czwartek, 25 sierpnia 2022

Retrogradacyjny tranzyt Marsa w znaku Bliźniąt, cz. 4

 

O USA i ... carskiej Rosji


Natalny Mars w horoskopie USA zajmuje 22 stp. znaku Bliźniąt.

Mars odpowiada za działania militarne lub paramilitarne prowadzone przez USA na terenie państw obcych /bardzo często sojuszniczych, podporządkowanych lub wcześniej anektowanych/. Niekiedy działania te dotyczą wybranych grup społecznych na terenie USA.

Mars wykorzystywany jest do demontażu różnego rodzaju struktur państwowych wszędzie tam, gdzie USA dostrzega "opłacalność" takich działań.

Działania poprzedzane są na ogół indoktrynacją własnego społeczeństwa /poparcie społeczne agresywnych działań/- trygon Księżyc-Mars.

Następnie ustanawiane są akty prawne, które tworzą pozór praworządności dla agresywnych poczynań - trygon Mars-Saturn.

Neokolonialne działania USA mają na celu wydrenowanie atakowanych państw /złoża, ziemia, zasoby ludzkie itd./ w celu stworzenia zaplecza do dalszych ekspansji - kwadratura Mars-Neptun.

USA, nie prowadząc działań neokolonialnych, nie posiada potencjału aby utrzymywać status hegemona. To demonstracja wspomnianej już zasady "wolnoć Tomku w cudzym domku".

Natalny Uran w horoskopie USA zajmuje 9 stp. Bliźniąt i także jest związany z bliższym lub dalszym otoczeniem USA. Zaznacza się tu przede wszystkim polityka zagraniczna i szeroko pojęta symbolika USA /placówki dyplomatyczne, gmachy i inne budowle pokazujące wielkość i "praworządność" w tym kraju /trygon Uran-Saturn/. Amerykański jazgot na temat demokracji i zasad /jedynych, obowiązujących wszystkich/ to także robota Urana. 

USA wykorzystuje Urana do wmontowywania w innych krajach swoich wizji na temat zasad, jakie mają obowiązywać na całym globie.

Mars z Uranem, w horoskopie USA, to także specjaliści od różnego typu prowokacji, siania zamętu, wkładania patyka między szprychy itp.

Mars z Uranem wykazuje jednak sporą dozę mściwości na osobie/organizacji, która wykorzystuje go jako instrument - dotyczy to ścisłej koniunkcji Mars-Uran.

Mars zdziera maski z oblicza przedstawicieli uranicznych zasad, dokonuje wiwisekcji, objawia prawdziwą szatańską mordę a często pozbawia głowy /dosłownie lub w przenośni/. Bardzo często jest to demonstracyjne walenie z armat /Mars/ w imię wolności, demokracji i wszelkich innych amerykańskich wartości /Uran/, nad którymi powiewają sztandary.

Ogólnie można powiedzieć, że jest to wprowadzanie MATRIXA przy pomocy armii.


Ostatni tranzyt Marsa /bieg prosty/, który skutkował koniunkcją z Uranem miał miejsce w znaku Byka w 19 stp., na przełomie lipca i sierpnia tego roku. 

31 lipca V Korpus Armii US w Poznaniu został uhonorowany tytułem "Camp Kościuszko" - obce wojsko otrzymało namaszczenie aby stać się "narodowym, polskim bytem".

*Niby nic takiego, jednak zwracam uwagę, że V Korpus Armii US to ci, którzy zawsze są wysyłani poza granice swojego kraju, tam gdzie trwa wojna lub ma być zainicjowana. To uczestnicy wojen światowych, wojny w Bośni, Kosowie, Kuwejcie, Iraku.

Symbolicznie jest to bardzo negatywne zdarzenie w czasie koniunkcji Mars-Uran ... całkowite ubezwłasnowolnienie militarne.

Wcześniejszy tranzyt Marsa /także bieg prosty/ i jego koniunkcja z Uranem to styczeń 2021 r.- dokładnie w czasie, kiedy zaprzysiężono nowego prezydenta w atmosferze ogólnego cyrku i oczywiście w obecności dużej ilości wojska /Mars/.

*Przypominam moje posty z 11.01.2021 "Ameryka na ostrym zakręcie" i z 14.01.2021 "Dzikość serca".

