wtorek, 18 sierpnia 2020

Szalone szachrajstwa szatańskich szamanów, cz.1

 

Słyszysz jak coś szumi ... to woda ...

Dzisiaj rozważania o wielkim trygonie wody.

Skorpion - Ryby - Rak

Tekst jest kontynuacją postów : "Nicowanie świata" z 22.04.2020 r., "Oczy szeroko zamknięte" z 4.05.2020 r. i "Nowy renesans ... za 200 lat" z 17.05.2020 r.


Krótkie przypomnienie tematu :

- wraz z początkiem XIX wieku wystąpiły epokowe zmiany pod patronatem tzw. wielkiego trygonu ziemi

- okres 1980-2020 stał się okresem przejściowym do nowej epoki trygonu powietrza

- w kosmosie nieustannie odbywa się przepływ energii i znaki dominujące czerpią energię poprzez kwadratury

- trygon powietrza /obecnie wchodzący w dominację/ pobiera energię ze znaków ziemskich

  trygon ziemski zaopatruje się w żywiole ognia

  trygon ognia czerpie siły ze znaków wody

  trygon wody czerpie siły z żywiołu powietrza

  koło się zamknęło itd.


Dominacja znaków powietrznych stała się faktem i nic tego nie zmieni.

Przez najbliższe 200 lat ludzkość będzie żyła, funkcjonowała wedle tych nowych schematów/energii -

to znaki powietrza będą decydowały o jakości naszego życia. Każdy energetyczny ubytek z powietrznego poletka będzie musiał być zapełniony. W jaki sposób to nastąpi ? ... to już pytanie do autorów powieści science-fiction i naukowców wizjonerów.

Nasze życie będzie będzie podlegało swoistym regulacjom i naciskom poprzez energetyczne "odsysanie" pochodzące ze znaków wody. Można powiedzieć, że zabawki naszego powietrznego życia będą cyklicznie odbierane przez wygłodniałe energie wody /zgodnie z zasadą przedstawioną powyżej/.

Ten, kto będzie zabierał narzędzia do funkcjonowania w powietrznym żywiole, ten będzie rządził światem. To on będzie stymulował braki, potrzeby, niezaspokojenie.

Witamy więc władców z trygonu Skorpion - Ryby - Rak i ich kosmicznych wysłanników czyli Słońce - Marsa i Neptuna. 

Obecnie doświadczamy takiego uderzenia ze znaku wody /Neptun w Rybach/ na znak powietrza /Bliźnięta/. Powstają braki, niemożność realizacji się w świecie Bliźniąt /rozmowy, spotkania, załatwienie spraw w urzędzie, nauka, wyjazdy itp./ Problem trzeba rozwiązać więc proszę ... nowoczesny internet czyli 5G, aplikacje, wideokonferencje, zdalne nauczanie, zdalne leczenie, zdalne administrowanie, sądzenie itd. 

W okolicach 9-12 czerwca Mars spotkał się Neptunem /Ryby/ więc i uderzenie w Bliźnięta było większe a dziura rozleglejsza ... ale nie ma problemu.

11 czerwca Sony zaprezentowało PlayStation 5 a 17 czerwca ogłoszono, że gra komputerowa EndeavorRX ma certyfikat Agencji Żywności i Leków, potwierdzający terapeutyczną wartość gry 😂.

Tak więc, znaki wody będą tworzyły dziury a cała reszta, przy użyciu narzędzi symbolicznie związanych ze znakiem powietrza, będzie te dziury łatała. Oczywiście, osoby i instytucje, które są symbolicznie bądź energetycznie związane z trygonem powietrza, będą najlepszymi łataczami dziur /np. niektóre profesje /. To oni muszą wziąć, na swoje barki, ciężar tworzenia nowego świata. 

