czwartek, 9 marca 2017

Psychopatyczna furia


"Prezes" jest chwilami pożyteczny.
Dzięki niemu mogę moje ostatnie posty wzbogacić o przykład z życia wzięty.

Psychopatyczna furia
Wyraz twarzy i tendencja do powtarzania tych samych słów, w krótkiej wypowiedzi, nie wróży nic dobrego. To już jest prawdopodobnie przypadek wymagający interwencji lekarskiej. Trochę to dziwne, że współpracownicy traktują prezesa serio. Zadziwiające, że nie zauważają zmian neurologicznych.
Księżyc tranzytuje znak Lwa a tym samym Plutona pana prezesa - Pluton wspierający Saturna, oznacza w horoskopie J. Kaczyńskiego "koniec, finał, zamknięcie, początek końca".
W nocy z piątku na sobotę Księżyc będzie tranzytował, silnie grawitującego, Saturna pana prezesa i ..... mogą odezwać się demony...... wielkie demony.

W dniu dzisiejszym mogliśmy także posłuchać specjalistki od opowiadania bredni czyli premier B.Szydło - pani premier ma niebywały talent wielokrotnego powtarzania tego samego zdania ale w zmienionym szyku /wynika to pewnie z ubogiego słownictwa/.
Przypominam podobne brednie, które już kiedyś były wygłaszane Przemówienie  ..... skończyło się tragicznie.

W związku z wydarzeniami w parlamencie europejskim przypominam słowa z 4 stycznia 2017 r. /post "Całkiem nowy 2017"/ : W Polsce zaznacza się izolacjonizm ale także tendencja do skłócania innych państw.

0 komentarze:

Prześlij komentarz