piątek, 20 maja 2016

Bliźnięta**


Cechy charakteru, które zademonstruje znak Bliźniąt oraz wydarzenia, które wniesie w nasze życie zależne są od :
- położenia znaku w domu horoskopowym
- planet, które znajdują się w znaku Bliźniąt oraz ich konfiguracji z innymi ciałami niebieskimi
- pozycji Urana w znaku i domu horoskopowym i konfiguracji tej planety z innymi
Uran ma kluczowe znaczenie interpretacyjne.
Bardzo ważnymi planetami, w przypadku tego znaku, jest Mars, Merkury i Pluton.

Znak Bliźniąt w domu horoskopowym :
- w 1-szym ..... jesteśmy swoistym reprezentantem naszego środowiska, jesteśmy z nim tożsami i wykazujemy podobne cechy. Człowiek jest dosyć ruchliwy i bardzo kontaktowy.
- w 2-gim ...... lubimy mieć dużo znajomych i kontaktów bo to może nam pomóc w zarobkowaniu lub zdobywaniu innego typu profitów. Być może, że zarabiamy wykonując zawód związany ze znakiem Bliźniąt.
- w 3-cim ...... naturalne położenie znaku ..... kontakty, znajomości, związki rodzinne są ..... bo są.
- w 4-tym ..... ze znajomymi, dalszą rodziną czujemy się jak w domu. W czasie podróży, każdy hotel, samochód czy samolot staje się naszym domem. Być może rodzeństwo zastępowało nam rodziców.
- w 5-tym ..... nasze znajomości, kontakty i przemieszczania służą naszej przyjemności /klasowe spotkania po latach lub grillek z sąsiadami/.
- w 6-tym ..... pracujemy w "bliźniaczym" środowisku lub pomagamy sobie sobie nawzajem. Możemy też wykonywać pracę, symbolizowaną przez ten znak, - jednak będzie to praca podległa.
Niekiedy to położenie mówi o chorobach rodzeństwa, kolegów, sąsiadów lub o ich zawodzie.
- w 7-mym ..... mamy wizerunek człowieka kontaktowego, posiadającego rozległe znajomości. Możemy tworzyć związki biznesowe i zawierać różnorakie umowy z naszą rodziną, znajomymi i sąsiadami.
Zdarza się, że naszym partnerem życiowym zostanie ktoś z grona kolegów czy sąsiadów a nawet osoba w jakiś sposób skoligacona z nami .
- w 8-mym ..... znajomości i kontakty są dla nas kapitałem i być może w przyszłości przyniosą nam profity.
Może się zdarzyć, że praca związana z tym znakiem /np. pisarstwa/ przyniesie nam zabezpieczenie finansowe w przyszłości /honoraria i tantiemy/. A może dostaniemy coś w spadku /znajomi, rodzeństwo itp./.
- w 9-tym .... być może ktoś z naszego "bliźniaczego" środowiska wyjedzie gdzieś bardzo daleko lub zajmie się nauką. A może napiszemy książkę /wspomnienie z dalekiej podróży/ albo zostaniemy reporterem w National Geographic. Nasze środowisko może być wielokulturowe.
- w 10-tym ..... Być może dzięki "bliźniaczemu" środowisku zrobimy karierę lub ktoś z tego środowiska osiągnie wysoki status społeczny. Człowiek może też zostać redaktorem naczelnym lub autorem-widmo, jakiejś znanej osobistości.
- w 11-tym ..... nasza rodzina, nasi sąsiedzi i koledzy są naszymi przyjaciółmi. Występują wspólne cele i wspólne marzenia. Być może spełnią się nasze marzenia dotyczące poznania kogoś lub pojechania gdzieś.
- w 12-tym ...... nasze "bliźniacze" środowisko może być bardzo wolnościowo nastawione do życia.
Nie można wykluczyć, że kogoś z tych osób czeka izolacja. Być może poznamy kogoś, kiedy będziemy w odosobnieniu /szpital, więzienie, prawie bezludna wyspa/.
Przy takim położeniu znaku Bliźniąt prawdopodobnie nie przepadamy za naszą rodziną, kolegami i sąsiadami i rzadko kontaktujemy się z nimi.

Żeby zobaczyć, czy spokojnie będzie nam upływała sfera życia podporządkowana Bliźniętom, musimy spojrzeć na położenie planety Uran /w domu i w znaku/ oraz na jej konfiguracje z innymi planetami.
Jeśli planeta Uran tworzy nieharmonijne układy /także koniunkcja z inną planetą jest bardzo kontrowersyjna/ to możemy być pewni, że będą kłopoty w tej kwestii. Taki układ jest niekorzystny dla właściciela horoskopu i jego funkcjonowania w sferze Bliźniąt ale także wskazuje kłopoty jego rodzeństwa, kolegów, znajomych, sąsiadów itp.
Jeśli nieharmonijny Uran jest :
- w Bliźniętach ...... nasze środowisko nam nie sprzyja w jakiejś dziedzinie /dziedzinę pokazuje planeta w negatywnym układzie z Uranem/ lub chce wykorzystać nasze kontakty lub znajomości.
- w Raku .....uwaga ! kogo zapraszamy do naszego domu i o czym z nim rozmawiamy. A może rodzice wpoili nam jakieś "dziwne" zasady ?
- w Lwie ..... uwaga ! na hulanki i swawole z rodziną i znajomymi. Jeśli taki Uran "uderzy" w planetę w Byku lub Skorpionie, to imprezka może nas drogo kosztować /niekiedy cały dorobek życia/.
- w Pannie ..... nie zatrudniaj rodziny i znajomych.
- w Wadze ..... może ktoś wtrącać się w twoje małżeństwo lub spowodować, że utracisz popularność. Być może wykorzystuje twoją popularność. Jeśli taki Uran stworzy jeszcze kwadraturę do Księżyca to może nastąpić rozbicie małżeństwa.
- w Skorpionie ..... negatywny wpływ na nasz kapitał /oszczędności, ubezpieczenia/. Nie poręczaj cudzych kredytów, nie pożyczaj pieniędzy. Licz się z tym, że rodzeństwo pozbawi cię spadku.
- w Strzelcu ...... prawdopodobnie będziesz się sądził z kimś z rodziny lub znajomym. Ewentualnie ktoś spowoduje, że będziesz miał kłopoty prawne.
- w Koziorożcu ...... ktoś ci podkopuje autorytet lub go wykorzystuje.
- w Wodniku ...... ktoś udaje twojego przyjaciela i daje ci złudne nadzieje.
- w Rybach ..... uwaga bo możesz przez kogoś trafić do więzienia, szpitala lub w inne miejsce odosobnienia.
- w Baranie ..... ktoś ma duży i negatywny wpływ na ciebie.
- w Byku ..... ktoś chce zarobić na tobie.
Negatywne położenie Urana jest jednocześnie pewną pułapką mentalną.
Bardzo często obwiniamy środowisko za nasze niepowodzenia a tak naprawdę  ci ludzie prezentują nasze własne zasady postępowania  wobec otaczającego nas świata. Dużą sztuką jest zauważenie swoich własnych błędów.

* Używając słowa "ktoś", mam na myśli osoby przypisane do znaku Bliźniąt /koledzy, znajomi, kuzyni, rodzeństwo, szkolni nauczyciele, sąsiedzi/.

* Nieharmonijny Uran jest także symbolem wypadków komunikacyjnych ale oczywiście wszystko zależy od szczegółowych konfiguracji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz