środa, 15 grudnia 2021

Niebo nad naszymi głowami u progu 2022 r. - rozgrywający Mars

 

W atmosferze pandemicznej tkwimy już blisko dwa lata więc jest okazja aby prześledzić znaczenie tranzytu Marsa w tym globalnym przedsięwzięciu /Mars obiega zodiak w czasie 2 lat/.

Mars często spełnia rolę tzw. rozgrywającego.

Mars właśnie wszedł w znak Strzelca  i uzyskuje swoją największą siłę oddziaływania.

W tym znaku Mars będzie zmieniał zasady gry. 


14 grudnia 2019 r. Mars /w 17 stp. Skorpiona/ stworzył trygon z Neptunem /symbol pandemicznych obostrzeń/ a kiedy Księżyc dociera do Neptuna /31.12.2019/ w Chinach zanotowano pierwsze przypadki ciężkiego zapalenia płuc związanego z nieznanym wirusem.

21.01.2021 r. Księżyc tworzy kwadraturę z Neptunem a dwa dni później kwadraturę z Neptunem tworzy Mars - zamknięte zostaje miasto Wuhan.

W czasie drugiej dekady marca 2020 ... Słońce dochodzi do Neptuna a Mars tworzy koniunkcję z Plutonem /symbol wirusa, choroby, zabiegu medycznego/ - WHO ogłasza stan pandemii, pojawiają się pierwsze obostrzenia, lockdowny.

Na początku grudnia, kiedy Słońce zajmuje pozycję Marsa w Strzelcu /z 21 stycznia/ a Mars tworzy trygon z tym punktem aplikuje się pierwsze szczepionki.

Na początku czerwca 2020 r. Mars dociera do Neptuna i następuje luzowanie obostrzeń.

Na przełomie listopada i grudnia tego roku Mars ponownie tworzy trygon z Neptunem i ... objawia się "omikron". 

11-13 stycznia 2022 r. Mars stworzy powtórnie kwadraturę z Neptunem - tym razem z pozycji 21 stp. Strzelca więc zainicjuje zmianę zasad w innym zakresie niż ostatnio /skojarzenia idą w stronę dzieci, prokreacji lub/i zasobów finansowych państw i banków - nie jestem pewna tych skojarzeń/.

Zamykanie banków i brak dostępu do środków finansowych należy wziąć pod uwagę.

W pierwszym tygodniu marca 2022 r. Mars stworzy koniunkcję z Wenus i Plutonem w 28 stp. Koziorożca - to obraz zablokowania , dopchnięcia do ściany ... ostateczne starcie.

28 stp. Koziorożca symbolizuje biurokrację, rządy i duże interesy. Pokazuje ograniczoną przestrzeń życiową, chaos umysłowy, plątaninę, paplaninę, brak prywatności i spokoju. Wskazuje także brak możliwości prawdziwego porozumienia się z innymi.

W tym samym czasie Jowisz dojdzie do punktu tranzytu Neptuna z początku 2020 r. a miesiąc później stworzy koniunkcję z Neptunem w 24 stp. Ryb. Jest to punkt poszukiwania tzw. bezpiecznej przystani, poznawania nowych towarzyszy niedoli. 24 stp. Ryb często zaznaczony był podczas wielkich migracji ludności, przed ucieczkami z terenów zagrożonych itp.

Jak już wcześniej sugerowałam, koniunkcja Jowisz-Neptun może pokazać jednostkę lub organizację, która wyzwoli, uleczy ... zaprowadzi do bram raju /raczej przy pomocy prawnych rozwiązań lub tzw. nowych zasad, które będą definiowały czym jest wolność i kto może uważać się za "wolnego człowieka"/. Pojęcie wolnej woli może się zasadniczo zmienić - jesteś Alicją w krainie czarów i doświadczasz "nierzeczywistej rzeczywistości". 

Mars stworzy koniunkcję z Neptunem17-19 maja 2022 r. w 25 stp. Ryb - stopień odrzucania tego co nie pasuje do nowej rzeczywistości, wykluczanie, redukcje, eksmitowanie, ujawnianie kogoś lub czegoś, tuszowanie czegoś.

Tranzyty Neptuna, Jowisza, Marsa i Saturna w okresie wiosennym 2022 r. nawiązują do tzw. palenia książek w Niemczech w 1933 r.