Warto także przywołać ostatni tranzyt retrogradacyjny Marsa przez znak Bliźniąt, który miał miejsce pomiędzy październikiem 1990 r. a marcem 1991 r. /obejmował 1-szą połowę znaku/.

Mars stworzył wtedy trzykrotnie koniunkcję z natalnym Uranem w horoskopie USA.

Wydarzenia z tego okresu to np. :

- upadek bloku wschodniego, republiki postsowieckie uzyskują niepodległość

- zjednoczenie Niemiec

- operacja "pustynna Burza" w Kuwejcie i I-sza wojna w Zatoce Perskiej

- początek destabilizacji na Bałkanach i wojna w Chorwacji

- w Polsce szczyt afer finansowych /ART-B, FOZZ/ oraz szczyt aktywności mafii /bandyci par excellence, byłe służby postsowieckie, nowe służby, nowi politycy/ ... czyli hulaj dusza, piekła nie ma ... zupełnie tak jak obecnie


W czasie obecnego tranzytu Marsa, planeta "dotknie" natalnego Urana, w horoskopie USA :

4-8.09.2022 r. 

28.12.2022 -30.01.2023 r. ... bardzo długi przebieg /a w związku z tym mogący przynieść bardzo duże napięcie/ ponieważ Mars wraca w bieg prosty


Na swoją natalną pozycję /w horoskopie USA/ Mars wejdzie :

w pierwszych dniach października 2022 r

23-28.11.2022 r.

3-8.03.2023 r.


Retrogradacyjny, długi tranzyt Marsa przez miejsca wrażliwe w horoskopie USA oraz ingres Saturna w znak Ryb oraz Plutona w znak Wodnika /ingresy będą miały miejsce w marcu 2023 r./ przyniosą niewątpliwie bardzo duże zmiany ... ale o tym napiszę przy innej okazji.


Kraje, które w swoich horoskopach mają Urana w Bliźniętach, są/były dla USA potencjalnymi terenami stref wpływów w celu dalszej ekspansji.

Jakie to kraje ?

Syria, Liban, Kanada, Jugosławia /komunistyczna/, Bułgaria /komunistyczna/, Polska /komunistyczna/, Albania /komunistyczna/, Jordania, Wietnam, Filipiny, Japonia, Rumunia /komunistyczna/, Sri-Lanka, Izrael, Pakistan, Irlandia, Niemcy Wschodnie /komunistyczne/ , Tajlandia, Korea Południowa, Chiny /okres Czang-Kaj-szeka 1943-49/.

*Ciekawostką jest także fakt, że horoskop Rosji okresu Romanowów także ma Urana i Marsa w Bliźniętach /prawie koniunkcja/ w 12-tym domu horoskopowym. Dla Romanowów  koniunkcja stała się śmiertelnym zagrożeniem.

Obecny obraz horoskopu po przesunięciach progresywnych wygląda bardzo ciekawie. Nawet pojawia się myśl o reaktywacji takiej Rosji. Pretendentka do rosyjskiego tronu Maria Romanowa żyje, ma syna Jerzego Michajłowicza Romanowa. Ojcem Jerzego jest Franciszek Wilhelm Hohenzollern.

Całkiem niedawno bo 1.10.2021 r. odbył się w Petersburgu ślub Jerzego a w tym roku, w maju, ogłoszono że niedługo przyjdzie na świat dziecko.

Ponadto trzeba przyznać, że horoskop "Rosji Romanowów" bardzo zgrabnie wpisuje się w współczesny horoskop Rosji.


W horoskopie Polski przez ostatnie 31 lat Mars przesuwał się progresywnie przez znak Bliźniąt.

Z tego powodu Polska brała udział w różnego rodzaju misjach na obcej ziemi, inspirowała niesnaski pomiędzy sąsiadami, wysyłała najemników itp.

W tym roku progresywny Mars przesunie się do znaku Raka i stworzy opozycję z natalnym Słońcem, następnie kwadraturę z tranzytującym Jowiszem a w 2025 r. z koniunkcją tranzytującego Neptuna i Saturna. Tworzy się więc półkrzyż z wrażliwym punktem w pierwszych stopniach Skorpiona. 

Oznacza to zachwianie się pozycji Słońca, które progresywnie znajduje się w pierwszych stopniach Wodnika. 

W 2025 r. tranzytujący Pluton dochodzi do pozycji progresywnego Słońca a to może oznaczać całkowite przemeblowanie państwa.


0 komentarze:

Prześlij komentarz