sobota, 4 lipca 2015

Bardzo gorące lato, cz.2


W najbliższym okresie zaznaczy się dalsza ekspansja państwa islamskiego.
Mamy już przykłady tych poczynań. W poście z 2.02.2015 r. "Początek roku i ...... dżihad" pisałam o zagrożeniach dotyczących miejsc rozrywki i wypoczynku. Zaznaczyłam także miejsce szczególnie wrażliwe a mianowicie Los Angeles i okolice. Być może Los Angeles należy przyjąć jako symbol dostatku i amerykańskiego stylu życia i wtedy zagrożone mogą być inne miejsca, które w pewnym sensie przypominają atmosferę tego miasta. Ale .......... nie można wykluczyć dosłowności w tym horoskopowym obrazie.
Horoskop państwa islamskiego bardzo mocno koreluje z horoskopem Stanów Zjednoczonych.
Dwa lata temu pisałam /post z 28.08.2013, "Okiem astrologa- amerykański teatr wojenny"/o pewnych niebezpieczeństwach, które pojawiają się w momencie amerykańskiej operacji w Libii /Świt Odysei/.
W obecnym czasie można te zapowiedzi zweryfikować. Zapowiadałam iż pełny dramatyzm sytuacji zobaczymy na przełomie czerwiec/lipiec 2014 r. .......... i tak się stało, 29.06.2014 r. powstało ISIS.

Obecnie, cały ten układ gwiazd, którego początek był w 2011 r., przyjmuje postać tzw. półkrzyża a jego ramiona pokrywają się z końcem Wodnika, końcem Lwa i końcem Skorpiona.
Wyładowanie energii wypadnie w końcówce znaku Byka - w horoskopie Polski jest tam planeta Mars, więc należy przypuszczać, że staniemy się uczestnikami wydarzeń, które swój początek mają w marcu 2011 r. w dalekiej Libii.

Lato bardzo niebezpieczne. 15.07-10.08 to szczególnie wrażliwy czas ale można założyć, że sytuacja trochę się zacznie normalizować dopiero na przełomie wrzesień/październik.

* Disneyland Resort /pierwszy, który powstał/ w Anaheim /niedaleko Los Angeles/ 17 lipca będzie obchodził swoje 60 urodziny  - z pewnością będzie wielka feta .......... miejmy nadzieję, że pod bacznym okiem stróżów prawa.


0 komentarze:

Prześlij komentarz