poniedziałek, 4 listopada 2013

Jak realizują się prognozy astrologiczne ?

Co jakiś czas wypada sprawdzić, w jaki sposób realizują się prognozy astrologiczne.
Obserwacja wydarzeń może pomóc w konstruowaniu następnych prognoz / podobnie działa lekarz, który leczy pacjenta i jednocześnie obserwuje czy jego diagnoza jest właściwa /.
Co przewidywałam, co się sprawdziło, a co się nie sprawdziło ?

- 12.08 pisałam - przed 9.09 nastąpią kłopoty z umowami dot. spraw finansowych - 6.09 wybuchła sprawa z OFE / jeżeli prognoza się sprawdziła to znaczy, że jest to kwestia bardzo poważna i moje dalsze prognozy dotyczące tej kwestii są trafne/.
- 12.08 pisałam - wizerunek premiera pogorszy się z bardzo konkretnych powodów; wspomniałam także o dużej ilości kłamstw - prognoza sprawdziła się / żyjemy w totalnym oszustwie /, temat oszustw jest tematem rozwojowym.
- 12.08 pisałam - nawiązując do katastrofy w Smoleńsku - chyba jest coś na rzeczy, bo cały ostatni czas był przepleciony doniesieniami na ten temat / zastanawiam się czy 5-10.12.2013 nie nastąpi jakieś nagłe skumulowanie pewnych doniesień / - jeśli coś takiego się wydarzy, to będą to wydarzenia godne uwagi.
- 12.08 pisałam - manifestacje, wiece, pyskówki - póki co, obeszło się na pyskówkach, trwają protesty dotyczące 6-latków w szkołach.
- 29.09 pisałam - zagrożenie dotyczące kapitału, pieniędzy itp.- potwierdziło się na poziomie instytucji państwowych / budżet, OFE, korupcja w spółkach skarbu państwa, nowe akcje kredytowe i tzw. odwróconego kredytu / - tendencja jest rozwojowa, jeszcze dowiemy się czegoś.
- 29.09 pisałam - niepokojące daty : 30.10-2.11.2013 - w tym czasie przyszła informacja o niespodziewanej wizycie w Polsce Johna Kerry'go / ta wizyta może nasz kraj wmanewrować w jakąś "niesympatyczną" sytuację/.
- 28.09 pisałam - Wlk.Brytania, zmiana warty w pałacu - zaczęto sugerować, że następca tronu Karol nie nadaje się do pełnienia funkcji głowy państwa i kościoła.
- 22.09 pisałam - post: "okiem astrologa, co przyniosą najbliższe lata /cz.2 bunt maszyn / - prognoza realizuje się z bezwzględną dokładnością - wydaje mi się, że te sprawy mogą zdominować najbliższe lata.
- 10 i 11.09 pisałam - zmierzch chrześcijaństwa czy wielka zmiana ? - prognoza realizuje się, proces bardzo powolny.
- sprawy amerykańskie realizują się wręcz z nieprzyzwoitą dokładnością / ostatnia strzelanina na lotnisku w Los Angeles miała miejsce, kiedy Księżyc był.............gdzie?............oczywiście w znaku powietrznym, w Wadze /. Ale oczywiście są to sprawy bardzo, ale to bardzo rozwojowe.

0 komentarze:

Prześlij komentarz