_____________________________________

W poprzednich postach pisałam, że retrogradacyjny tranzyt Wenus /a szczególnie jej spotkania z Plutonem/ będzie zdzierał maski, pokazywał i objawiał k...restwa , których nie dane nam był widzieć lub, których nie chcieliśmy zobaczyć. Jak widać prognoza realizuje się aż nadmiarowo ... a jeszcze dużo przed nami. Proszę patrzeć, słuchać, pamiętać i ... nie darować.

W miejsce zodiaku, które będzie najmocniej degradowane przez Plutona /26-29 stp. Barana/ napłyną wraz z wiosną energie Merkurego, Wenus i Słońca - potężny zastrzyk energetyczny. Wykorzystaj go, drogi Czytelniku.

______________________________________

Przypominam :

Dominacja znaków powietrza oraz agresywny Pluton w końcu Koziorożca tworzą świat wykreowany, nieprawdziwy. Większość emocji i zachowań ma swoje źródło w świecie wykreowanym /"Truman show", "Awatar"/. Jesteś niczym awatar. Przejmujesz rolę z bajek ale czy będziesz Wilkiem, Czerwonym Kapturkiem, Babą Jagą czy Jasiem i Małgosią to zależy od ciebie. Taka sytuacja boli i przyobleka się w materię bo zbyt mocno utożsamiasz się z bajką.

Z jednej strony jesteś straszony a z drugiej otrzymujesz oferty ratunku /szczepionki, które także generują strach/. To są dwie strony tego samego medalu.

Proszę uważać na tzw. niezależne kanały informacyjne. Nie istnieją żadne platformy internetowe o zasięgu globalnym, które nie są kontrolowane. Wybór pomiędzy Youtube a Telegramem to taki sam wybór jak pomiędzy Coca Colą a Pepsi - to po prostu kanalizowanie pewnych treści.

Analiza danych statystycznych w celu znalezienia "dziury w całym" jest bezsensowna ponieważ dane statystyczne są, były i będą zmanipulowane. Statystyka to profesja Plutona i Urana więc nie należy spodziewać się "świętej prawdy, tys prawdy a jedynie g...wno prawdy".

Kiedy zdawałam egzamin /geografia/ na studia w 1979 r.  recytowałam dane statystyczne, które wskazywały, że Polska jest mocarstwem mlekiem i miodem płynącym.

Jestem głęboko przekonana że większość tzw. nadmiarowych śmierci związana jest z morderczymi działaniami lekarzy lub brakiem jakiegokolwiek działania oraz z działaniem nocebo.

Efekt placebo został dosyć dawno udowodniony i niekiedy jest stosowany z całkiem dobrym skutkiem.

Zapewniam, że efekt nocebo działa zdecydowanie silniej /szczególnie przy tak nasilonej indoktrynacji/- przerobiłam, doświadczyłam dotkliwie na własnej skórze jeszcze przed pandemicznym czasem.

Obecny tranzyt Wenus zmusza wręcz aby zweryfikować postrzeganie dotyczące współczesnej medycyny, lekarzy i szeroko pojętej "służby zdrowia". Głębokiej weryfikacji powinny podlegać także przekazy medialne i ludzie, którzy się tym zajmują.

Pamiętaj, że lata 80-te i 90-te to czas totalnego łapówkarstwa w lecznictwie - historia zatoczyła koło i obecnie zatapiamy się w energetyce tamtych lat.

____________________________________

Sen na dobry dzień :

Kraków, Rynek Główny, chyba niedziela, ranek ok. 6, pusto, słychać dzwony.

Na rynek wieżdżają wywrotki, podnoszą skrzynie, wysypują się głowy, jest ich mnóstwo.

Pojawiają się ludzie, chodzą pomiędzy głowami i przyglądają się im, rozpoznają je, to politycy, członkowie rządu, posłowie, dziennikarze, eksperci od wszystkiego, funkcjonariusze pandemiczni itd.

Głowy mają otwarte szeroko oczy i ... zdziwione spojrzenie.

Pojawia się coraz więcej ludzi i w pewnym momencie zaczynają grać głowami, jak w piłkę kopaną.

Zabawa rozkręca się, jest wesoło.

Sen był miły i spokojny w odbiorze.

0 komentarze:

Prześlij komentarz