganie jest zaburzone /może jakieś wydumane zasady?/
- 19.05 to opozycja z Jowiszem ...... może "niebo" podsunie ci pomysł jak wykorzystać swoje potencjały w sensie społecznym.
- 25/26.05 to kwadratura z Plutonem ...... jest szansa, że objawi się manipulant, fałszywy autorytet ...... jeśli tak się stanie pozbądź się go /może niekoniecznie należy ucinać głowy lub strzelać ale odsuń go od siebie albo siebie od niego/.
- 2.06 to trygon z Saturnem ...... może otrzymasz jakieś instrukcje w kwestii słuchania intuicji /każdy ma swój indywidualny sposób/.
- 3/4.06 to koniunkcja z Uranem ...... wsłuchuj się z informacje płynące ze świata oraz w to co mówią ci osoby z bliskiego otoczenia.

Żeby dobrze wykorzystać tranzyt Wenus pozbądź się napięć i otwórz się na przekaz.
Nie jest to łatwe ale warto spróbować.
Uwolnij ciało
TRE
Metoda Lowena
Metoda Lowena

Rozglądaj się ponieważ "niebo" temu sprzyja.
Jak to robić ?
Tak jak pokazuje to Google w dzisiejszej animacji.
NASA


0 komentarze:

Prześlij komentarz