piątek, 3 lipca 2015

Bardzo gorące lato, cz.1


Lato 2015 r. to niezmiernie napięta sytuacja pod względem astrologicznym.
Ostatni tydzień już pokazał nerwową i niebezpieczną atmosferę a to zaledwie przygrywka.
Napięcie będzie stopniowo narastało aż do pierwszej dekady sierpnia, kiedy to osiągnie apogeum.
Będziemy mieć taki oto obraz nieba :
- w znaku Lwa /w ostatnich stopniach/ utworzy się bardzo mocna koniunkcja złożona z Jowisza, Wenus i Merkurego
- w ostatnich stopniach Skorpiona, planeta Saturn wejdzie w ruch prosty i będzie tworzyła ze wspomnianą koniunkcją ścisłą kwadraturę
- dodatkowo planeta Mars /w ostatnich stopniach Raka/ bardzo mocno zaktywizuje wspomnianego Saturna
- przesuwający się Księżyc w dniach 3-8.08 będzie aktywizował wszystkie wspomniane planety
Cały ten układ cechuje wyjątkowa gwałtowność i jednocześnie tendencja do niekontrolowanych wyładowań energetycznych.
Należy  zadbać o zdrowie, szczególnie o układ krwionośny, serce. Uważać należy na wysokie temperatury oraz zmiany pogody. Żywioły mogą być wyjątkowo niebezpieczne.
Niestety ta gra żywiołów nie będzie dotyczyć tylko aury.
Może dotyczyć naszych zachowań - wyjątkowo niezrównoważonych a niekiedy wręcz nieobliczalnych.
Życie społeczno-polityczne także będzie temu podlegało i to jest chyba ten najbardziej niebezpieczny element /pisałam już o tym wielokrotnie/.
Pokazany układ planetarny będzie aktywizowany przez najbliższe 2-3 lata. W związku z tym, wydarzenia, które zaistnieją tego lata mogą nam "towarzyszyć" przez taki właśnie czas.
Kwadratura planet z ostatnich stopni znaku Lwa z Saturnem w ostatnich stopniach Skorpiona to symboliczne zderzenie niewinności i naiwności z dominacją i bezwzględnością.
W kwadraturze tej zawarta jest symbolika dotycząca religijnych zawirowań, religijnych wojen, kryzysów finansowych, kryzysów walutowych i zmian dotyczących pieniądza /denominacje, wycofywanie lub wprowadzanie pieniądza na rynek/, upadających banków, zawirowań na giełdach, działań wojennych itp.

W Polsce będzie to z pewnością bardzo gorący czas, chociażby z powodu kampanii wyborczej. Jej przebieg może być zaskakujący i chwilami absurdalny a jednocześnie w dużym stopniu naznaczony wydarzeniami spoza naszego kraju.
Niewykluczone, że już za chwilę /nawet w przeciągu najbliższych trzech dni/ dostaniemy następną porcję informacji dotyczącą podsłuchiwanych rozmów.
Prawdopodobnie zobaczymy u wielu polityków pewien rodzaj konsternacji - oni po prostu mają problem ze zrozumieniem ogarniającej ich rzeczywistości, prawdopodobnie nie są przygotowani na nadciągające zmiany.

0 komentarze:

Prześlij komentarz