wtorek, 7 listopada 2017

Z Jowiszem żartów nie ma ....


Jeszcze nie minął miesiąc od momentu wejścia Jowisza w znak Skorpiona /dotarł do 7 stp. znaku/ a już widać jakie powoduje olbrzymie rozrastanie się skorpionicznych energii.

Szczególnie mocno zostało to zaakcentowane 5 listopada.
Wydarzenie w Sutherland Springs w Teksasie jest przesycone energią Skorpiona - psychopata, były żołnierz, duża ilość broni, kościół, modlitwy, śmierć wielu osób.
Zwracam uwagę, że oprócz wpływów Jowisza w Skorpionie, dało o sobie znać przeznaczenie zapisane w horoskopie USA - zwracałam uwagę, że mogą mieć miejsce na terenie tego kraju tragiczne wydarzenia, niekoniecznie związane z islamskim terroryzmem a raczej z nacjonalistami i psychopatami.

Dość charakterystyczna jest także seks-afera związana ze światem hollywoodzkich gwiazd i celebrytów - seks jest bardzo istotny dla skorpionicznych energii.

Następną istotną sprawą są wydarzenia w Arabii Saudyjskiej. Fala aresztowań /swoisty zamach stanu/ oraz domniemany atak rakietowy Iranu będą prowadziły do kolejnej destabilizacji w tym regionie świata. Prawdopodobnie "wielki brat" zza oceanu udeptał już bitewne pola. Za chwilę dowiemy się dlaczego D. Trump na swoją pierwszą zagraniczną wizytę wybrał Arabię Saudyjską.
I w tym wypadku zaznaczam, że wspominałam już kilkakrotnie na moim blogu, że w świecie arabskim nastąpią bardzo mocne przegrupowania, nowe sojusze, nowe organizacje.
Bardzo istotną rolę odgrywa także Neptun - już za chwilę wystąpi bardzo niebezpieczny trygon Neptuna /Ryby/ z Jowiszem /Skorpion/ , zwracałam uwagę na ten układ 23.08.2017 w poście "Nowy czas, nowe rozdanie".

W podobnym duchu należy traktować obecną wizytę D. Trumpa w Japonii i Korei Południowej - czyżby tam też udeptuje pola bitewne? W poście z 12.10 "Jowisz w znaku Skorpiona" także zwracałam uwagę na taką możliwość.

W skorpionicznym duchu objawia się także afera Paradise Paper - przekręty finansowe, wyprowadzanie kapitału do rajów podatkowych ..... jakież to skorpioniczne.

W Polsce także skorpioniczne energie dały o sobie znać.
Na początek głos zabrali lekarze rezydenci, którzy próbowali pokazać, że zabezpieczenie finansowe naszego życia i zdrowia jest niewystarczające.
Objawiły się także pierwsze jaskółki nowych przedsięwzięć o charakterze gangstersko-finansowym. W Warszawie odbyło się "seminarium" /może raczej akcja propagandowa/ dotyczące kryptowalut, w którym wykorzystano wizerunki tzw. znanych i lubianych.
Pojawiła się także informacja, że dwóch panów ma zamiar otworzyć kopalnię złota w Kamerunie - powinni się spieszyć bo Jowisz w Skorpionie będzie tylko przez rok a trygon z Neptunem lubi wywoływać plemienne potyczki.

Zaakcentowne pierwsze stopnie Skorpiona /przez Jowisza/ przy jednoczesnym zaznaczeniu pierwszych stopni Wagi /przez Marsa/ przynosi tragiczne samounicestwianie się.
Doszło więc do samospalenia - jest to przykład, kiedy wrażliwy człowiek, Piotr Szczęsny, staje się zupełnie bezbronny wobec psychopatii państwa. Prawdopodobnie wiedział i rozumiał więcej. Mógłby zareagować w inny sposób i np. próbować zniszczyć winnych tej sytuacji  .... jednak nie potrafi lub nie chce stawać się taki sam jak władza /psychopaci/, nie chce zaprzedać duszy "diabłu".
O konsekwencjach rządzenia państwem przez psychopatów pisałam w marcu i kwietniu 2017 r. i jeszcze raz podkreślam, obcowanie z psychopatami jest bardzo niebezpieczne a życie w kraju rządzonym przez psychopatów jest tragiczne. Ta zaraza roznosi się niczym dżuma i stopniowo acz systematycznie infekuje.  Są ludzie, którzy nie są w stanie znieść świadomości, że mają żyć niczym zombie i taplać się plwocinach psychopatycznych polityków.
Pamiętajmy, konformizm jest także samounicestwianiem się ..... ale z pozycji duszy /Jowisz/.

I ..... Jowisz wkraczający w znak Skorpiona pokazał co "piszczy" u pana prezesa Kaczyńskiego.
Jowisz w 2 stp. Skorpiona stworzył kwadraturę z natalnym Jowiszem rzeczonego pana i zakomunikował ..... chłopie, coś ci w duszy fałszywie piszczy, chyba trzeba coś zmienić .... pomyśl.
No i prezes zaczął kombinować .... komu nogę podstawić, kogo oszukać, a może zmienić rząd, a może premierem zostać ?
Chwilę później kwadraturę z natalnym Jowiszem zrobiło Słońce i zakomunikowało .... ty możesz wymyślać sobie co chcesz ale ja ci energii nie dam ... i już.
Energii nie ma, słoneczko nie grzeje to wirusy i bakterie wychodzą na żer ..... albo inne demony.
Ale to jeszcze nie wszystko. W najbliższych dniach w kwadraturze ustawi się Wenus. To już może być bardzo poważne ostrzeżenie ..... głos Boga z głębokiego źródła ..... strach się bać .... bóstwo chce przywołać duszyczkę do porządku.
Co zrobi prezes ? Nie wiem .... ale .....
Jest jeszcze Mars, który wejdzie w kwadraturę z natalnym Jowiszem 10/11 grudnia.
Mars "pójdzie na ostro". Może rozniecić w prezesie super arogancję, gwałtowne wspomnienia z czasu katastrofy smoleńskiej, pozbyć się popleczników itp. Może także strzelać, rzucać granatami, poddawać zabiegom chirurgicznym lub zamykać w szpitalu psychiatrycznym ..... Mars może dużo.
Dusza pana prezesa może skomleć i wyć ..... ale dobrze jej to zrobi. Jeśli chodzi o ciało .... to niekoniecznie dobrze mu to wszystko zrobi.
Układ kwadratury uderza w duszę /Jowisz/ i taka rozczarowana dusza może dojść do wniosku, że ma już dość a w związku z tym ciało przestaje być potrzebne.
O "stępieniu włóczni przeznaczenia" pana prezesa wspomniałam już w poście z 17.10 "Jowisz w Skorpionie - transformacja pragnień".0 komentarze:

Prześlij komentarz