środa, 8 stycznia 2020

O to jest głowa ...


Przełom 2019 i 2020 roku stworzył sytuacje, z którymi przyjdzie nam się mierzyć w najbliższych miesiącach a nawet latach. Planetarne układy stworzyły podstawę do dodatkowych prognoz.
20 grudnia 2019 r. Wenus zajęła 1 stp. Wodnika czyli pozycję w zodiaku, która zostanie zaznaczona przez koniunkcję Jowisz-Saturn już za niespełna rok. Wenus zgodnie ze swoją naturą wskazała i zasygnalizowała.
Wenus stworzyła kwadraturę z Uranem w Byku oraz półkwadraturę z Merkurym w Strzelcu - tym samym zakomunikowała, że kluczem "nadchodzącego sezonu" stanie się łamanie zasad, tych na górze i tych na dole - tak rozwija się konflikt. Jak widać sytuacja ta mocno koresponduje z tym, co pokazał horoskop na 2020 r. Prawdopodobnie 2-ga połowa stycznia jeszcze dobitniej pokaże jaki jest sens konfliktu oraz kto i w jaki sposób nim zarządza.


Zasada "dziel i rządź" zawsze była i będzie świetnym sposobem tworzenia nowej geopolitycznej rzeczywistości.


Mieliśmy więc demonstracyjną narrację W. Putina - a to oznacza, że istnieje już pewien plan działania, ponieważ tej rangi polityczny gracz nie zabawia się w słowne przepychanki. Prezydenta Putina należy uważnie słuchać ponieważ jest człowiekiem, który w prosty i zarazem skondensowany sposób wysyła komunikat, w jakiej sytuacji znajduje się polskie państwo i z jaką sytuacją będzie musiało się zmierzyć.
Zobaczyliśmy też swoiste zawieszenie naszych "ojców narodu", którzy prawdopodobnie nie byli przygotowani na świąteczno-dyplomatyczne perturbacje a przede wszystkim nie mieli dyspozycji z tzw. ośrodków sterowania.
Zobaczyliśmy także jak tworzona jest tzw. wielka polityka na przykładzie Bliskiego Wschodu.
Świetnym asystentem Wenus okazał się Mars, który akurat tranzytował trzeci dekanat Skorpiona, który sławi się z aranżowania wojennych gier.


