środa, 16 sierpnia 2017

Włócznia przeznaczenia, cz.6


Układ "włóczni przeznaczenia" zaznaczony jest także u innego, ważnego, polskiego polityka .....
u prezydenta Andrzeja Dudy.

Konstrukcja :
- czub "włóczni" w 5 stp. Strzelca z posadowionym tam Neptunem
- Neptun występuje w kwinkunksie do Merkurego w 5 stp. Byka i do Marsa i Wenus w znaku Raka
- "punkt przyłożenia" zaznaczony jest w horoskopie przez Saturna w Bliźniętach
Cały układ aktywizuje się już około 3-ciego roku życia i otrzymujemy :
- Neptun /8 stp. Strzelca
- Merkury /8 stp. Byka
- koniunkcja Mars, Wenus, Księżyc w 8 stp. Raka
- Saturn /8 stp. Bliźniąt

W tym wypadku celem nie są egocentryczne pobudki .... człowiek zaistnieje jako reprezentant, przedstawiciel rodu, partii, organizacji lub narodu. Jego głównym orężem staje się mówienie o bliżej nieokreślonych, wyższych wartościach /Neptun w Strzelcu/.
Aktywność Neptuna prowokowana jest przede wszystkim z pozycji "punktu przyłożenia" czyli Saturna w Bliźniętach. Nomen omen dokładnie w tym miejscu znajduje się Merkury i Mars w horoskopie braci Kaczyńskich.
Można powiedzieć, że prezydent Duda porządkuje "lekko rozczochrane" przekazy Kaczyńskich i przedstawia je jako własną koncepcję. Czy jest to objaw "wybicia się na niepodległość" czy realizacja funkcji "gadającej marionetki" to sprawa drugorzędna.
Neptun, w tak poważnym stopniu uszkodzony, zawsze przynosi kłamstwa, bełkot i myślenie klanowe/sekciarskie. Między innymi z tego właśnie powodu, prezydent od początku swojego urzędowania traktowany jest jako reprezentant jedynie pewnego kręgu społeczeństwa.
Aktywność 8 stp. znaku Raka /skrzydło włóczni/ wnosi puste popisy, oszustwo, prezentowanie fałszywej fasady. Aktywność 8 stp. Byka pokazuje natomiast duży problem z inicjatywą i energią .... bezwolność a tym samym potrzeba aby korzystać z tzw. zewnętrznych źródeł zasilania.

Jest duże prawdopodobieństwo, że ostatnie ruchy obozu prezydenckiego to jedynie gra strategiczna .... stworzenie dwóch obozów prawicowych, pozornie skonfliktowanych.
W odpowiednim momencie takie skrzydła łączą się i w ten sposób dysponują większą siłą polityczną.
Tak właśnie działa "włócznia przeznaczenia".
Horoskopy Andrzeja Dudy i braci Kaczyńskich są bardzo mocno splecione ze sobą a konstrukcje "włóczni przeznaczenia" wzajemnie się napędzają.

0 komentarze:

Prześlij komentarz