wtorek, 21 stycznia 2020

Wielkie koniunkcje w 2020 roku, cz. 2Kiedy w znaku Koziorożca pojawiają się tzw. wielkie koniunkcje a jednym z uczestników kosmicznej gry jest Pluton, to należy się spodziewać, że nastąpi przegrupowanie sił w skali globalnej.
Mocarstwa prężą muskuły, hegemon udowadnia swoją siłę lub ją traci na korzyść innego państwa lub organizacji, państwa tworzą nowe sojusze i układy tylko po to aby zwiększyć swoja siłę dominacji, nawet tzw. plankton państwowy próbuje coś ugrać dla siebie.
Walka o dominację udziela się także wszelkim "maluczkim" i mamy bardzo ostre /niekiedy wulgarne/ kampanie wyborcze i konkursy na różnorakie eksponowane stanowiska, podważane są autorytety, wyciągane na światło dzienne wszelkie prawdziwe lub wymyślone "haki". Tzw. podgryzanie i kopanie dołków pod konkurentami staje się obowiązującą techniką sięgania po władzę.
Słychać zewsząd chór : "Tak, tak … zemsta na wroga … z Bogiem i choćby mimo Boga".


Kiedy "wielkie koniunkcje" w Koziorożcu widzą gdzieś w oddali  Urana w Byku to wiedzą, że przyszedł moment na budowanie nowych potęg.
Kończy się dominacja znaków ziemskim więc trzeba zasady nowej geopolitycznej gry ustalić już teraz aby do nowego rozdania wejść z pełną mocą i siłą. Zgromadzona siła znaków ziemskich daje przewagę już na starcie przechodzenia w system znaków powietrza.
Jest to czas pełen napięć więc bardzo niebezpieczny.


Warto przyjrzeć się, w jaki sposób kumuluje się energia znaków ziemskich, i zastanowić się czemu to może służyć.
Popatrzmy na trygon ziemski Byk-Panna-Koziorożec :
- tegoroczne koniunkcje Saturn-Pluton i Jowisz-Pluton występują w 23-25 stp. Koziorożca
- z tegoroczną koniunkcją koresponduje 23-25 stp. Byka … w 1941 r. zaznaczyła ten stopień koniunkcja Jowisz-Uran
- z tegoroczną koniunkcją koresponduje także 23-25 stp. Panny … w 1968 r. zaznaczył ten stopień koniunkcja Jowisz-Pluton
Koniunkcje w Koziorożcu niewątpliwie będą nawiązywały do wydarzeń z 1941 i 1968 roku.
Słowem kluczem spinającym te daty jest słowo "żydzi" a szerzej ujmując "prześladowanie żydów" a jeszcze szerzej ujmując "stworzenie sytuacji politycznej, która zrealizuje koncepcje syjonistyczne o żydowskim państwie w Palestynie" .
Jest więc wielce prawdopodobne, że właśnie teraz syjonistyczne plany weszły w końcowy etap realizacji.
Polska jest oczywiście idealnym państwem aby przy jego pomocy politykę pt. "nękanie żydów" realizować a przy tym załatwiać swoje sprawy na Bliskim Wschodzie.
Myślę, że należy brać pod uwagę koncepcję stworzenia mocarstwa na Bliskim Wschodzie przez tzw. ponadnarodową korporację /która przyjęła posługiwanie się retoryką żydowską/.
Dlaczego wybrano ten rejon świata ?
Pierwsza myśl to oczywiście ropa naftowa … ale czy o to chodzi ?
Pamiętajmy, że jest to miejsce starożytnych politycznych potęg, miejsce, które dało początek cywilizacji europejskiej. Jest to także miejsce nieustających wojen i najazdów rabunkowych. To wyprawy krzyżowe i kolonialne przejęcia.
Odkrycie złóż ropy naftowej i jej wykorzystanie to historia współczesna i stanowi zaledwie niewielki fragment w "bitwie" o Bliski Wschód.
Być może bardziej istotne są lądowe i morskie szlaki komunikacyjne i ich kontrolowanie … a może jeszcze coś innego?
Co drzemie w tej ziemi ? Jakie znaczenie ma to miejsce na Ziemi ?


Jeśli powyższa koncepcja jest trafna, to możemy być poddawani szeregu manipulacjom, których celem będzie tworzenie atmosfery antyżydowskiej - podobnie jak w 1968 r. lub w 1921/22 r. /miała miejsce koniunkcja Jowisz-Saturn w 26 stp. Panny a w Niemczech i we Włoszech tworzyły się struktury faszystowskie/. Jest to także czas wyjątkowej nadaktywności środowisk syjonistycznych.
Polska znajdzie się tym samym w bardzo trudnej sytuacji.
Być może będziemy świadkami ostatniego etapu "alii" - jak zawsze planu przemyślanego i realizowanego z zabójczą wręcz konsekwencją.


Koniunkcje w Koziorożcu stworzą kwadraturę z 23-25 stp. Barana a niestety tak się paskudnie składa, że retrogradujący Mars będzie tam tranzytował pomiędzy sierpniem i grudniem tego roku.
Szczególnie wrażliwy czas to połowa sierpnia, pierwsza dekada października i druga połowa grudnia.
Warto także popatrzeć na tranzyt Wenus /koniec lutego/ i Słońca /połowa kwietnia/ przez 23-25 stp. Barana.
23-25 stp. Barana został zaznaczony przez koniunkcję Jowisz-Saturn w 1820 r. i przez koniunkcję Jowisz-Pluton w 1845 r.
Jako ciekawostkę, być może wartą przemyśleń, dodam, że w 1820 r. odkryto asyryjskie miasto Niniwę a w 1845 r. rozpoczęto tam prace archeologiczne.0 komentarze:

Prześlij komentarz