piątek, 17 czerwca 2016

Grunwald


No i jesteśmy zadowoleni.
Mecz Polska-Niemcy zakończył się remisem co jest dla naszego społeczeństwa  niezmiernie budujące.
W postach "Niebo nad naszymi głowami w 2016 r." pisałam, że obraz astrologiczny wskazujący na konfrontacje międzypaństwowe może być obrazem potyczek sportowych, które są niezmiernie popularne w dzisiejszym świecie, i które angażują bardzo dużo energii społecznej.
Pisałam także, że Polska będzie mogła sobie pozwolić na sporą dawkę arogancji i stanowczości w stosunku do naszego zachodniego sąsiada. Jak widać taka tendencja pojawia się nie tylko w polityce ale i w sporcie.

Obraz astrologiczny dotyczy nie tylko polityki ale także i sportu.
Prawdziwe jest stwierdzenie, że sport to sprawa polityczna.
Moje wnioski : w zakładach bookmacherskich można korzystać z prognoz astrologicznych dotyczących społeczno-politycznych zachowań i tendencji.

Niech żyje sport i wszelkie sportowe imprezy. Im więcej sportowych igrzysk tym mniej prawdziwych, krwawych potyczek wojennych. Starożytni Grecy byli bardzo mądrymi ludźmi !
W tej sytuacji wypada nam nawet rozgrzeszyć agresywnych kibiców - to zaledwie płoche baranki w porównaniu z uzbrojoną armią a ich szkodliwość społeczna jest nieporównywalnie mniejsza.

I jeszcze jeden wniosek : należy koniecznie organizować dużą ilość imprez sportowych w krajach arabskich a nadmiar agresji zostanie skanalizowany i rozpłynie się w stadionowych okrzykach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz