środa, 23 sierpnia 2017

Nowy czas, nowe rozdanie


Przed nami ostatnie miesiące rządów Saturna w Strzelcu i Jowisza w Wadze.
10.10.2017 r. Jowisz wejdzie do znaku Skorpiona i zainicjuje różnorakie inicjatywy, symbolicznie związane z tym właśnie znakiem.
20.12.2017 r. Saturn /w towarzystwie Słońca/ wejdzie w znak Koziorożca i w sposób konkretny i bezapelacyjny usłyszymy co Bóg, władza, autorytety mają do powiedzenia i jak ma wyglądać świat /słowo ciałem się stanie/.

Jowisz
Gromowładny Jowisz kończy swoją wędrówkę przez znak Wagi.
Prognozy, które przedstawiłam w znacznej części już się zrealizowały. Pamiętajmy jednak, że pełna realizacja wymaga tranzytów  planet przez znak oraz uściślenia aspektów planet /szczególnie tych ciężkich/ ze znakiem Wagi.
Np. Pluton pozostanie w kwadraturze ze znakiem Wagi jeszcze do końca 2023 roku i wytrwale będzie modelował społeczne zachowania, administrację państwową i samorządową, itp.
Jowisza w znaku Wagi opisywałam w postach : "Jowisz w znaku Wagi" z 13.08.2016 r., "Jowisz w znaku Wagi-społeczna integracja" z 21.08.2016 r., "1-szy stopień Wagi" z 11.09.2016 r., "Jowisz w znaku Wagi-Prognoza" z 19.09.2016 r.
Wystarczył rok a już zobaczyliśmy jak bardzo zmienił się świat społeczno-polityczny, który nas otacza. Zmieniają się układy światowe i europejskie. A Polska .... Polska teraz jest tą prawdziwą "zieloną wyspą" i dryfuje gdzieś po morzach i oceanach, nie bardzo wiedząc, do którego portu przybić. Dryfowanie nie jest wcale takie złe ..... pod warunkiem, że nie nadejdzie sztorm.

Ale Jowisz zmierza do znaku Skorpiona i zapowiada to nie tylko sztormy ale nawet tsunami.
Skorpion to znak wodny jednak bardziej przypomina wylewającą się wulkaniczną lawę i wybuchy słonecznej magmy niż spienione, morskie odmęty.
Jowisz przypomni wiele wydarzeń z czasu, kiedy tranzytował tam Saturn czyli listopad 2012 - wrzesień 2015.
Jowisz ze swoją inwencją twórczą i apetytem do snucia planów będzie miał szanse aby "poszaleć".
Pieniądze, kapitał, ubezpieczenia społeczne, banki i waluty, wojny, zamachy i okrutne morderstwa, bogowie, dusza, ciało i seks, diabły i egzorcyzmy, wielkie wybuchy i powstające gwiazdy, władza nad światem, możliwości i niemożliwości człowieka, topienie i palenie czarownic, mundury, broń i oddziały zbrojne, operacje chirurgiczne  ..... jest w czym wybierać. Jowisz będzie zadowolony.
O skorpionicznych energiach pisałam w postach "styczeń-kwiecień 2014".
Proszę pamiętać, że planeta Saturn uzmysławia/pokazuje wiele rzeczy, jednak jest jednocześnie hamulcowym i ostrzegającym a Jowisz  traci zahamowania, rozprzestrzenia się i nie czuje ograniczeń.
Na szczęście planeta Jowisz nie wejdzie w negatywne, długotrwałe aspekty z ciężkimi planetami ale
w grudniu tego roku wystąpi aspekt trygonu Jowisza /12 stp. Skorpiona/ z Neptunem /12 stp. Ryb/ i może to oznaczać wojnę na Pacyfiku /militarną lub handlową/ lub mogą zapaść decyzje w kwestii Bliskiego Wschodu i migracji ludności.

Saturn
Wędrówka Saturna przez znak Strzelca przyniosła już pełen przegląd działań inwigilacyjnych i indoktrynacyjnych a "mojsza racja" jest prezentowana nieomal codziennie. Doktrynerstwo i dogmatyzm rozlało się szerokim strumieniem obejmując kwestie nauczania, religijności, zachowań społecznych, patriotyzmu, seksualności itd.
Wykluczanie i izolacja zyskują coraz większą popularność.
W Polsce zgodnie z przewidywaniami najistotniejsze zmiany nastąpiły w dziedzinie instytucji związanych z prawodawstwem oraz z zasadami stanowienia prawa.
Kiedy opisywałam wpływy Saturna w znaku Strzelca /ostatni kwartał 2014 r./ w Polsce mieliśmy inną władzę i inną politykę. Jednak dopiero nowa władza "dopasowała się" wprost wyśmienicie do wymagań Saturna i stała się właściwym aktorem w tym teatrze zdarzeń.

Saturn po wejściu w znak Koziorożca nie będzie przekonywał, namawiał bądź sugerował .... on określi cel i postawi bardzo konkretne wymagania.
Planeta będzie materializowała i tworzyła twarde struktury świata władzy, autorytetów i pseudoautorytetów, mediów.
Pojęcie informacji straci swoje właściwe znaczenie i stanie się listą zadań do wykonania, które będą powszechnie obowiązujące. Sprzeciw lub polemika nie będą wskazane.
Bezwzględne działania Saturna nie będą jednak przypadkowe i niepotrzebne .... on przygotuje świat do nowego etapu.
To wszystko dla naszego dobra i naszej szczęśliwości, której smak poznamy po 2020 r. kiedy Jowisz i Saturn wejdą w znak Wodnika i ..... zapanuje "raj na ziemi".
W jaki sposób, będzie przebiegała transformacja świata, dowiemy się prawdopodobnie już w przyszłym roku. Podpowie nam to Mars, który znajdzie się na retrogradacyjnej ścieżce pomiędzy 29 stp. Koziorożca a 10 stp. Wodnika w dniach 12.05- 8.10.2018 r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz