poniedziałek, 29 sierpnia 2022

Retrogradacyjny tranzyt Marsa w znaku Bliźniąt, cz. 5

 

Prowokacje

Mars w Bliźniętach jest prowokacyjny. Retrogradacyjny Mars w Bliźniętach jest bardzo mocno prowokacyjny.

Taki Mars prowokuje do konfliktów pomiędzy sąsiadami, członkami rodziny, znajomymi, kolegami, "ekspertami" w jakiejś dziedzinie, tzw. fachowcami, państwami-sąsiadami lub państwami-sojusznikami itp.

Taki Mars tworzy kasty, wynosi jednych i powoduje upadek innych, kreuje w równym stopniu zasługi jak i grzechy. Jest oceniający, dyskwalifikujący, wyróżniający. Wszystko zależne jest od pewnego wzornika/matrycy, która w danym momencie jest zastosowana.

Nic w tym dziwnego, bo przecież Bliźnięta to taka kulawa ziemska matryca, taki erzac boskiej matrycy inaczej nazywany matrixem. Mars w tym znaku "ożywia" matrixa /uwalnia jego możliwości/ i prawdopodobnie najbliższy czas będzie mocnym pokazem ekspansji sztucznej inteligencji.

Sztuczna inteligencja będzie prowokować a jednocześnie "uczyć się" na sytuacjach konfliktowych.

Ponadto będzie wykorzystywana coraz szerzej tam, gdzie taki konflikt będzie miał miejsce /szkolnictwo, służba zdrowi, administracja publiczna, transport, przepływ dóbr i usług, przepływ informacji/. Gromadzone i przechowywane informacje zaczną wypadać niczym trupy z szafy a wszystko to zgodnie z ustalonymi algorytmami, w inteligentny sposób /na tyle na ile może być inteligentna "sztuczna inteligencja"/.


Położenie planet sprzyja wszelkiego rodzaju prowokacjom oraz w dalszej kolejności stwarzaniu zapotrzebowania na wbudowywanie sztucznej inteligencji w sieć społecznych interakcji.

Saturn w Wodniku /trygon z Marsem/ tworzy okazje do zademonstrowania wolności ale prawie jednocześnie Neptun /kwadratura do Marsa/ ogranicza tę wolność. Można powiedzieć, gaz i hamulec... gaz i hamulec ... aż do zarżnięcia silnika. Wtedy silnik trzeba wymienić.

Jest to także okazja do eliminacji pewnych zjawisk, poglądów, grup społecznych lub poszczególnych osób - Saturn podpuszcza aby się objawili i zaczęli się wykazywać a Neptun sprawnie ich eliminuje ... dostaje ofiarę "na talerzu".

Mars w Bliźniętach uwielbia dyskredytować i eliminować a więc należy mieć się na baczności, co się mówi, gdzie się mówi i do kogo. Wszystko może być zapamiętane i wykorzystane w odpowiednim momencie a 5-tym domem od znaku Bliźniąt jest Waga, która może przynieść popularność /niekiedy wątpliwą/ a jeszcze częściej sprawę administracyjno-prawną.Przy kontrowersyjnym aspekcie, Mars może zorganizować szaleńca, który zrealizuje dramat swojego życia /tak było w czasie ostatniego tranzytu Marsa przez znak Bliźniąt, kiedy planeta stworzyła trygon z Saturnem i objawiło się to krwawą strzelaniną w domu handlowym w Kolorado, marzec 2021 r./.

Mars lubi organizować rozróby, marsze na ..., uliczne bitwy, wojny domowe, dewastowanie różnego typu obiekty, publiczne palenie książek itd.

Mars także bardzo chętnie zorganizuje jakiś kontyngent wojskowy, "misję pokojową" aby przywołać do porządku tych wszystkich, którzy zachowują się niepokornie w stosunku do matrixa.

Głupawka medialno-informacyjna to także ulubione zajęcie Marsa w Bliźniętach. Popisy, awantury, wulgaryzmy itp. ... a wszystko to w celu sprowokowania. Do tego dochodzą oczywiście kłamstwa i manipulacje


Najsilniejszy okres jątrzenia przypada na przełom wrzesień-październik oraz listopad-grudzień.

Natomiast najbardziej prawdopodobna eksplozja energetyczna na pierwszą dekadę lutego 2023 r.

Znak Bliźniąt może bardzo mocno pokazać jak Mars degeneruje się ze swojej duchowej wolności do wolności cielesnej i nabywa naturę Plutona /prawo pięści i argumentów/. 

Należy pamiętać, że wolność jest w głowie a nie na języku.

I jeszcze cytat, który pokazuje problem Marsa w Bliźniętach:

"- Ale "gloria nie znaczy "argument nie do zbicia" - zaprotestowała Alicja.

- Kiedy Ja używam jakiegoś słowa - głos Humpty Dampty brzmiał dość pogardliwie - Sam decyduję, co ono będzie znaczyć, i dokładnie to znaczy.

- Problem w tym - powiedziała Alicja - że nie wiadomo, czy może pan tak nadawać słowom dowolne znaczenia.

- Problem w tym- powiedział Humpty Dampty - kto kim rządzi. To wszystko."

                                   /Lewis Carroll, Po drugiej stronie lustra/

_______________________________________

Tranzytujący Księżyc osiągając 1-2 stp. Wodnika oraz zbliżając się do Urana /ok. 15 stp. Byka/

tworzy z Neptunem septyl - systematycznie pojawia się lawina nieprawdziwych informacji.


0 komentarze:

Prześlij komentarz