środa, 1 grudnia 2021

Niebo nad naszymi głowami u progu 2022 r. - Neptun i Pluton czyli decydenci i ich żołnierze


Neptun i Pluton wędrują po niebie coraz bardziej skonsolidowani /uściślający się sekstyl/ aby w 2025 r. osiągnąć perfekcję idealnego współdziałania.

Tzw. rząd światowy i System stworzą na długi czas nierozerwalny dream team, którego zadaniem będzie zaimplementowanie czegoś, co nazywamy Matrixem /Uran/.

W najbliższym czasie Neptun będzie przemieszczał się pomiędzy 21 a 24 stp. Ryb a Pluton pomiędzy 26 a 29 stp. Koziorożca. Można powiedzieć, że Pluton "wychodzi przed szereg" /to jakby postawić wóz przed koniem/. Już obecnie mamy wrażenie, że System zamotał się a jego przekaz jest niespójny. Jednak próżne nadzieje ... Pluton tworzy odpowiedni grunt dla zaistnienia Neptuna w pełnej krasie.

Pluton to przecież najemnicy/żołnierze, którzy muszą zadbać o to, aby Neptun mógł zaistnieć jako nieskalany przywódca. Pluton musi ponieść straty dla swojego decydenta.

Pamiętajmy, że obecnie Pluton jest symbolem sanitaryzmu, restrykcji, pseudomedyków, służb mundurowych i nie mundurowych, zabiegów pseudomedycznych /szczepienia/, tzw. jedynego obowiązującego przekazu medialnego, nadzoru struktur NATO, narracji o załamaniu klimatycznym i wielu innych. Innymi słowy Pluton symbolizuje mafię a Neptun to capo di tutti capi.

Neptun nie będzie się szarpał z przeciwnościami tego świata. On nie może sobie zakurzyć garnituru ani ubrudzić białych rękawiczek. Od brudnej roboty ma tych, których skorumpował, zaszantażował, ogłupił czyli plutoniczny System.

Długi retrogradacyjny tranzyt Wenus prawdopodobnie objawi wielu z tych najemników ale cóż ... to przewidziane w tej grze ofiary /o tym pisałam w poprzednich postach/.


Już w kwietniu 2022 r. z Neptunem spotka się Jowisz /ścisła koniunkcja 12-14.04 w 24-25 stp. Ryb/.

To już wtedy "ojciec chrzestny" ustanowi nowe zasady funkcjonowania na tej planecie ... na początek będą jeszcze tajne, niedostępne. W połowie maja mogą zacząć /powolutku/ przedostawać się na światło dzienne pewne przekazy w tej kwestii /Mars w 23-24 stp. Ryb/.


Przez najbliższe 22 lata nic /w sensie materialnym/ nie zagrozi pozycji Neptuna i Plutona - Saturn, najbliższą zbieżną kwadraturę z Plutonem, stworzy w 2044 r.

Negatywne oddziaływania mogą jedynie pochodzić z tzw. sfer niematerialnych /oddziaływanie Wenus, Merkurego, Marsa/ lub z pozycji Ziemi /"bunt" planety, trudne do przewidzenia czynniki naturalne/.


Pluton, z pozycji ostatnich stopni Koziorożca, energetycznie drenuje ostatnie stopnie Barana - stopnie odpowiedzialne za pragnienia, marzenia i poczucie wolności jednostki /upadek ego/.

Neptun z pozycji 23-24 stp. Ryb drenuje 23-24 stp. Bliźniąt /wolność do wspólnotowego działania, kontaktów, przemieszczania się, handlu, nauki, wypowiadania się, wyrażania opinii itp./. Zaznaczy się coraz większy nacisk na ignorowanie lub wręcz zaprzeczanie tzw. potrzebom jednostki w relacji z oczekiwaniami społecznymi - ten aspekt już działa ale będzie się nasilał.


Pomiędzy 10.12.2021 a 4.03.2022 r. /10-12.12, 30.12, 3-4.03/ Wenus utworzy trzykrotnie koniunkcję z Plutonem i pokaże ku...estwo Systemu ... pokaże ... i tyle.

Wenus nie ma wielkich nadziei :

"Samotność - cóż po ludziach, czym śpiewak dla ludzi?

Gdzie człowiek, co z mej pieśni całą myśl wysłucha,

Obejmie okiem wszystkie promienie jej ducha?

Nieszczęsny, kto dla ludzi głos i język trudzi:

Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie;

Myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie,

A słowa myśl pochłoną i tak drżą nad myślą, 

Jak ziemia nad połkniętą, niewidzialną rzeką.

Z drżenia ziemi czy ludzie głąb nurtów docieką,

Gdzie pędzi czy się domyślą? ........

* Ostatnie wskazanie Wenus miało miejsce w czasie jej koniunkcji z Plutonem 20-21 stycznia 2021 r. - zaprzysiężenie Bidena.


3 i 4 marca 2022 r. do koniunkcji Wenus z Plutonem dołączy Mars i być może wzburzy, zaprotestuje, pokaże kły niczym ranne zwierzę zagonione pod ścianę i wtedy... objawi się TEN, który musi rozwiązać trudną sytuację. "TEN" to Neptun.

Przypominam, że w czasie zbieżnej kwadratury Mars - Neptun w 2020 r. zamknięto miasto Wuhan - dyspozycje od capo di tutti capi.

Najbliższa zbieżna kwadratura Mars-Neptun wystąpi 11-14.01.2022 r.

W czasie koniunkcji Słońce-Neptun w 2020 r. WHO ogłosiło stan pandemii - dyspozycje od cappo di tuti capi.

Najbliższa koniunkcja Słońce-Neptun nastąpi 12-14.03 2022 r.

Znaczącym aspektem jest także zbieżna półkwadratura Mars-Pluton, która nastąpi 27-29 grudnia tego roku. To taki układ ... strategiczny, kiedy dwa obce kocury walczą na twoim osobistym dywanie o terytorium. Mars znajdzie się w 10/11 stp. Strzelca a jest to bardzo energetyczne pasmo zodiaku - znane z wydarzeń o charakterze nagłym i niespodziewanym w historii USA, Rosji, Ukrainy, Egiptu, RPA, Australii, Kazachstanu.


Scenariusz pandemicznych wydarzeń opisywałam szeroko w postach z poprzedniego roku. Przedstawiałam także powiązania "pandemicznego planu" z wcześniejszymi wydarzeniami.

Dzisiaj pragnę przypomnieć, że :

- 6 grudnia 2017 r.  ... Mars w 28/29 stp. Wagi a Jowisz /12 stp. Skorpiona/ w trygonie do Neptuna /12 stp. Ryb/ ... Trump podejmuje decyzję o przeniesieniu amerykańskiej ambasady w Izraelu do Jerozolimy.

- 14 maja 2018 r. ... Mars w 29 stp. Koziorożca w ścisłej kwadraturze do Urana /w Baranie/ a Jowisz nadal w trygonie do Neptuna /17 stp. Ryb/ ... Trump otwiera amerykańską ambasadę w Jerozolimie

- Pluton już za niecałe trzy miesiące wejdzie na "swoją" pozycję w horoskopie USA

- myślę, że właśnie tworzy się nowe supermocarstwo, nowy Babilon

 

1 komentarze:

ff pisze...

osobiście w RPA przewiduję wojnę domową w perspektywie max. 5 przyszłych lat. A utwierdziło mnie w przekonaniu prócz opinii ekonomistów, jedna z publikacji astrologicznych, które czytałem rok temu. Źródła niestety nie przytoczę.
Pozdrawiam, wierny czytelnik

Prześlij komentarz