wtorek, 23 stycznia 2018

Uran - pajęcza sieć


Uran jest niczym pajęcza sieć. Ma tendencje do rozrastania się i tworzenia nowych powiązań i .... w pewnym momencie oplata nas jak kokon.
Jeśli Uran jest dobrze aspektowany to dostarczy nam bardzo dużo impulsów mentalnych, które prowadzą do poszukiwania "nieznanego", szerokich zainteresowań w różnorakich dziedzinach, rozwoju intelektualnego itp.
Negatywnie aspektowany Uran to niemożność poradzenia sobie z dużą ilością impulsów mentalnych lub nieumiejętność wychwytywania ich. Często zaznacza się także nieumiejętność wyciągania wniosków z obserwacji świata zewnętrznego. Negatywny Uran to także np. brak zrozumienia czytanego tekstu, niemożność skupienia się, wewnętrzny przymus szukania kontaktów towarzyskich.
Uran jest bardzo ekspansywny i na ogół trzeba go "trzymać w cuglach" - adresy, telefony, znajomi, sąsiedzi, informacje, plotki, fake newsy rozrastają się niekiedy w absurdalny sposób.
Należy być niezwykle ostrożnym w tej materii "bo nie ludzie słowa ale słowa ludzi niosą" ****.
Urana można powiązać z chorobami cywilizacyjnymi takiego typu jak alergie, stany astmatyczne, lęki, depresje, schorzenia psychosomatyczne /posadowienie w znaku Panny, negatywne aspekty z Plutonem, uszkodzenie planet w znaku Panny/.
Nieharmonijny Uran w horoskopie wskazuje na niesprzyjające nam układy środowiskowe /znajomi, sąsiedzi, rodzeństwo, dalsi krewni itp./.

Kiedy Uran przemieszczał się przez znak Barana popularnym stało się selfie - "popularyzacja" siebie samych i tego jak się nam miło żyje /zagrał trygon Baran-Lew/.
Uran w Byku także będzie chciał dokonać prezentacji ale zaznaczy się trygon Byk-Panna, dodatkowo wspierany przez Saturna w Koziorożcu.
Być może zaczniemy popularyzować nasze dokonania, naszą pracę, nasze materialne dokonania, nasz stan posiadania,  Być może śliczne mordki i seksowne udka zostaną zastąpione przez zdolne i pracowite dłonie, pomysłowe rozumki i karty kredytowe. Powiedzenie "po owocach ich poznacie" stanie się szczególnie aktualne.
Kiedy Uran wejdzie po 2020 r. w układy nieharmonijnie /tranzyty ze strony Wodnika/ może nastąpić znaczące "skrzywienie" impulsów uranicznych i będziemy przymuszani aby zaprezentować nasz stan posiadania i nasze twórcze możliwości.
_____________________________________
Przy okazji dalszego rozważania wpływów Urana, pojawiły się dodatkowe prognozy :
- możliwe sukcesy polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji /historyczne nawiązanie do 1973 i 1974 r./
- zaistnienie podstaw do zmian konstytucyjnych i zmian samorządowych /w Polsce/
- stworzenie nowej jednostki wojskowej do tzw. zadań specjalnych lub do działań poza granicami Polski
- Kościołowi mogą zostać przekazane /w sposób pokrętny/ nieruchomości lub środki finansowe /w Polsce/
- w Chile i w Argentynie możliwe bardzo istotne zmiany społeczne i polityczne /możliwa ingerencja USA/
- na świecie możliwość ataków na organizacje/grupy żydowskie ; możliwe starcie Izrael - państwa arabskie
- zmiany na rynku ropy naftowej
- aktywizacja palestyńskich grup terrorystycznych
- w Grecji prawdopodobne jest nieszczęśliwe zdarzenia na dużą skalę
- Sztokholm ??
- gmach opery w Sydney ??
- most Bosforski w Stambule ??
- nowe lub stare kłopoty Donalda Trumpa lub/i ewentualnie nowa polityka amerykańskiej administracji
_____________________________________
Dziękuję za komentarz do postu " Polska w 2018 roku".
Niestety omówienie wszelkich astrologicznych niuansów lub zdarzeń jest nierealne, zawsze pojawi się jakieś niedopowiedzenie.
Posiadam niestety jeden mózg, parę rąk z dziesięcioma paluszkami i ..... wieczność. 
Wieczność jest najważniejsza i być może za jakieś .... 155 lat uzupełnię moje niedoróbki lub co nieco zweryfikuję przekaz.
Lilith i węzłów księżycowych nie omawiam - są symbolicznie związane z położeniem Księżyca i moim zdaniem lepiej koncentrować się na zrozumieniu jego znaczenia w horoskopie. Ale to jest moja opinia ... i tylko moja. Nie jest wykluczone, że w przyszłości takie podejście zmieni się .... może ?
Natomiast o znaczeniu tranzytu Marsa w obszarze 29 stp. Koziorożca - 10 stp. Wodnika, napiszę niebawem.
Krzyż w horoskopie Donalda Tuska jest elementem, który jest wpisany w jego życie niczym genotyp. On funkcjonuje poprzez ten układ, jest dla niego normalnością. Moment, kiedy istotna planeta tranzytująca wchodzi w koniunkcję z jakimś "ramieniem krzyża" może ten układ napinać i pokazywać najistotniejsze problemy-decyzje w życiu człowieka. W najbliższym czasie będzie to Uran tranzytujący Słońce. Jednak jeszcze ciekawszym jest układ, kiedy ciężkie planety wchodzą w trygony z "ramionami krzyża" - wtedy następuje szczególna dynamika rozwoju zdarzeń. Tak było kiedy w 2007 r. /na jesieni/ Saturn wszedł do znaku Panny i utworzył trygon z natalnym Słońcem D. Tuska i jest tak obecnie, kiedy Saturn w Koziorożcu robi trygon ze Słońcem.
O kwadraturowych aspektach Urana /szczególnie ze Słońcem i Saturnem/ można powiedzieć, że "nie ma tego dobrego co by na złe nie wyszło" .... taka ironia losu.
Uran /tranzytujący/ w znaku Byka, który robi kwadraturę do natalnego Urana, może pokazać perturbacje, które dotykają środowisko D. Tuska /np. całkowity rozpad PO i stworzenie nowej organizacji, mogą także nastąpić istotne przekształcenia organizacyjne/.
A premier B. Szydło i tranzyt Urana przez natalne Słońce /24 stp. Barana/.... tak jak napisałam - Uran potrafi wynieść ale także pociągnąć w dół.
Mam nadzieję, że mój blog /mimo różnego typu uogólnień czy niedokładności/ jest inspiracją aby pochylić się nad tym, co niebo nam przekazuje. Każdy człowiek może zwrócić uwagę na inne kwestie ponieważ skupia się na czymś innym /to tak jak z oglądaniem zdjęcia - każdy zauważy coś innego /.

0 komentarze:

Prześlij komentarz