wtorek, 7 marca 2017

Między nami psychopatami


Rankiem zrywam się śliczny
Szuja

Prawdopodobnie nie ma człowieka, który nie przechodziłby fazy dominacji "gadziego mózgu".
Nie trzeba mieć w horoskopie układów, które przedstawiłam w poprzednim poście aby posmakować chwil szaleństwa.
Nie mam na myśli stanu, kiedy ktoś strzela na oślep do innych, rozjeżdża samochodem lub ewentualnie zjada popijając wybornym chianti /np. super-psychopata z literatury i filmu, Hannibal Lecter/.
Stany psychopatyczne często przychodzą w wyniku głębokiej traumy /zagrożenie życia i zdrowia lub lęki związane z bliskimi/, w wyniku zetknięcia się z jednostkami psychopatycznymi /poczucie wykluczenia lub uczucie bycia manipulowanym/ oraz np. znalezienie się w sytuacji "bez wyjścia".
Często są to stany przejściowe aczkolwiek pozostawiające głębokie rysy w psychice /np. dzieci wychowywane przez narcystycznych/psychopatycznych rodziców czy ktoś molestowany psychicznie przez partnera lub pracodawcę/.
W sensie astrologicznym z takim stanem możemy mieć do czynienia kiedy tzw. progresja utworzy trudne układy z Marsem natalnym lub tranzyty planet utworzą takie układy. Niebezpieczeństwem jest także wejście w relację energetyczną z człowiekiem "obarczonym" układem "uszkodzonego Marsa".
Nawet w czasie bieżących tranzytów, które tworzą negatywne układy Marsa z ciężkimi planetami możemy odczuwać dominację "gadziego mózgu" - chęć postawienia na swoim za wszelką cenę, chęć zemsty, chęć zniszczenia kogoś, brak skrupułów itp. Jeśli jednak nasz układ mózgowy jest zrównoważony to tendencje te mijają /często są odruchem obronnym naszego układ neurologicznego/ wraz ze zmianą położenia planet.
W ostatnim tygodniu Mars stworzył dwa potężne układy /koniunkcje z Uranem i kwadraturę z Plutonem/ i mamy wręcz wysyp informacji o zachowaniach psychopatycznych tych bieżących i z przeszłości. Nawet partia PSL wyszła z propozycją aby kandydaci na posłów przechodzili badania psychiatryczne. Zapewniam, że rozmowy na ten temat jeszcze potrwają jakiś czas.

Osobowość psychopatyczna nie liczy się z nikim i z niczym, wykorzystuje innych, manipuluje, zastrasza, nie ma wyrzutów sumienia, nie posiada daru empatii, nie ma wątpliwości i skrupułów - idzie przez życie niczym lodołamacz a ważny jest jedynie jego cel /często absurdalny lub utopijny/.
Osobowości psychopatyczne /szczególnie te inteligentne/ potrafią bardzo mocno wpływać na innych ludzi a nawet na całe grupy społeczne.
Działa to niczym zaraza - "zarażają" zdrowe jednostki, u których aktywizuje się "gadzi mózg", ustawiając się na reakcję "walcz albo uciekaj".
Aktywność psychopatycznych jednostek widoczna jest, kiedy wpadają w tzw. furię - ostrze nienawiści kierowane jest w jakąś konkretną osobę lub grupę /to ci, którzy są oponentami/.
W przypadku Haniballa Lectera byli to osobnicy, kierujący się niskimi pobudkami, prymitywni.
W przypadku Hitlera byli to ludzie "rasowo niedoskonali" i pochodzenia żydowskiego.
Bardzo często ostrze nienawiści kieruje się w stronę osób szczęśliwych, radosnych, twórczych - to także są oponenci bo psychopata jest nieszczęśliwy, zakompleksiony a jego myślenie jest uwstecznione.

