czwartek, 23 lipca 2020

Mars ekshibicjonista


Mars swoją wolnościową energię gromadzi w znaku Ryb.
Ryby czyli symbol zamknięcia, ubezwłasnowolnienia, tajemnicy, spraw niejawnych, są świetnym miejscem do narodzin poczucia wolności i skumulowania pragnień o objawieniu wolnej woli.
Kiedy Mars rozrywa kraty i inne ograniczenia Ryb a następnie wchodzi do znaku Barana, to tym samym rusza na podbój świata. Pokazuje więc swoją moc i bezkompromisowość - będzie tak, jak sobie zażyczy.

Z takim właśnie Marsem będziemy mięli do czynienia aż do początków przyszłego roku.
Jeśli na swojej drodze spotka planetę i stworzy z nią koniunkcję lub tzw. pozytywny aspekt to ... nie będzie się liczył z nikim i z niczym. Być może jest to prosta droga do sukcesu ale o tym zdecydują inne aspekty w horoskopie.
Jeśli Mars spotka planetę w układzie kwadratury to będzie przebijał głową mur - być może skończy się to trwałym uszkodzeniem łepetynki ale niewykluczone, że taki wolnościowy zabieg powiedzie się. W takim wypadku dosyć często "niebo" komunikuje : no i przebiłeś głową mur ... co będziesz robił w sąsiedniej celi ?

Mars przechodząc przez znak Barana bardzo lubi zdzierać maski.
Daje człowiekowi moc, wolną wolę a niekiedy i bezkarność i mówi ... zobaczymy co zrobisz człowiecze z tym dobrem, którym cię obdarowałem, zobaczymy, kim jesteś naprawdę.
A człowiek ... nie tylko maskę zdziera ale nawet wystawia na widok publiczny całkiem golutkie inne swoje atrybuty.
"Lecz człowiek, dumny potęgą na chwilę mu daną,
a swojej szklanej niepomny kruchości,
jak małpa w gniewie, przed wysokim niebem,
tak dziwne stroi wybryki i susy,
że łzy boleści sączy chór aniołów."      /W. Szekspir, Miarka za miarkę/
Jakiś czas temu, kiedy pierwszy raz odnosiłam się do retrogradującego Marsa przez Barana zwracałam uwagę, że będziemy mieli okazję zastanowić się jako społeczeństwo, czy jesteśmy tylko głupkami czy też kompletnymi idiotami.
Myślę, że nadszedł czas na takie dywagacje. Kubeł zimnej wody na głowę dobrze robi ... cha, cha cha wybory ... cha, cha, cha demokracja ... cha, cha patrioci ...

"Nagle z kąta rozległ się długi, skrzeczący śmiech.
Ponimirski dotychczas siedział cicho, a że nikt nań nie zwracał uwagi, nie zauważono jego ironicznej miny. Żorż przysłuchiwał się i wreszcie nie wytrzymał. Śmiał się teraz zataczając się na krześle.
- Z czego się pan śmieje ?- zapytał wojewoda.
(...)
- Z czego ? Nie z czego, moi państwo, tylko z kogo ?! Z WAS SIĘ ŚMIEJĘ, Z WAS ! Z CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA, Z WSZYSTKICH KOCHANYCH RODAKÓW !
(...)
- Elita ! Cha, cha, cha ... .Otóż oświadczam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn ! Idiota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania ! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom ! Skończony tuman, kompletne zero !
(...)
- Czy wy tego nie widzicie ? TO WY SAMI WYWINDOWALIŚCIE TO BYDLĘ NA PIEDESTAŁ !
Wy ! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy ! Z was ! Motłoch !"       /Kariera Nikodema Dyzmy, T. Dołęga-Mostowicz/

Zgodnie z zapowiedzią, w poście "Długa podróż Marsa przez znak Barana", Mars stworzył trygon z natalnym Jowiszem w horoskopie Polski i także zgodnie z zapowiedzią zobaczyliśmy "rozdętą, infantylną imprezę kościelno-narodową" czyli niby-ślub niejakiego J. Kurskiego.
Wielki szacunek dla Marsa, bo dzięki niemu zobaczyliśmy niczym w pigułce, jak wyglądają "elity" te świeckie i te duchowne. Kato-komuna w pełnej odsłonie.
Nie trzeba było długo czekać, żeby zrealizowała się następna przepowiednia o powiązaniach "elit" z mafią agenturalną. Nastąpiły zatrzymana realizowane wespół-zespół z najmroczniejszymi służbami Europy czyli Ukraińcami. Operacja została prawdopodobnie zamówiona i opłacona przez stronę polską /nie przez przypadek np. Morawiecki urządził spektakl i opłacił sowicie lot Antonowa ... ciekawe ile jeszcze pandemicznych biznesów zrealizowano w podobny sposób ?/.
Zatrzymanie S. Nowaka ma prawdopodobnie drugie dno i niewykluczone, że ma w jakiś pokrętny sposób doprowadzić do "uderzenia" w Tuska - Wenus obecnie tranzytuje 14-16 stp. Bliźniąt, który był bardzo aktywny w czasie afery podsłuchowej tygodnika Wprost, w 2014 r. a która to afera umożliwiła PiS objęcie władzy.
Kto obecnie realizuje plany PiS ? - trudno powiedzieć. Mogą to być służby rosyjskie, ukraińskie, izraelskie lub amerykańskie.
Cała sprawa zaczyna bardzo mocno przypominać sprawę Joe Bidena i pomysłowych posunięć Trumpa /śledztwo w sprawie impeachmentu miało prawdopodobnie całkiem mocne podstawy/.
Tranzytujący Mars tworzy obecnie kwadraturę z dyrekcyjnym Słońcem w horoskopie Dudy i z natalną Wenus w horoskopie Kaczyńskiego a w związku z tym takie tete-a-tete z obcymi służbami może zakończyć się całkowitym podporządkowaniem polskich władz interesom ... ??? ... bóg wie kogo.
Tranzytujący Mars już za chwilę przejdzie Asc w polskim horoskopie więc ... tak na wszelki wypadek  Ku pamięci

Sytuacja na świecie jest niezwykle trudna i towarzyszy jej celowo wprowadzany chaos informacyjny lub wręcz dezinformacja.
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to należy założyć, że o władzę i pieniądze.
Jeżeli nie wiadomo o kogo chodzi to na 99 % o żydów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz