czwartek, 30 grudnia 2021

Solariusz Polski 2021/2022 czyli narodowy ekshibicjonizm

 

Solariusz Polski 2021 r. obejmuje czas pomiędzy 22.12.2021 r. a 21.12.2022 r.

Solariusz to horoskop urodzinowy.

Warto posiłkować się solariuszami z przynajmniej dwu poprzednich lat : post z 17.12.2019 "Solariusz dla Polski - 2019 r." i post z 22.12.2020 "Solariusz dla Polski, rok 2020".


Obecny solariusz : 22.12.2021 r., Warszawa, godz. 00:55

Solariusz ma "odwrócone domy " o 180 stp. w stosunku do horoskopu natalnego. Wskazuje to na nowe postrzeganie państwa i nowe priorytety.

Asc w znaku Wagi sugeruje, że sprawy społeczne, umowy państwowe, wizerunek państwa będą odgrywały istotną rolę w najbliższym roku.

Mc w znaku Raka sugeruje, że struktura państwa, jego fundamenty, granice i pozycja staną się wyzwaniem na najbliższy rok.

Kluczową planetą w tegorocznym Solariuszu jest Księżyc w 2 stp. Lwa. Księżyc związany jest ściśle z Wagą a więc jednocześnie z Asc solariusza.

Położenie Księżyca jest bardzo złe.

2 stp. Lwa opisywałam już jakiś czas temu na blogu - punkt ten dotyczył horoskopu Kaczyńskiego i tzw. włóczni przeznaczenia, która właśnie poprzez ten punkt aktywizuje się.

Symbole sabiańskie opisują 2 stp. Lwa jako "Epidemia świnki" - można traktować to w sposób dosłowny  jako stan epidemii, choroby zakaźne ale także jako tzw. "zaraźliwy wpływ", rozprzestrzeniającą się plotkę, historię, która wymknęła się spod kontroli.

2 stp. Lwa przynosi histeryczne odczucia, rozprzestrzenianie się czego poza kontrolą, powszechny lęk i niepokój. Wskazuje, że należy odnaleźć początek zarzewia "zarazy".

Na moim blogu już wskazałam ten początek opisując punkt, jako bardzo istotny w horoskopie Kaczyńskich. Początków tego procesu należy doszukiwać się ok. 1981-85 r. /Kaczyńscy mieli ok. 35 lat i być może właśnie wtedy rozpoczęli działalność w "podejrzanych" strukturach/. Obecnie Kaczyński nie ma już żadnego znaczenia /od jesieni 2018 r./ - przygotował odpowiednie warunki aby doprowadzić państwo do całkowitej zapaści a cała reszta już się odbywa samoczynnie.

Kwadratura Księżyc-Uran /listopad/ i opozycja Księżyc-Saturn /październik-listopad/ wskazuje, że społeczeństwo doświadczy zmian prawnych, które będą pochodziły z regulacji międzynarodowych.

Zmiany prawne będą dotyczyć zdrowia, pracy, możliwości przemieszczania się, kontaktów społecznych.

Księżyc, Uran i Saturn tworzą półkrzyż a punkt "przepalenia" wystąpi w 11-12 stp. Skorpiona.

Jest to punkt związany z tajemnicami, które rządzą wszechświatem. W horoskopie politycznym może on pokazać tajemne inicjatywy i działania. W horoskopie państwa często pokazuje złe zarządzanie kapitałem, podejrzane operacje finansowe, wyprowadzanie kapitału poza granice państwa, potajemne inwestycje poza granicami państwa, różnego rodzaju układy z ponadnarodowymi korporacjami finansowymi /np. ukryty dług/.

Planetą najmocniej uszkodzoną przez powyższy układ i jednocześnie pokazującą problem jest Słońce.

Słońce w solariuszu Polski jest oczywiście w 1 stp. Koziorożca i symbolizuje władzę prezydenta i sejmu, konstytucję, kapitał państwa w sensie materialnym i pozamaterialnym. Słońce to także pozycja państwa. Słońce w obecnym solariuszu znajduje się w 3-cim domu horoskopowym więc może wskazywać na bardzo zły wizerunek i wyobcowanie w międzynarodowych kontaktach. Może to nawet oznaczać tak poważne perturbacje polityczne, które doprowadzą do braku osób reprezentujących państwo.

Nie są to wyjątkowe rewelacje - od dość dawna /a można stwierdzić, że od zawsze/ władza w Polsce ma charakter marionetkowy i jest całkowicie zależna od instrukcji tzw. zewnętrznego "naczalstwa".

"Upadek" pozycji Słońca a tym samym symptomy całkowitej degradacji państwa będą przebiegały w sposób podstępny i niekiedy trudny do zauważenia /tak to się już odbywa/ - podobnie jak w grze w bierki, kiedy wyciąga się poszczególne patyki, tak, aby nie naruszyć reszty konstrukcji.

Należy bacznie śledzić wydarzenia, które wystąpią w ostatniej dekadzie stycznia, ok. 6-9 marca i w kwietniu.


Rząd, który symbolizowany jest przez Merkurego, jest całkowicie uzależniony od instrukcji pochodzących z zewnętrznych sfer /Uran/. Styczeń i luty pokażą wręcz schizofrenię paranoiczną rządu.

Nie należy pokładać najmniejszych nadziei w tzw. opozycji - grają tymi samymi kartami i także znaczonymi. Dotyczy to opozycji parlamentarnej a także środowisk, które nazywają się niezależnymi.

W momencie kiedy Pluton przeszedł nad Saturnem w horoskopie Polski środowiska te są całkowicie zindoktrynowane.

Jakiekolwiek nowe ruchy opozycyjne dopiero powstają ale ich zaistnienie możliwe będzie za około 2 lata, natomiast wpływy społeczne zaistnieją za około 3-4 lata. 


Dość intrygująco przedstawia się w Solariuszu pozycja armii /Mars/. Jest to pozycja trudna do jednoznacznego określenia więc prognoza w tym zakresie będzie zawierała zdecydowanie za dużo "albo".

Mars uzyska w ciągu najbliższego roku trygon z Księżycem, półkwadraturę z Plutonem i kwadraturę z Jowiszem. Wszystkie te konfiguracje zaistnieją w drugiej połowie kwietnia i w maju.

Może to wskazywać, że pod wpływem społecznych impulsów armia uaktywnia się i działa destrukcyjnie na plutoniczny sanitaryzm i jego przedstawicieli - czy będzie to odsunięcie całej oszukańczej filozofii sanitaryzmu czy armia weźmie w swoje ręce represyjną rolę sanitarystów to wedle horoskopu kwestia otwarta.

Należy jednak uważać na działania armii bo pomiędzy "murem za mundurem" a pacyfikacją ludności jest bardzo cienka czerwona linia.

Kwadrat Mars-Jowisz to klasyczny pokaz arogancji władzy - czy władza zostanie zdyscyplinowana przez armię czy raczej armia zostanie wykorzystana przez arogancką władzę to także kwestia otwarta.

Bardzo kontrowersyjną kwestią jest także miejsce położenia Marsa /symbol armii/ - osiąga on swoją aktywność w tym samym punkcie horoskopu, w którym znajduje się Mars w horoskopie Rosji.

Jest to punkt przejmowania wpływów /a nawet władzy/ i może także wskazywać na "porozumienie" stron Polska-Rosja. Realizacja takiego scenariusza wskazywałaby, że następuje powrót do dawnego układu sił w Europie i przejmowaniu przez Rosję utraconych 30 lat temu wpływów.

Wielokrotnie zwracałam uwagę, że obecny czas jest kontynuacją działań z lat 80-tych a niedokończone kwestie tzw. postsowieckiego bloku będą właśnie teraz miały swój finał.

Takie połączenie solarnego Marsa z Marsem w horoskopie Rosji pokazuje także możliwość prowokacji /raczej ze strony Polski/, która ma doprowadzić do zaplanowanych działań - szalenie niebezpieczny scenariusz ... proszę patrzeć na wydarzenia już teraz, w najbliższych dniach.


Wenus /retrogradacyjna/ czyli symbol usłyszenia i zrozumienia sytuacji, w jakiej Polska się znajduje, jest w koniunkcji z Plutonem /w 4-tym domu/ a tym samym do początków marca będzie pokazywała coś, co wcześniej nazwałam "całym tym kur...stwem ".

Wenus zmusza aby wdrapać się na sam szczyt i z tej perspektywy obejrzeć świat - piękna ta Wenus ?

Proszę jednak pamiętać, że takie wdrapywanie się na szczyt jest duchowo wyczerpujące a fizycznie wyniszczające.

Do połowy marca Wenus i Mars posuwają się po zodiaku w koniunkcji i wchodzą w półkwadraturę z Neptunem /symbol pandemii/. Jest to bardzo ważny tranzyt, który mówi, że przyszedł czas ostatecznego wyboru - z astralnego hipermarketu wychodzisz tylko z jednym towarem.

To także czas tzw. fałszywych proroków.


Neptun to nie tylko symbol pandemii. W solariuszu to przede wszystkim obraz państwa z jego granicami, zasobami, strukturą społeczną itp.

Dyrekcyjny Pluton tworzy kwadraturę z solarnym Neptunem a to może oznaczać, że tzw. sojusznicze armie i jeszcze bardziej sojusznicze służby specjalne tworzą na terenie Polski "korytarz operacyjny".

Tego typu działania wymagałyby prawdopodobnie wprowadzenia stanu wyjątkowego lub innych rozwiązań o charakterze represyjno-prawnym.

Najbardziej prawdopodobnym momentem rozpoczęcia tego typu działań /w następstwie np. prowokacji, o której wcześniej wspomniałam/ jest 13-20 stycznia, kiedy tranzytujący Mars wejdzie w koniunkcję z dyrekcyjnym Plutonem /21 stp. Strzelca/ i stworzy kwadraturę z Neptunem.

Taka kwadratura Mars-Neptun miała miejsce 13 grudnia 1981 r. /oczywiście w innych znakach/.


Należy pamiętać :

Żyjemy w świecie iluzji. To już nie jest sen na jawie ale sen śniony w czasie snu.

Znaki powietrza organizują świat nie wedle realnych zdarzeń ale wedle wyobrażeń, które pochodzą z emocji. Jeśli wyobrażenia nie współgrają z realnymi faktami to tym gorzej dla faktów.

W najbliższym czasie należy mocno zakotwiczyć się w energiach ziemskich /Byk, Koziorożec, Panna/ czyli upór, pragmatyzm, praktycyzm, wysiłek, cel, konkret, doświadczenie, poznanie.

Wystawianie się na huraganowe podmuchy energii powietrza /Bliźnięta, Waga, Wodnik/ doprowadzi do szaleństwa.0 komentarze:

Prześlij komentarz