Profity z operacji łatania dziur trafią do Raka /drugi dom horoskopowy liczony od Bliźniąt/. Kasę oczywiście odpowiednio zainwestuje Neptun. Póki co, Neptun tranzytuje znak Ryb więc, będzie miał szanse wybijać nowe dziury w znaku Bliźniąt, a tym samym powiększać swoje zasoby - to właśnie ta koncepcja kopania i zasypywania rowów, o której bełkotał Morawiecki pomiędzy wódką a przekąską.

Jeśli będzie mało, mało, mało ... to jest znak opozycyjny do Ryb i kwadratura do Bliźniąt czyli Panna. A w Pannie choroby, niedyspozycje i oczekiwanie pomocy. Problemy ? ... ależ skąd. Jest biznes ... szczepionki, farmaceutyki, maseczki, respiratory, rehabilitacje i ... maści na hemoroidy. 

Należy pamiętać, że oprócz Neptuna w tej rozgrywce będzie brał udział Mars i Słońce /szybki przebieg przez zodiak więc trudne do uchwycenia impulsy/.


Znaki powietrzne to już nasza codzienność. Idziemy z nimi ramię w ramię ♊, twarzą w twarz ♎ i raz, dwa i ... lewa ♒.

Warto więc skupić się na działaniu trygonu wody bo w tym rejonie zodiaku będzie prawdziwa bajka.

"Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce, Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa, tu wszystko jest możliwe ..."

c.d.n.

__________________________________________

Aktualności :

Ministerstwo Zdrowia "sypnęło się". Może i dobrze ponieważ panowie nie wzbudzali zaufania /bardzo delikatnie rzecz ujmując/.

Widząc tych panów miałam wrażenie, że teleportowali się wprost spod "ściany płaczu" ... ach ! te zapłakane oczy😜.

Ponadto nieustannie kojarzyli mi się ze sławnym duetem Bagsik-Gąsiorowski /wielki przekręt Art-B/.

Pisałam już dosyć dawno temu, że w Polsce może pojawić się trend /podobny do tego z lat 90-tych/ do gigantycznych przekrętów finansowych.

Poprzednio aktywną rolę w aferach odgrywały służby specjalne, WSI, BBN itp. a teraz ... wydaje się, że występuje podobny mechanizm.

Przypominam, że Bagsik i Gąsiorowski zbiegli do Izraela. Izrael odmówił ekstradycji przestępców.

Bagsika zatrzymano i musiał biedak spędzić 4,5 roku w areszcie oraz 3,5 roku w więzieniu oraz zapłacić 5 tys. zł grzywny. Po wyjściu na wolność Bagsik kontynuował swoją przestępczą działalność.

Gąsiorowski pozostał bezkarny. Sprawa przedawniła się.

Warto przypomnieć, że firma Art-B wraz z polskim rządem przeprowadzała tzw. operację "Most", czyli przerzut żydów z ZSRR /a chwilę później już z Rosji/ do Izraela /lata 1990-92/.

Operacja finansowana była przede wszystkim ze środków pochodzących z rozlicznych afer "nowej, niepodległej RP".


Polskę /i nie tylko/ odwiedziła mafia. Przyjechali odebrać haracz i ewentualnie przypomnieć o dalszych zobowiązania. Pompejusz Wielki, podobnie jak przed wiekami mistrz krzyżacki, zakomunikował, co ma zamiar robić i oczywiście zastrzegł, żeby mu w tym nie przeszkadzać.

Pompejusz zawitał do Polski przy mocno zaznaczonym 24 stp. Lwa a ten punkt zodiaku przypomina czasy, w historii Polski /1271-73/, kiedy następowała największa ekspansja Zakonu Krzyżackiego i Brandenburczyków /co zresztą przyczyniło się znacząco do rozwoju takich miast jak Tczew, Gdańsk czy Malbork/.

W kierunku Lwa przepływała spora dawka energii ze strony Marsa w Baranie. 

Ten z kolei punkt zaznaczył się w 1380-82 r. kiedy Jagiełło /wtedy książę litewski/ podpisywał traktat z Krzyżakami /traktat w Dawidyszkach, który doprowadził do litewskiej wojny domowej/ a Polska wchodziła w stan bezkrólewia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz