sobota, 20 sierpnia 2022

Retrogradacyjny tranzyt Marsa w znaku Bliźniąt, cz. 3

 

Właśnie w tej chwili Mars kończy tranzyt przez znak Byka.

Zostawia w tym znaku całkiem spore fragmenty pustej przestrzeni, którą należy zagospodarować. Nie jest to totalny ugór /Mars tranzytował biegiem prostym/ jednak z pewnością odczujemy pewne braki. Dotyczyć będą systemów wartości, stanu posiadania, kapitału społecznego, możliwości dalszego rozwoju np. kariery, inwestowania posiadanego kapitału lub po prostu brak pieniądza.

Puste przestrzenie będzie, oczywiście, ochoczo wypełniał Uran swoimi matrixowymi pomysłami, jednak na razie ten kosmiczny łobuz wchodzi w bieg wsteczny i do połowy stycznia 2023 r. będzie zmuszony powstrzymać swoje zapędy.

Warto więc wykorzystać niezdecydowanie Urana i uzupełnić lub zagospodarować bycze poletko wedle własnych pomysłów. 

Najlepiej wykorzystać do tego tranzyt Słońca, Merkurego i Wenus przez znak Skorpiona /opozycja do Byka/. Tranzyt będzie miał miejsce pomiędzy 24.10 a 23.11 i może stać się okazją do całkiem ciekawych pomysłów dotyczących finansów a także oceny sytuacji "co warto a co nie warto".

W czasie dwu ostatnich dni Mars wszedł na swoją własną pozycję w horoskopie natalnym Polski. Towarzyszył mu w tym Księżyc a kilka dni wcześniej Mars stworzył trygon z Plutonem.

Może to oznaczać, że w ostatnim tygodniu w wyniku działania tzw. SYSTEMU społeczeństwo polskie zostało okradzione ze swojego dorobku oraz odebrano mu możliwość rozporządzania społecznymi zasobami - to ubóstwo, które w niedalekiej przyszłości stworzy możliwość zastosowania przez MATRIX odpowiednich instrumentów regulujących finanse państwa.

Przewiduję, że około lutego 2023 r. zostanie zastosowany pakiet antykryzysowy, który będzie stwarzał pozory uregulowania trudnej sytuacji.


Teraz Mars wtacza się w obszar znaku Bliźniąt, i oprócz wcześniej omówionych tzw. punktów brzegowych swojej retrogradacyjnej ścieżki, w istotny sposób zaznaczy miejsca aspektowania przez inne planety. 

Druga połowa listopada i pierwsze dni grudnia to czas, kiedy wystąpi pomiędzy Marsem a Saturnem trygon oraz kwadratura Mars-Neptun.

Prawdopodobnie będzie to czas związany z reaktywacją pandemicznej psychozy lub innych tematów związanych ze zdrowiem i leczeniem. Prawa, regulacje i rozwiązania, w tej kwestii, mogą być tak absurdalne, że nastąpi gwałtowny upadek wszelkich społecznych autorytetów i liderów /szczególnie tych pojawiających się w mediach/. 

Może także wystąpić blokada w administrowaniu państwem lub brak możliwości powoływania skutecznych osób do administrowania.

W tym samym czasie Merkury i Wenus /w Strzelcu/ stworzą opozycję z Marsem a to może spowodować utrudniony dostęp do informacji, do pomocy lekarskiej. Być może następny lockdown.

Cały układ planetarny mocno obciąża płuca, oskrzela, gardło, tchawicę, ramiona, ręce.

Może przywołać na początku 2023 r. nową formę presji szczepionkowej.


0 komentarze:

Prześlij komentarz