Poszukajmy psychopatycznych osobników wśród tzw. znanych. To oczywiście tylko "wybrańcy" niemniej reprezentują pewne środowiska.
- Super kobieta, piękność, sława i wielkie pieniądze ....... Angelina Jolie ..... bardzo mocno zaburzona osobowość. Obecnie jej psychopatyczna furia skierowana jest na Brada Pitta jednak jest duże prawdopodobieństwo, że jeśli go zniszczy swoją nienawiść skieruje na własne dzieci.
Jest także szansa, że furię skieruje przeciwko swojemu ciału i będzie to ...... pozytywne rozwiązanie.
W horoskopie Mars jest w opozycji z Plutonem i w kwadraturze z Saturnem.
- Głęboką psychopatię prezentują mordercy-bestie.
Anders Breivik  ..... Mars w koniunkcji ze Słońcem, w trygonie z Plutonem /dzięki temu był tak skuteczny w swoich działaniach/ i bardzo mocną kwadraturą z Uranem.
Ottis Toole /pierwowzór Hanibala Lectera/ ..... Mars w opozycji z Saturnem i Plutonem oraz w kwadraturze z Uranem.
Charles Manson ...... Mars w koniunkcji z Neptunem i w półkwadraturze /bardzo trudny aspekt/ z Plutonem.
- Postacie historyczne, które zmieniały świat a jednocześnie wyrządziły niewyobrażalne spustoszenia w ludzkich umysłach.
Adolf Hitler .... Mars w koniunkcji z Wenus i trygonie z Księżycem i Jowiszem /dzięki temu "zaczarował" społeczeństwo/ i jednocześnie mocna kwadratura z Saturnem.
Józef Stalin .... Mars w trygonie z Saturnem /daje to skuteczność i wytrwałość/ i jednocześnie opozycja z Plutonem i kwadratura z Uranem.
Włodzimierz Lenin ..... Mars w trygonie z Neptunem /uwiedzenie społeczeństwa ideą, manipulacja/ i kwadratura z Uranem.
Benito Mussolini ..... Mars w trygonie z Saturnem i Księżycem /popularność i poklask tłumów/ i kwadratura z Uranem.
Pol Pot ..... Mars w trygonie z Saturnem, w koniunkcji z Plutonem i w półkwadraturze z Neptunem.
- Współcześni gracze polityczni często nie ustępują tym sprzed lat.
Hillary Clinton ..... Mars w koniunkcji z Plutonem i Saturnem a jednocześnie w kwadraturze z Wenus i Merkurym ...... czyli sprytna, bezwzględna, zachłanna ale ..... poważny deficyt intelektualny.
Kim Dzong Un ....... Mars w koniunkcji z Plutonem i jednocześnie w półwadraturze z Uranem ..... bardzo głęboko zaburzony jest ten "miś".
H. Clinton ma Marsa w Lwie natomiast Kim w Skorpionie - gdyby zamknąć tych dwoje w klatce .....byłby pokaz walki tyranozaurów.
- Na uwagę zasługują także osoby, które są twórcami/propagatorami technik manipulacyjnych i sterowania zachowaniami społecznymi czyli ci, którzy stworzyli podwaliny dla współczesnej polityki.
Nicolo Machiavelli ..... stworzył koncepcję "cel uświęca środki" ........ Mars w trygonie z Neptunem i w opozycji do Plutona.
Gustaw Le Bon ...... opisał zasady sterowania tłumem ...... Mars w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona.
Twórcy programowania neurolingwistycznego, NLP :
John Grinder ...... Mars w koniunkcji z Jowiszem, w opozycji do Neptuna i półkwadraturze z Uranem.
Richard Bandler .... Mars w trygonie do Księżyca, Merkurego i Wenus oraz jednocześnie z mocną kwadraturą z Uranem.

Wbrew obiegowym opiniom, zaznaczam, że W. Putin, D. Trump, A. Merkel, mają w swoich horoskopach wyjątkowo stabilnego Marsa ...... i to jest pozytywna informacja a nawet bardzo pozytywna.

0 komentarze:

Prześlij komentarz