Dzisiaj skupię się przede wszystkim na zamachu na irańskiego generała Kasema Solejmani.
Zamach miał miejsce, kiedy Mars tranzytował ostatni stopień Skorpiona. Stopień ten jest niezwykle niebezpieczny i w przypadku tak nasyconych gwałtownością planet jak np. Mars przynosi równie gwałtowne wydarzenia. Przypomnę, że pod wpływem ostatniego retrogradacyjnego tranzytu Marsa przez ten obszar zodiaku w 2016 r. nastąpiły zamachy w Brukseli, w Lahaur w Pakistanie, w Turcji, w Orlando w USA, na lotnisku w Stambule, w Bagdadzie, w Kabulu, w Monachium, w Nicei oraz w Turcji przeprowadzono pozorowany zamach stanu.
Warto także przypomnieć, że w czasie koniunkcji Jowisza i Plutona w ostatnim stopniu Skorpiona w 1994 r. rozpoczęła się wojna w Bośni, wojna w Rwandzie i 1-sza wojna czeczeńska.
Ostatni stopień Skorpiona jest także miejscem "narodzin" syjonizmu a tym samym często staje się przyczynkiem do szaleństw Ponadnarodowej Korporacji.
Wprawdzie to Stany Zjednoczone stały się inicjatorem konfliktu bliskowschodniego jednak należy na tą sprawę patrzeć jako na działania lobbujące interesy Ponadnarodowej Korporacji.
Ostatni stopień Skorpiona tworzy kwadraturę z ostatnim stopniem Wodnika, gdzie posadowiony jest Księżyc w horoskopie USA oraz gdzie zbliża się dyrekcyjny Mars.
W 1796 r. natalny Księżyc USA był tranzytowany przez koniunkcję Jowisz-Pluton i w USA nastąpił potężny kryzys bankowo-finansowy, który doprowadził do gigantycznej fali bankructw oraz zmiany systemów bankowych. Kryzys prawdopodobnie był celowo aranżowany.
W 1796 r. uderzenie w punkt natalnego Księżyca pokazywało ubożenie społeczeństwa /dyrekcyjne przesunięcie domów horoskopowych umieściło go w 2-gim/.
Obecnie natalny Księżyc /w wyniku dyrekcyjnego przesunięcia domów/ znajduje się w 7-mym domu i wskazuje tę część amerykańskiego społeczeństwa, która znajduje się poza terenem USA bądź jest jego reprezentantami. Takie umiejscowienie Księżyca odnosi się także do partnerów politycznych USA.
Niestety tak się składa, że natalny Księżyc w horoskopie Polski jest posadowiony w bardzo bliskim sąsiedztwie amerykańskiego Księżyca.
Jeśli więc rozpatrujemy konsekwencje /w bardzo szerokim aspekcie/ wynikające z zaostrzenia sytuacji na Bliskim Wschodzie, to Polska znajduje się w bardzo trudnej sytuacji ponieważ prawdopodobnie stała się nieświadomym elementem w geopolitycznej grze.
Ponadto wydarzenia z ostatniego stopnia Skorpiona wpisują się dokładnie w horoskop Polski - występuje tzw. uściślenie konstrukcji półkrzyża /Skorpion-Wodnik-Byk/.
Dyrekcyjny Pluton w horoskopie Polski zajmował ostatni stopień Skorpiona w czasie wstępowania Polski do NATO - dlatego ostatnio pisałam, że "doświadczymy konsekwencji wejścia do paktu".
Skupienie negatywnych energii będzie występowało w trzech miejscach polskiego horoskopu - w ostatnich stopniach Lwa, w pierwszych stopniach Raka oraz na pograniczu Rak/Lew.
Stopnie te związane są terytorium państwa, z placówkami dyplomatycznymi w innych krajach, z uroczystościami państwowymi lub rocznicowymi.


Ciekawym tematem w bliskowschodnich rozgrywkach jest także postać Trumpa.
- prezydent osobiście, publicznie przyznaje się, że zlecił zamach /wcześniej to grupy terrorystyczne dokonywały takich publicznych oświadczeń/
- kongres USA nie utożsamia się z działaniami prezydenta
- NATO dystansuje się w stosunku do działań Trumpa
- wstrzemięźliwe a często krytyczne oceny sojuszników USA
Może D. Trump, który jest marionetkowym prezydentem, został "wystawiony" przez swoich sponsorów ? Może lobbowanie na rzecz Ponadnarodowej Korporacji /popularnie nazywanej "światowym żydostwem"/ osiągnęło apogeum ?
Iran zaproponował 80 mln dolarów za głowę Trumpa  - gratka, może być wielu chętnych.
Sytuacja jest szczególna ponieważ w horoskopie Trumpa, dyrekcyjny Uran znajduje się na Asc.
Natomiast w horoskopie Melani Trump kluczowym układem opisującym męża jest kwadratura Księżyc /w Koziorożcu/-Uran /w Wadze/.
W moich wcześniejszych postach prognozowałam procedurę impeachmentu i to się sprawdziło.
Prognozowałam także możliwość zamachu na prezydenta USA opisując tranzyty planet przez znak Koziorożca. Wrażliwym punktem jest 14 stp. Koziorożca i w czasie koniunkcji Jowisz-Saturn w tym stopniu dokonano zamachu na prezydenta McKinleya w 1901 r. /zamachowiec pochodzenia polskiego/.
Przypominam, że we współczesnym polskim horoskopie ten punkt jest mocno zaznaczony.
Na początku lutego będzie tam tranzytował Jowisz a w pierwszej dekadzie marca Mars.0 komentarze:

Prześlij komentarz